Přejít na obsah

Gerdy

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    184
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Gerdy

  1. Nene od jednoho klubáka, ale už je to dobrý on v pátek jede do Plzně. Díky za ochotu klucí :)
  2. Teď mě trápí stejný problém... Dokonce když vezmu díru tak tam bouchne přitom jsem měnil všechno až na tyčky řízení. Jak teda poznám jestli to dělá ten svislý kloub nebo až vzadu na tý tyčce ten malinkej kloub?
  3. V pořádku jak to myslíš? :D Jediný problém mám s nějakou hadičkou :-/ Vag hazí pokles tlaku mezi škrtící klapkou ... bla bla :D Není na to teplo si prolézt ty hadice. Dole bílá nahoře černá 1.8T IC jako kráva :D Machorval že mu hrabe i 3ka
  4. Gerdy

    Podvozek

    Já co vím tak když je ta miska trochu výš tak je guma v horním uložení vyskákaná, ale to je tak cm. Tyhle fotky vypadají jak kdyby tam žádný to uložení vůbec nebylo :D
  5. Se mu rozlítla prý spojka z toho :D :D hele mám si počkat na sací hadici k turbu nebo to udělat bez ní? Bude to mít velký vliv?
  6. Nebyla tam náhodou starší A3 černobílá?
  7. Jakou firmu na chip tuning O1 RS? Slyším hodně ohlasů a ne se rozhodnout, jedná se mi o cenu a kvalitu, spíš bych chtěl firmu co si s tím pohraje a ne že mi tam něco obrobí a do půl hoďky čau. Díky
  8. Hele nejsem ale mám to 40km :D Takže co by si kamenem dohodil, chip budu dávat taky a ty hadice to samý akorát od Forge, ale to je nějak jedno. Napiš mi SZ a domluvíme se, třeba víkend by byl OK :)
  9. Zatím serii 132kw plus mínus nějaký koně :) Plánuji chip a zvyšování výkonu tak jsem do ní šel. Jinak najeto mám na ní momentálně 1000km a jsem spokojen, jen asi někomu asi vadí rachtání na volnoběh. Já jsem nejdřív byl zděšen, ale po konzultaci s firmou HPP jsem v klidu ujistili mě, že to má za vinu absence toho dvou hmotovýho setrvačníku a taky že tohle je závodní spojka. O půlku své váhy lehčí setrvák mi přijde že taky dělá dost :) Jen jsem měl problém se rozjet :D Nikdo mi nevysvětlil že zabírá trochu jinak :D
  10. Dával jsem Spojkový set F1 Racing Stage 1. Je tvrdší a spíše pro ty co chtějí dál ladit na autě. Co znám tak dost lidí mění dvou za jedno hmoty většinou kvůli ceně a výdrži. Dvou hmota má plynulejší přeřazení a nepřenáší tolik rázy, je taková komfortnější, ale zas je náchylnější (pokud nekecám, tak je to kvůli tomu, že má více pružinek na lamele). Záleží podle stylu ježdění. Hlavně kdyby si chtěl přejít na jedno hmotu tak by si musel měnit i setrvačník, ale to asi víš :)
  11. Hele takový dotaz. V čem je problém když občas ty svi... problikávají? Díky :)
  12. Gerdy

    Krádeže

    Když tady píšete s těma inzercemi. Tak jsem si vzpomněl jak kamarád kupoval A6 za nějakých 150 000,- pár dní koukáme na sauto.cz a tam ta jeho audina i s jeho SPZ za cenu 52 000 :D Tak jsme mu psali, odepsal něco podobného, že pracuje v Anglii, zdědil to v Čechách atd... Takhle asi 3 lidem psal něco jiného, překlad byl ještě k tomu strojově. Když jsme se chtěli na auto přijet podívat tím autem tak už neodpověděl :D
  13. Máš pravdu u mýho AUQ to dělá taky pokud chceš se toho zbavit tak repas starteru nebo nový. Mně to osobně to dělá jen když je auto studený, když se ohřeje tak to je v klidu. Automechanik mi tvrdí že to výkon neovlivní. Já to nějak neřeším.
  14. Tady si nejde snad ani stěžovat pokud obchod je super tak se lidi vraci s usmevem. Ceka me naprava a brzdy :-D... Jednou mi zapomněl poslat poloosu tak se mi jELDA nabidnul že mi ji hodi do Prahy... Prostě tak ochotneho človíčka jen tak nepotkávám. Chválim a zase děkuji :-)
  15. Zdravim, AUQ a zatím u obou to byla cívka a teď u aktualního mám problém s nastartováním na poprvé skáčou otáčky 200 - 800 chcípnu to a podruhý je to OK hadice 13 to neni nenapadá někoho kterou bych měl ještě zkontrolovat? A ještě jeden problém je že mam to ohřátý na 90 a když to nastartuju tak mi naskočí sytič. Myslím si že to bude čidlo teploty chladící kapaliny. Na Vagu jsem ještě nebyl kamarád za to chce nekřesťanský peníze tak si počkám na svůj kabel. Díky za rady
  16. Nejspíš hledáš tohle http://www.highperformanceparts.cz/adapter-pod-olejovy-filtr-3416unf.390 :)
×
×
  • Vytvořit...