Přejít na obsah

stanmar

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    381
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele stanmar

  1. Tak to je super, další člen na startovním poli
  2. Včera na parkovišti u Lidlu v Mikulově před 17 hod. setkání s kolegou + krátký pokec. (omlouvám se, vypadlo mi Tvoje jméno )
  3. stanmar

    Sekova knizka

    Mě už ji také poslali, zatím mi je k ničemu - ale příští rok ji možná využiji na výměnu rozvodů.
  4. Jedna delší cesta: Praha - Brno - Vídeň - Graz - Ptuj - Záhřeb - Brela (mimo SLO snaha o jízdu po dálnici) :
  5. Aktuálně mám najeto cca. 71 tkm a spotřebu držím od začátku na průměru okolo 7 litrů / 100km. Vzhledem k motorizaci rozvody OK a taktéž bez spotřeby mot. oleje.
  6. Ne že bych si nevěřil, ale s 1,8 Tsi nemám naději. To by nesměla být trasa do kopce...
  7. Já jen, že bychom jim tam vybrali medaile (tedy alespoň doufám)
  8. A Ty Honzo pojedeš ? Že by jsi jim to tam ukázal, jak se šetří palivem
  9. Minulý týden v pátek odpoledne - Praha ul. V Holešovičkách směrem z centra
  10. Tu černou octu jsem taky na tom Zličíně viděl , ale je bez clubové samolepky...
  11. Dnes jsem čirou náhodou na parkovišti viděl 1,8 TSI a jak tak koukám, vidím že si majitel vyndává kanystr s olejem a dolívá jej. Tak jsem za ním zašel na pokec : Měl r.v. 2010, najeto asi 110 tisíc km a spotřeba oleje v současné době 0,75 litrů / 1000km. Auto servisováno v autorizáku, závada neuznána a ani nejsou ochotni provést opravu na kulanci. (Servis mi nejmenoval). Alespoň jsme se shodli na tom, že je to jinak slušná motorizace - jak po stránce jízdního projevu, tak spotřeby.
  12. Aha, to mi vůbec nedošlo... Holt čím novější, tím lepší (hlavně papírově) spotřeba.
  13. To já zas na to zas moc často nešlapu... Okolo 80- 90 km/h to jde i kolem 6 litrů. Na to je super Jižní spojka v Praze - pokud není teda zrovna ucpaná - skoro rovina a povolená 80km/h.
  14. Doplňuji předchozí příspěvek :
  15. Za posledních několik tisíc km jsem na 7,5 lit. Je v tom město, dálnice i ostatní silnice. Kratší trasy a hlavně město (Praha) mi tu spotřebu navyšují, ale nestěžuji si.
  16. Teda nerad Ti něco chválím, ale ty kola jsou
  17. Kvalita nic moc - nemám scaner, tak je to vyfoceno a zmenšeno...
  18. Včera odpoledne - Praha u metra Dejvická :
  19. Včera na Podbabské ul. v Praze 6 směrem z centra viděna bílá OI lift. RZ 9A4 xxxx. (Čas cca. 14:30 hod)
  20. Dnes odpoledne (cca. v 16:45 hod) viděna v Praze 5 na ul. Plzeňské směrem z centra O II combi fc stříbrná metal. se samolepkou OC uprostřed zadního nárazníku. RZ pravděpodobně 3 AK xx xx. Vyfoceno nemám - za volantem to prostě za jízdy (většinou) nedělám....
  21. Dnes cca. ve 13 hod. Praha 6 - sídliště Dědina : zřejmě někdo z clubu (podložka po RZ)
  22. Dnes odpoledne Praha - Vypich (u Kauflandu). Kdopak to byl ?
×
×
  • Vytvořit...