-
Počet příspěvků
307 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Avanti
-
Já jsem nalepil na místo mezi přihrádkou a tapecem kufru na ten tapec takové molitanové "samolepky". Částečně vymezili prostor a zbytek utlumí. Přihrádku vydělávám relativně často a zatím OK
-
čirá zvědavost :lol: ale i tak dík, seženu jednu z těch čtyřech :palec:
-
Tak 3C0-937-049-J není ...
-
Podívám se :palec:
-
Možná blbá otázka, ale jak přesně má to panické brzdění fungovat? Funguje to až od určité rychlosti nebo je tam nějaký háček? Nakódoval jsem u mr2005, kódování přijato, rozel sem to a prudce zabrzdil, blinkry neblikaly (beru, nemám FL), ale ani brzový světla neblikaly (měl jsem pozorovatele). Kódoval jsem to podle zdejšího návodu.
-
Doufám, že mě admin nenadá, že to píši špatně. Hledal jsem to tu ale nic jsem nenašel a tohle téma mě přijde nejvíce podobné. Mám octavii 1.9 TDI z roku 97 (má el. okna a centrál). Chtěl bych dodělat originální dálku s ovládáním v klíči a podle toho o jsem si přečetl, tak musím vyměnit komfortní jednotku, aby to šlo. Stačil by mi kulatý klíč se dvěma tlačítky. Otázka zní: jakou jednotku mám shánět? Popřípadě i jaký ovladač k í je potřeba (myslím tím frekvenci)
-
3C0-937-049-J 3C0-937-049-H kolika bytové jednotky to jsou?
-
Díval sem se na ně taky, ale momentálně řeším jiné věci. Dávají se nad rádio, jak jsou ty obdélníčky (výhřev okna, výhřev sedaček,...)
-
Tak jsem to dneska zkusil nakódovat jako skandinávii místo severní ameriky a výsledek je takový: - po zapnutí klíčku se rozsvítí obrysová světla, mlhová světla a kontroka od potkávacích, budíky a pod jsou zhasnuty jako při vypnutých světlech - po přepnutí na obrysovky mlhovky zhasnou a interiér se rozsvítí tak jak má - po přepnutí na potkávací světla též jak má Děkuji všem za rady, moc mě pomohly
-
Právě mě zajímalo jestli to už někdo dělal, resp. jak. Jestli zkrátit kabeláž a použít konektor ze starého zrcátka, nebo nějak jinak
-
Právě že podle fotek má facelift delší drát a jiný konektor, tak nevím
-
Tak pokud ti to zhasne po přepnutí na obrysovky, tak pak to asi na STK problém nebude. Ještě to o víkendu vyzkouším jednou, jestli sem neudělal něco špatně a zkusím to na té 2007čce a uvidíme Kdyby to fungovalo tak jaktobě, taky bych si to nechal nakódovaný :D
-
Nikdo nedával faceliftové zrcátka na předface?
-
-
Takže sem si to myslel dobře :palec: Díky
-
Tak jsem se dneska konečně dostal k tomu zkusit to nakódovat. Zkoušel jsem to na své (2005) a povedlo se, jen se mlhovky nerožli až po nastartování, ale hned po zapnutí klíčku (což by asi nevadilo). Další věc je (nevím jestli je to tak dobře nebo ne), ale po přepnutí na obrysovky se nic nestalo, až po přepnutí na potkávačky, což se mě moc nelíbí -Kolik dáváte procent svítivosti? -Projdu s tímto kódováním STK, nebo radši odkódovat a po STK zase nakódovat? -Pokud nakóduju denní svícení Scandinavie bude to fungovat tak, že se po přepnutí na parkovačky, rozsvítí parkovačky a mlhovky zhasnou? o víkendu ještě vyzkouším na bratrancové (2007), ale to už asi půjde bez problémů
-
Možná budu za blbce, ale co přesně myslíte tím klon? Měl sem za o že se jedná o nerigo diag, ale asi ne, tak nevím
-
Tlumiče s pružinama vyměněny a auto je vepředu hned o 2cm výš. :lool: Včera taková malá podpásovka, která se ale dala čekat, naštěstí se to stalo až doma :lol: :lol: Rozpadlá vložka - klasická závada Jinak dnes došly další dárečky
-
že je 30 bytová potřeba na conner, to jsem věděl, ale i přesto děkuji za čísla 30 bytových jednotek, asi se po nějaké poohlédnu Co se denního svícení týče, tak kabel a VCDS jsou origo, žádná čína apod, ale chyba bude podle všeho že musí být nakódována amerika, podle návodu jsem pochopil že stačí nakódovat pouze ty mlhovky. Zkusím to ještě jednou a uvidím co to udělá, ale co je toto: DRL via Fog Lights (video jsem zatím boužel neviděl, nechce se mě načíst, asi ten počítač zahodím hooodně daleko) DĚKUJI VŠEM ZA RADY, vyzkouším a dám vědět jak jsem dopadl :palec: :pivo:
-
To sem nevěděl Kdybych sehnal 30 bytovou jednotku, stačilo by jen "zkopírovat" kódování a přehodit ji, ne někde háček? Nevíš případně číslo jednotky, kterou bych měl shánět? PS: Ta 30 bytová by měla umět i přisvědcování mlhovkama že? Jedná se o OII 2005 1.9TDI
-
sám nevím, ale polepším se
-
Závada odhalena: prodřený drát v kabelovém svazku nad startérem. Momentálně se nám blíží STK, tak je potřeba ještě dodělat nějaké maličkosti + maličkost pro mou maličkost B)
-
:palec: :palec: :palec:
-
Asi neumím hledat... :palec: Ameriku jsem nekódoval, jen mlhovky Myslel sem že je to pro auto před faceliftem, tak je divný že i na 2007 je to z otazníkem... Vím že conner funkce je dle jednotky, ale tam "chybí políčka", kdežto tady proběhne kódování normálně, jednotka se tváří že je nakódováno a nic... Jinak v příloze je fotka toho, co mě to píše na 2005tce (myslím, že je tam vidět i číslo jednotky, jestli si myslím správně že je to ta číslo uplně nahoře)
-
Zdarec. Všechno jsem tu prošel, ale nic podobnýho jsem tu nenašel tak zakládám nové téma. Podle návodu zde na OC jsem chtěl dneska nakódovat na OII mr 2007 1.6 denní svícení mlhovama. Kódování proběhlo úspěšně, ale i tak se mlhovky po nastartování nerožnou. Nesetkal se s tím už někdo? Následně na to jsem to zkoušel na OII mr 2005 1,9 kde kódování neproběhlo. psalo to něco jako že nebylo přijato, změňte číslo importéra nebo dílny, ale to změnit nejde... (zítra ještě zkusím a vyfotím co přesně to napsalo) Kódování jiných věcí proběhlo úspěšně u obou vozů...
