Přejít na obsah

Gerdy

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    184
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Gerdy

  1. Já právě mám už druhý RS a to první údajně mělo chip, vzalo si tak o litr miň, ale to bude nejspíš tim kitem KN a výfukem. Stejně to je jedno nejezdím na spotřebu :lool: Tak jsem se chtěl jen zeptat :)
  2. Krásný eReSo, také mám žlutou je to srdcovka :) Mohl by si sem hodit fotku jak vypadá ta zadní spz? Jelikož mi docela chrastí rámeček a šroubky jsou snad ještě od výroby a jsou neskutečně zarezlý :( Díky... Jinak žere ti to míň s tím chipem?
  3. RS... 8l klidná jízda jinak průměr mám tak 10l. S prvním RS jsem se dostal na 6.5 z Prahy do Hradce králové klidná jízda. S tím druhým už se tak dolu nedostanu. Mám tam kit sání, laďák remus a 18" kola. Má to vliv?
  4. Jaký má RS rozměr setrváku? Někde jsem našel 220mm a někde 225mm. Prý budu muset koupit i setrvák když jezdím delší dobu na tu vys... spojku. Dík
  5. Tak dneska mi kamarád ze servisu říkal že to bude spojka... Ještě se v tom prej musí svezt
  6. Ahoj, mám problém. Když jedu 2 kvalt a např. od 2 tisíc otáček šlápnu víc na plyn tak otáčky soupají(příde mi že nějak rychleji než normálně) a pak mi v nějakých 3 tisících klesnou tak o 300 otáček. Příde mi jako kdyby prokluzovala spojka ale to by dělala furt ne? Absolutně nevím čím to je. Jediný na co jsem přišel že mám díru ve výfuku před koncovym tlumičem a že mi vrže spojka když je zahřátý motor (udajně spojkový ložisko). Na octávce je kit sání od KN, žádnej chip. Nemůžete mi poradit čím to může být?
  7. A když vin zůstalo na autě? Dělal jsem to poprvé a ten kamarád mi to neporadil...
  8. Mám problém. Kamarád mě vyhrotil k tomu ať auto rozeberu na ND a pak že mi sežene eko likvidaci. Auto jsem rozebral, některé díly prodal, papír o eko likvidaci dostal už když jsem ho viděl tak mi přišel divný, ale on že mu ho vzali několikrát tak jsem to udělal, vyplnil a odnesl na úřad. Jenže na úřadu se mi vysmáli odkud jsem to okopíroval a že mám smůlu. Chci se zeptat. Jak to mám odhlásit? Nemůže třeba někdo origo papír sehnat? Fakt nevím co dál. Za auto naštěstí povinný neplatím, je v depositu. Potřebuji ho ze sebe odhlásit auto fyzicky už neexistuje. Díky moc na rady. 🙂
  9. Ahoj, dotaz doma se mi válí pružiny absolutně nevim z jaký octávky, kluk mi tvrdil RS na zadních pružinch jsou 3 tečky šedivý a 2 hnědy a na předních jsou 4 šedivý. Neví někdo co to je za pružiny?
  10. Gerdy

    Stabilizator

    musí tam být ta vložka?
  11. Dobrý den, zase já Nemohl by mi někdo zjistit číslo šroubu na přední nápravnici Octavia 1 r.v. 02 jedná se o RS ale to by mělo být jedno. Díky moc
  12. Gerdy

    Stabilizator

    Co je na obrázku č.21? Neni to náhodou VLOZKA DISTANCNI PREDNI TLUMIC - 1J0412311?
  13. Gerdy

    Stabilizator

    A konec drží na tyčce stabilizatoru?
  14. Dobrý den, jaký je rozdíl mezi stabilizátorem 19mm, 21mm a 23mm? Vysvětlení pro laika Jaký má být na RS? Mám tam 19mm. Něco mi na nápravě vrže a nejen to Tak měním tyčky stabilizátoru a obě lůžka stabilizátoru nebo jich je víc? Díky moc za pomoc
  15. ano i s radiem, mam stejnou jako jirina5, jde mi o to co z toho je konektor na antenu na navi
  16. Tak a ted mi poraďte kde co je ... díky moc :D nejlepší by bylo kdyby se tu objevil ještě někdo dneska jinak zítra jdu koupit anténu
  17. právě že ne ještě se kouknu když tak sem hodim fotku
  18. No dneska jsem to měl vyndaný a jsem z toho jelen ;) který by měl být anténa na GPS? Je to ten vedle konektoru antény na radio?
  19. Zdravim mám stejnou chybu na vagu s tou navigací a nějak z tohohle jsem nepochopil... jak si to teda opravil aby fungovala? Díky moc
  20. Gerdy

    Poloosa

    Nekoupil. za prvý jsem nesehnal a za druhý prý rs se od obyč 1.8 T liší pouze větším turbem jinýma vstřikama a jinou jednotkou... a další mi poradil že na všech octavii bude stejná... neznám octavie tak dobře takže jsem doufal že mi kamarádi poradí a ono h... Zítra pošlu to číslo
  21. Gerdy

    Poloosa

    Zdravím, mám takový dotaz. Mám Octavii o1 RS a kupoval jsem na ní poloosu akorát mi týpek před chvíli volal že prý tam nepasují šrouby. Prý můj diferenciál má díru 8 a s poloosou jsem dostal šrouby s dírou 10. Tak se chci zeptat zda je nějaký rozdíl v těch poloosách (např. diesel, benzín a rs) nebo by jen stačilo si sehnat šrouby. Díky za odpověď :)
×
×
  • Vytvořit...