Přejít na obsah

Gerdy

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    184
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Gerdy

  1. Gerdy

    Mlátí brzdič

    Vyřešeno, stržený závit v těhlici šroub "držel" třmen. Paráda co člověk nekoupí v Čechách samý vraky... Prosím admina LOCK
  2. Ahoj, možná se budu opakovat, ale mám takový problém. Když vezmu díru tak mi na nápravě něco bouchalo. Po několika přezkoumání jsme přišli na to že to dělá brzdič, když jsem vzal díru nebo nerovnost se sešlápnutou brzdou byl klid. Tak se chci zeptat měl tady někdo už ten problém? Co je potřeba na tom udělat aby byl klid? Jestli celý nový brzdič nebo třeba jen ty vodící kolíky. Přinejhorším jestli to není něčím jiným, ale určitě na vině je něco s brzdou, protože auto je po výměně uložení ramen, tlumičů a čepů. Děkuji
  3. Gerdy

    (O1) RS

    Prodáno... Smazat, dík.
  4. Gerdy

    (O1) RS

    Aktualní ... lidi jsou hloupý a nedokážou ani odepsat ne :)
  5. Gerdy

    (O1) RS

    Už nejsou...
  6. Gerdy

    Etka

    Je to elektronický katalog náhradních dílů VW, Audi, Seat a Škoda. Stáhneš ho kdekoliv např. torenty, uloz.to, warez. :)
  7. Gerdy

    (O1) RS

    Jo jo jezdím :)
  8. Gerdy

    (O1) RS

    Prodám zadní nárazník RS, žluté barvy s lištou a parkovacími senzory + jednotka, pípák a kabeláž Cena 2000,- + Dohoda Upraveno: nakonec prodávám ten co jsem koupil :( :D
  9. Gerdy

    Podložky pod kola

    Vnitřní hrana kola se dotýká tlumiče ale fakt malo :-/ takže stačí tak do 5mm podložky aby to bylo super... ale problém je jak aby to prošlo přes STK... ??
  10. Gerdy

    Podložky pod kola

    Koukal jsi na fotku? Jsem upravoval ten příspěvek. Zkusím zítra na to vlítnout za světla ať jsem moudřejší
  11. Gerdy

    Podložky pod kola

    s tim tlumičem to je taky pravda i to je možný...
  12. Gerdy

    Podložky pod kola

    http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=10350 to jsou ony... jestli to není tím že to jsou límce a ne klasika... mám tu fotku pro orientaci o co se mi jedná....přitom ale v tý škvíře prostrčim ruku a šupléra mi naměřila cca 1.7 takže by to mělo jít... zitra tu sundám jestli nebude zima
  13. Gerdy

    Podložky pod kola

    Já nevim byla tma :D Jsem to přezouval pod lampou a hmatem mi přišlo že tam brzdič vadí :D podložky mám 1.5 cm
  14. Gerdy

    Podložky pod kola

    Já vím no neměli by být žádný. No jako a je možná že svoje 9x18" ET32 tam nedostanu bez podložky :-/ ?
  15. Je možný že nemůžu přes brzdič RS dostat 9x18 ET32 ? Teď tam mám 1.5cm podložky, ale když chci zapsat kola do TP na základě TL tak musí zmizet. Dělal jsem to v noci :D a přišlo mi že předky bez podložek nenasadim
  16. Mám prosbu, potřeboval bych půjčit podložky pod kola 5x100 nejlépe 5mm do 10mm... Mám 15mm a kola vyčuhují. S tim na STK ohledně zápisu 18" do TP nemůžu. Tak zkouším jestli by mi je někdo na týden nepůjčil. Samozřejmě za nějakou korunu :)
  17. Tak to bych taky potřeboval vědět... Našel jsem různý názory někdo 2,5 všechny někdo 2,5 předek 2,3 zadek. Mám úplně stejný rozměr. Díky
×
×
  • Vytvořit...