Jump to content

NameNotFound74

Uživatelé
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

1 279 profile views
 1. A jsi si jistý, že je spotřeba fakt větší nebo jen ukazuje palubák větší spotřebu? Zkoušel si spotřebu počítat?
 2. Dlouho jsem nic nepřidal, taky nebylo co, octa jezdí a jezdí. Včera proběhla výměna předních brzd, u toho jsem zrovna nabarvil třmeny a když už sem to měl v ruce tak i sání motoru a nějaké blbosti kolem. Jinak mi začala mlátit náprava, vypadá to na pravou tyč řízení, takže tu budu muset v nejbližší době taky vyměnit.
 3. nenapadá něco někoho? přes zimu to bylo vpohode, jakmile jsem nasadil letní, tak znovu... jsou vyvážený, i když sem je prohodil tak to pořád dělalo... napadá mě jestli to nedělá jen na letních protože sou těžší?
 4. Mám 2001, ale snad to nějak dopasuju, nezní to nějak těžce, tak uvidím. Díky! 😊
 5. co bylo teda potřeba poupravit na tom těsnění? všiml sem si, že mi nad lištou taky začíná koroze, tak až to budu opravovat tak bych tam hodil i to těsnění. šlo to vpohodě?
 6. Díky, po té sem se taky díval, ale nemají barvu kterou hledám. A jen tak pro zajímavost, stačila ti menší plechovka 0,25l nebo 0,7?
 7. Čím si natíral? Mám to taky v plánu. Co sem zde četl tak řada lidí doporučuje Alkyton, ale ještě se rozhoduju
 8. A máš určitě správný pružiny? Pokud vím tak originál na sobě má barevné označení. Stačí jiná výbava/tím těžší auto a už je pružina jiná. Jinak loni sem měnil tlumiče za bilstein B4 a výška zůstala naprosto stejná. Ty misky jsou určitě jako origo, pamatuju si, že sem to ještě porovnával
 9. problém nebude, ale originál kola škoda nezapíšeš. Na zapsání musíš mít typový list, ten ti k origo kolům nikdo nevystaví. takže buď sehnat jiná 17″ kola se stejným rozměrem a typovým listem a zapsat je, nebo se poptat známých, kamarádů atd zda by ti někdo kola s typovým listem nepůjčil na zapsání
 10. A co tahle to dát aspoň do správné sekce? Řekl bych že v sekci PODVOZEK, ti asi nikdo nepomůže
 11. Já mám už dva roky z Lidlu tuším za 350,- Sice jsou to poměděné hliníky ale s velkým průměrem, takže sem nikdy neměl problém někomu pomoci nastartovat. Já osobně jsem je potřeboval až minulý týden, asi 3x, jelikož mi klekla baterka 😄
 12. Seš ve špatné sekci fóra. Ale jinak bych řekl že ti vypadlo/přervalo se lanko od kliky
 13. zadní okna sem tak od léta neotevřel tak to radši ani nebudu zkoušet 😄 mě zatím padla díky mrazům "jen" baterka
 14. Buď rád že nehází jiskru, to by bylo něco hodně špatně 😅
 15. řekl bych že za pár let tam nějaký nárůst ceny bude, ale asi ne tak velký aby se ti to vyplatilo. přeci jen pokud bude jen stát, tak musíš mít na to místo, nechat to řádně ošetřit a celkově se o to starat ikdyž s tím nebudeš jezdit. Aby se ti to vyplatilo tak by musela být fakt v TOP originálním stavu, tedy bez LPG. Za mě, pokud nemusíš, tak neprodávat a dál jezdit, ale určitě nenechávat stát.
×
×
 • Create New...