Ten instalacni manual bych rozhodne bral i kvuli aktivaci-deaktivaci jinych funkci.
Jinak jsem zjistil, ze mam komfortku 799B, dneska jsem to aktivoval a musim rict, ze je to takovy divny. Po prekroceni 20 km/h se to zamkne. Takze kdyz nekde zastavim, otevru dvere a znovu se rozjedu, tak se to zase zamkne. To me moc nevyhovuje. Asi to nastavim zpatky a budu se zamykat rucne, jenom kdyz budu chtit (jenze na to clovek zapomina). Jezdim 90 % po Brně, kde jsou často kolony a zamknuti vozidla je docela dobra vec. Jednou me dokonce nejakej silenec bušil pěstma vší silou do oken, takze jsem byl rad, ze jsem zamčený :-)
No nic, zkusim s tim chvili jezdit a uvidim jak to bude vyhovovat.
Pokud by byl ten manual na alarm, byl bych moc rad. TO MickXX: dik moc a samozrejme dekuju vsem za postřehy.