Přejít na obsah

pistelacek

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    98
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele pistelacek

  1. pistelacek

    Výběr oleje.

    já osobně dal Castrol Edge 5W-30 LL II + III
  2. Vyměňoval už někdo volnoběžku a napínací element s tlumičem?? Co sem koukal, tak volnoběžka je s alternátorem umístěna pod klimatizací, dá se k tomu dostat zespoda a jde ta volnoběžka sundat bez stahováku? Jestli to někdo už zkoušel, poraďte prosím :-)
  3. Jak jsou ty LED na OII tak kdyby tak něco bylo podobnýho na OI ( Ty LED světla vypadají perfektně...škoda,že nikdo zatim nevyrábí na OI
  4. mam problém,na přední levé pneu sem objevil,že se mi tam sjíždí pneumatika na vnějším obvodu a je tam plocha tak 10 cm dlouhá sjetá totálně už bez vzorku a jinak to je v normě...Nestalo se to někomu taky?
  5. Měl bych dotaz zda by šlo přepojit ostřikovač předních světel u nádržky,aby když budu ostřikovat přední sklo a zároveň to stříkalo na světla... Jde propojit elektrika mezi motůrky aniž by odcházela pojistka,nebo relátko? nechce se mi kupovat drahý relátko ( mělo by být relé č 389 - stojí kolem 1300 Kč, takle by stačilo koupit relé 377 - stojí cca 250-300 Kč ) Zkoušel někdy někdo toto přepojit?
  6. Měl bych dotaz zda by šlo přepojit ostřikovač předních světel u nádržky,aby když budu ostřikovat přední sklo a zároveň to stříkalo na světla... Jde propojit elektrika mezi motůrky aniž by odcházela pojistka,nebo relátko? nechce se mi kupovat drahý relátko ( mělo by být relé č 389 - stojí kolem 1300 Kč, takle by stačilo koupit relé 377 - stojí cca 250-300 Kč ) Zkoušel někdy někdo toto přepojit?
  7. tak toto je moc zajímavý :-) nejspíš si něco podobnýho pořídim :-)
  8. no s brzdama bych si moc nehrál, pokud to neumíš pořádně udělat přes VAG....radši zajeť do origo servisu aby ti to udělali pořádně...
  9. http://www.cc-autodily.cz/sada-tes-zad-kot...yword=120330990 například zde,ale je nutné ten pístek pro změnu celý vyšroubovat, doporučuju rovnou spojit s výměnou brzdové kapaliny
  10. no nedokážu si představit,jestli se tam ten klíč od flexy vejde... No jinak tu manžetu zkusim,snad se povede :-)
  11. nevíte někdo,jak vyjmout starou manžetu a namontovat novou? nevim jak do toho, na válečku jí sundam snadno, ale jak ve třmenu?? A ještě nedělal někdo z vás nějakej klíč na stáčení toho válečku? Někdo mi říkal že tam pasuje klíč od flexy,nebo prý na ořech navařit šroubky....
  12. rozvody každých 90.000 km,ikdyž sem už viděl i že udává výrobce 150.000 km....Co se týče pumpy tušim že je podle výrobce každou druhou výměnu rozvodů,tj. 180.000 km...
  13. jELDA: To je relé 377, to je pouze na přední a zadní stěrač a ostřikovač,to sem našel... já potřebuju ještě na přední světla ostřik a to je 389.
  14. no ono ten olej dost ubejvá hlavně ke konci před výměnou,teď sem dolil mezi výměnama 2,5 litru a budu ho měnit o víkendu
  15. tak ještě budu otravovat :) schánim relé 389 a nemohu ho najít nikde...jedině origo prý za 1300 Kč...existuje nějaká druhovýroba,nebo dá se sehnat jinde než u autorizovaného servisu?? Láďa
  16. jELDA: tak to se omlouvam,já myslel že to počítá už konečnou cenu s dopravou
  17. Objednávka 18376... no nevim jako jestli to počítá dopravu do ceny při objednávce...??
  18. včera sem objednával kotouče a filtr a napsal sem tam že sem z OC fóra a nick a dnes koukam že mi to bylo odesláno a ještě to je o 8 Kč dražší než byla cena na původní objednávce ;)(
  19. no výrobce udává výměnu po 30000km...dneska všechny nový auta jezdí na dlouhý intervaly...
  20. no proto jsou také oleje na dlouhý intervaly.... Long Life....ty oleje jsou na to stavěný,když to tak mam říct :)
  21. no já mam 1,9 TDI 81kW ASV a leju tam Castrol Edge 5W-30 a jezdim na dlouhý interval a bez problémů najezdim 40 000 km než se rozsvítí kontrolka...zaleží hodně a stylu jízdy a zátěži motoru.. jinak co sem koukal tak norma je VW 506 01 / 507 00
  22. relé tam má být 389 - je pro ostřkovače vpředu,vzadu a světel. Co se týče mmotůrku tak nejsem si jistej,ale musí tam být nejspíš 2... 1. pro skla a 2. pro světla
  23. pistelacek

    Etka 7 v2

    mam problém poškodil sem PREIS.BIN pro Škoda a nejdou mi teď stahovat aktualizace :-( Jak to opravim,musim přeinstalovat celý program?
  24. mě zajímá ta pozice č 4 nahoře v první řadě taky jak je relé ostřikovače světlometů - jaký tam má být číslo relé... na pozici V + VI to je podle výbavy,to už chápu. Mě totiž nejde ani cyklovač,ani ostřikovače světel a ani poloha č. 1 na páčce :-(
  25. já nemyslim na předním reléovém boxu,ale na tom zadním přídavným nosiči,jak je tam 1-13 relé a pak ještě A-E
×
×
  • Vytvořit...