Ahoj, možná se budu opakovat, ale mám takový problém. Když vezmu díru tak mi na nápravě něco bouchalo. Po několika přezkoumání jsme přišli na to že to dělá brzdič, když jsem vzal díru nebo nerovnost se sešlápnutou brzdou byl klid. Tak se chci zeptat měl tady někdo už ten problém? Co je potřeba na tom udělat aby byl klid? Jestli celý nový brzdič nebo třeba jen ty vodící kolíky. Přinejhorším jestli to není něčím jiným, ale určitě na vině je něco s brzdou, protože auto je po výměně uložení ramen, tlumičů a čepů. Děkuji