-
Počet příspěvků
381 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele stanmar
-
Tak to je super, další člen na startovním poli
-
Včera na parkovišti u Lidlu v Mikulově před 17 hod. setkání s kolegou + krátký pokec. (omlouvám se, vypadlo mi Tvoje jméno )
-
Very nice color
-
Mě už ji také poslali, zatím mi je k ničemu - ale příští rok ji možná využiji na výměnu rozvodů.
-
Jedna delší cesta: Praha - Brno - Vídeň - Graz - Ptuj - Záhřeb - Brela (mimo SLO snaha o jízdu po dálnici) :
-
Aktuálně mám najeto cca. 71 tkm a spotřebu držím od začátku na průměru okolo 7 litrů / 100km. Vzhledem k motorizaci rozvody OK a taktéž bez spotřeby mot. oleje.
-
Ne že bych si nevěřil, ale s 1,8 Tsi nemám naději. To by nesměla být trasa do kopce...
-
Já jen, že bychom jim tam vybrali medaile (tedy alespoň doufám)
-
A Ty Honzo pojedeš ? Že by jsi jim to tam ukázal, jak se šetří palivem
-
No jo pražáci .. Ti jsou všude
-
-
-
Dnes jsem čirou náhodou na parkovišti viděl 1,8 TSI a jak tak koukám, vidím že si majitel vyndává kanystr s olejem a dolívá jej. Tak jsem za ním zašel na pokec : Měl r.v. 2010, najeto asi 110 tisíc km a spotřeba oleje v současné době 0,75 litrů / 1000km. Auto servisováno v autorizáku, závada neuznána a ani nejsou ochotni provést opravu na kulanci. (Servis mi nejmenoval). Alespoň jsme se shodli na tom, že je to jinak slušná motorizace - jak po stránce jízdního projevu, tak spotřeby.
-
-
Aha, to mi vůbec nedošlo... Holt čím novější, tím lepší (hlavně papírově) spotřeba.
-
To já zas na to zas moc často nešlapu... Okolo 80- 90 km/h to jde i kolem 6 litrů. Na to je super Jižní spojka v Praze - pokud není teda zrovna ucpaná - skoro rovina a povolená 80km/h.
-
-
Za posledních několik tisíc km jsem na 7,5 lit. Je v tom město, dálnice i ostatní silnice. Kratší trasy a hlavně město (Praha) mi tu spotřebu navyšují, ale nestěžuji si.
-
Teda nerad Ti něco chválím, ale ty kola jsou
-
-
-
Včera na Podbabské ul. v Praze 6 směrem z centra viděna bílá OI lift. RZ 9A4 xxxx. (Čas cca. 14:30 hod)
-
Dnes odpoledne (cca. v 16:45 hod) viděna v Praze 5 na ul. Plzeňské směrem z centra O II combi fc stříbrná metal. se samolepkou OC uprostřed zadního nárazníku. RZ pravděpodobně 3 AK xx xx. Vyfoceno nemám - za volantem to prostě za jízdy (většinou) nedělám....
-
-
