Přejít na obsah

Beuticek

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    155
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Beuticek

  1. Beuticek

    Obrovské zklamání

    Já jezdím na vervu furt a ta nafta udělá fakt hodně. Motor je klidnější, míň žere a líp to jede.
  2. Já tankuju Vervu furt a průměr mám 4,8 dle pp.
  3. No tak to snad aktivujes hotspot na tom telefonu, ne? Auto s tim nema nic spolecneho.
  4. A kolik mas najeto? V zabehu je vyssi spotreba normalni
  5. To je cca o litr vic nez jezdim ja. Mam tedy manual. Asi jezdis ostreji.
  6. Ja jsem svoji kupoval v ramci skoda plus v Jindrichove Hradci a byl jsem maximalne spokojenej. Auto uz mam pres rok a vse v maximalnim poradku.
  7. Kupoval jsi to v A. R. Servisu? Ja mam od nich taky octu v ramci Skoda plus. Tak at slouzi bez problemu jako mne.
  8. Ahoj, tp je realita, je poskrabany prakticky hned. Mam to taky.
  9. Ahoj, paradni povoz. Tak at slouzi!
  10. Ja jsem to jeste nemenil. Cekam na teplejsi pocasi.
  11. Presne. Shanim alespon ten lepsi swing, ale zatim mi nikdo nechtel dat zaruku na necorku a rozumnou cenu.
  12. Nene, musis koupit cely vydech. Zkus bazar, tam je to levnejsi.
  13. Mam to taky. Uz mam po zaruce, ale sehnal jsem zanovni z bazaru. Az se otepli, tak ji vymenim.
  14. No ja to nastavoval pred rokem a furt funguje bez problemu.
  15. To musis znovu zkalibrovat dorazy. Vytahnout az nahoru a podrzet cca 3 sekundy, pak to same dolu. Je to i v navodu k obsluze.
  16. Ale asi nemaji homologaci, tak to bych do toho nesel.
  17. Beuticek

    Obrovské zklamání

    No to jo. Ja mam ten samej motor a pres 60 tis. najeto, ale nemuzu si stezovat. Sice v tehle mrazech obcas drncim, ale jinak spokojenost.
  18. Muzu potvrdit, ze ohrati na provozni teplotu je ted hodne dlouha zalezitost.
  19. Ahoj, nedelal bych to. Dle nekterych clanku je pro start-stop u upravene ulozeni kliky, ktere s tim taky trpi. Takze pokud nechces kratit zivotnost motoru, nech to byt.
  20. Ahoj, ja mam stejny motor, manual a vibrace nepozoruju. EDIT: tak dneska v kose taky mirne vibrace, ale na naftu v norme. Stare TDI PD vibruje vic.
  21. Muzu potvrdit. Mam kessy a nemam sklapeci zrcatka
  22. Potvrzuju, bohuzel nejde. Mam to plexi pekne spinavy, chtel jsem ho vycistit, ale nepovedlo se mi to rozebrat.
×
×
  • Vytvořit...