Přejít na obsah

otmen

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    94
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele otmen

  1. Já to taky letos chtěl pořešit (mám to udelany ted z motorvejch černejch hadic a nevypadá to nejlíp), ale nějak jsem se k tomu nedostal. Ale teda se divam na ten shop a cena te hadice je dost vysoka 850kc/m. Si myslim, ze se to da sehnat jinde za uplne jinej peníz.
  2. Kluci, nevíte jaky je zhruba výkon RSka na natural 95? Je to velkej rozdil natural 95/98? Díky.
  3. Asi tam mas jen jednu lambdu, takze zkus jen odpojit tu. Zapalovaci civky mas zrejme dve, ale je to v jednom kompletu. Tady je nejlepsi pujcit od nekoho funkcni a vyzkouset. Civka totiz muze davat viditelnou jiskru, ale presto muze byt vadna.
  4. Zkus ještě postupně odpojit lambdy, zda se to nezlepší. Pokud má motor problém udržet volnoběh, může to být problém i v zapalování, některá ze zapalovacích civek může být vadná a díky tomu dává svíčka slabou jiskru a studenej motor to nezvládá. Asi budeš muset jit vylučovací metodou a stanovit který díly fungujou na 100% a ty ostatní prověřit. Někdy se i může vyskytnout vada řídící jednotky. Určitě vyčisti škrtíí klapku a udělej základní nastavení, tam poznaáš zda je klapka OK. Přeju hodně zdaru!
  5. otmen

    Zimni pneu

    Ten vzorek vypadá velice dobře. Se ale dívám na ceny a oproti loňsku je to drazsi. Ja kupoval UG7+ za 1600 v H-čku, ted stoji 1500 v T-čku :)
  6. otmen

    Zimni pneu

    Ne, to je tím, že má TDI. Přídávám smajla :-D
  7. otmen

    Zimni pneu

    Já mám již druhým rokem UG7+ a spokojenost. Jezdim na nich i v lete (najedu 5 tis.km ročně), takze jsem je kupoval s vyssim rychlostnim indexem. Sehnal jsem je za dobrou cenu, tak jsem to neresil. Nemuzu si stezovat. Sice mam na aute EDS, ale ty gumy zatim vyjely vse. Co tak vim vod kolegy v praci co mel Mišeliny, tak říkal, ze uz je nechce, ze s nima vzdycky zustane stat pod kopcem a cumi na ostatni jak jedou nahoru :-) A to má taky Ochcávku a ve vyšší výbavě než já.
  8. Pokud to mas z Vagu, tak vim, ze existuje nejakej program, kterej obsahuje krome moznosti vypisu zavad i navody, jak problem resit. Ted si ale nevzpomenu jaxe to jmenuje. Zkus pohledat po netu.
  9. Hadice 13A bude praskat pořád a dokola, je to špatně konstrukčně vyřešené. Vzhledem k ceně je to nepříjemná věc. Kdo má peněz dost, nechť kupuje original. Ja to vyrešil podobně jako je např. tady: http://www.seatcupra.net/forums/showthread.php?p=1665820 Stači 3/4" silikonova hadice, T-kus a svorky a je vyreseno a napořád a nevypadá to nejhůř.
  10. otmen

    ALARM COBRA 7777

    Ten instalacni manual bych rozhodne bral i kvuli aktivaci-deaktivaci jinych funkci. Jinak jsem zjistil, ze mam komfortku 799B, dneska jsem to aktivoval a musim rict, ze je to takovy divny. Po prekroceni 20 km/h se to zamkne. Takze kdyz nekde zastavim, otevru dvere a znovu se rozjedu, tak se to zase zamkne. To me moc nevyhovuje. Asi to nastavim zpatky a budu se zamykat rucne, jenom kdyz budu chtit (jenze na to clovek zapomina). Jezdim 90 % po Brně, kde jsou často kolony a zamknuti vozidla je docela dobra vec. Jednou me dokonce nejakej silenec bušil pěstma vší silou do oken, takze jsem byl rad, ze jsem zamčený :-) No nic, zkusim s tim chvili jezdit a uvidim jak to bude vyhovovat. Pokud by byl ten manual na alarm, byl bych moc rad. TO MickXX: dik moc a samozrejme dekuju vsem za postřehy.
  11. otmen

    ALARM COBRA 7777

    Alarm to umi taky, ale musi se to aktivovat. Komfortku mam z r. 2002, takze ta to zrejme neumi.
  12. Nemáte někdo instalační manual alarmu Cobra 3100? Chtel bych na alarmu aktivovat funkci uzamceni dveri po nastartovani auta a nemuzu to nikde sehnat. Diky.
×
×
  • Vytvořit...