-
Počet příspěvků
98 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele pistelacek
-
já osobně dal Castrol Edge 5W-30 LL II + III
-
Vyměňoval už někdo volnoběžku a napínací element s tlumičem?? Co sem koukal, tak volnoběžka je s alternátorem umístěna pod klimatizací, dá se k tomu dostat zespoda a jde ta volnoběžka sundat bez stahováku? Jestli to někdo už zkoušel, poraďte prosím :-)
-
Jak jsou ty LED na OII tak kdyby tak něco bylo podobnýho na OI ( Ty LED světla vypadají perfektně...škoda,že nikdo zatim nevyrábí na OI
-
mam problém,na přední levé pneu sem objevil,že se mi tam sjíždí pneumatika na vnějším obvodu a je tam plocha tak 10 cm dlouhá sjetá totálně už bez vzorku a jinak to je v normě...Nestalo se to někomu taky?
-
Měl bych dotaz zda by šlo přepojit ostřikovač předních světel u nádržky,aby když budu ostřikovat přední sklo a zároveň to stříkalo na světla... Jde propojit elektrika mezi motůrky aniž by odcházela pojistka,nebo relátko? nechce se mi kupovat drahý relátko ( mělo by být relé č 389 - stojí kolem 1300 Kč, takle by stačilo koupit relé 377 - stojí cca 250-300 Kč ) Zkoušel někdy někdo toto přepojit?
-
Měl bych dotaz zda by šlo přepojit ostřikovač předních světel u nádržky,aby když budu ostřikovat přední sklo a zároveň to stříkalo na světla... Jde propojit elektrika mezi motůrky aniž by odcházela pojistka,nebo relátko? nechce se mi kupovat drahý relátko ( mělo by být relé č 389 - stojí kolem 1300 Kč, takle by stačilo koupit relé 377 - stojí cca 250-300 Kč ) Zkoušel někdy někdo toto přepojit?
-
tak toto je moc zajímavý :-) nejspíš si něco podobnýho pořídim :-)
-
no s brzdama bych si moc nehrál, pokud to neumíš pořádně udělat přes VAG....radši zajeť do origo servisu aby ti to udělali pořádně...
-
http://www.cc-autodily.cz/sada-tes-zad-kot...yword=120330990 například zde,ale je nutné ten pístek pro změnu celý vyšroubovat, doporučuju rovnou spojit s výměnou brzdové kapaliny
-
no nedokážu si představit,jestli se tam ten klíč od flexy vejde... No jinak tu manžetu zkusim,snad se povede :-)
-
nevíte někdo,jak vyjmout starou manžetu a namontovat novou? nevim jak do toho, na válečku jí sundam snadno, ale jak ve třmenu?? A ještě nedělal někdo z vás nějakej klíč na stáčení toho válečku? Někdo mi říkal že tam pasuje klíč od flexy,nebo prý na ořech navařit šroubky....
-
rozvody každých 90.000 km,ikdyž sem už viděl i že udává výrobce 150.000 km....Co se týče pumpy tušim že je podle výrobce každou druhou výměnu rozvodů,tj. 180.000 km...
-
jELDA: To je relé 377, to je pouze na přední a zadní stěrač a ostřikovač,to sem našel... já potřebuju ještě na přední světla ostřik a to je 389.
-
no ono ten olej dost ubejvá hlavně ke konci před výměnou,teď sem dolil mezi výměnama 2,5 litru a budu ho měnit o víkendu
-
tak ještě budu otravovat :) schánim relé 389 a nemohu ho najít nikde...jedině origo prý za 1300 Kč...existuje nějaká druhovýroba,nebo dá se sehnat jinde než u autorizovaného servisu?? Láďa
-
jELDA: tak to se omlouvam,já myslel že to počítá už konečnou cenu s dopravou
-
Objednávka 18376... no nevim jako jestli to počítá dopravu do ceny při objednávce...??
-
včera sem objednával kotouče a filtr a napsal sem tam že sem z OC fóra a nick a dnes koukam že mi to bylo odesláno a ještě to je o 8 Kč dražší než byla cena na původní objednávce ;)(
-
no výrobce udává výměnu po 30000km...dneska všechny nový auta jezdí na dlouhý intervaly...
-
no proto jsou také oleje na dlouhý intervaly.... Long Life....ty oleje jsou na to stavěný,když to tak mam říct :)
-
no já mam 1,9 TDI 81kW ASV a leju tam Castrol Edge 5W-30 a jezdim na dlouhý interval a bez problémů najezdim 40 000 km než se rozsvítí kontrolka...zaleží hodně a stylu jízdy a zátěži motoru.. jinak co sem koukal tak norma je VW 506 01 / 507 00
-
relé tam má být 389 - je pro ostřkovače vpředu,vzadu a světel. Co se týče mmotůrku tak nejsem si jistej,ale musí tam být nejspíš 2... 1. pro skla a 2. pro světla
-
mam problém poškodil sem PREIS.BIN pro Škoda a nejdou mi teď stahovat aktualizace :-( Jak to opravim,musim přeinstalovat celý program?
-
mě zajímá ta pozice č 4 nahoře v první řadě taky jak je relé ostřikovače světlometů - jaký tam má být číslo relé... na pozici V + VI to je podle výbavy,to už chápu. Mě totiž nejde ani cyklovač,ani ostřikovače světel a ani poloha č. 1 na páčce :-(
-
já nemyslim na předním reléovém boxu,ale na tom zadním přídavným nosiči,jak je tam 1-13 relé a pak ještě A-E
