Přejít na obsah

Kullyho Rychlá Střela


Doporučené příspěvky

KOUKAM LIDI VSICHNI TADY MATE OCTAVIE I RSKY poradte mi kde bych sehnal použitej sound system do II RS i schémy zapojení. BTW. ta octavka po face je fakt hezká ! škoda že u protinožcú mají tihle motory i 250 koní.. nj ale to je asi konkurenční věc vw.. dik hoši a sory že sem vkročil do debaty ;) hezký den

Odkaz ke komentáři
Sound system má jednak víc repráků - 12, jednak jsou komplet jiný, než klasický... takže je otázkou, jestli spíš než sound system nedodělat jiný audio...

 

No v tom aute bol povodne priplatkovy sound system ale predne tapaciry su vymenene za klasicke bez soud systemu prete by som to tam chcel znova dorobit aby to bolo ako original.. inak je tam asi vsetko aj kabelaze aj DSP

Odkaz ke komentáři
proc to nedko vytahnul?

 

Jedna strana dveri bola burana, majitel vymenil dvere za nove ale asi nezohnal dvere pre sound system teda ak sa tie dvere lisia ale asi hej. A potom je mozne ze mu nepasovali tapaciry ze sound systemu ? To su moje dohady nemal som este zhodene tie tapaciry. No a tak vystava otazka ze ked aj zozeniem tapaciry pre sound system ci ich vpracem do dveri.. povedzme ze sa upravi elektrika lebo su tam 3 repraky ale moze byt este nejaky dovod aby to tam nepasovalo ?

Odkaz ke komentáři
kully: chtěl bych se zeptat.. když nastavíš hlasitost pokynů navigace na výš než "6", tak po vypnutí a opětovném zapnutí ti tam ta hodnota zůstane? Ptám se, protože mně se to vrací na šestku a nevím, jestli to tak má být třeba z důvodu, aby se řidič po hlasitějším nastavení pokynů nelekl, protože to už dost "řve" když se to zvýší nebo je to jinak

 

Dneska jsem si konecne vzpomel a vyzkousel jsem to. Pokud jsem to teda dobre pochopil ...

Takze nastavil jsem v hlasitost po zapnuti

Navigacni pokyny asi na 16 (bylo tam 10) a po opetovnem zapnuti tam je opet tech 10.

Pak jsem jeste zkusil jen tak hlasitost radia po zapnuti. Taky tam bylo 10, tak jsem nastavil 16 a po zapnuti to hralo na 10. Ale v nastaveni zustala hodnota 16!

U navigacnich pokynu se po zapnuti hodnota sama nastavila zpatky na 10. Tak nevim proc tam davaji moznost nastavit si vyssi hlasitost po zapnuti nez 10, kdyz to ani nejde ...

Zda se, ze mi to po zapnuti muze hrat max. na 10 a tobe jen na 6 ...

Odkaz ke komentáři

Je to divný, jedinej důvod mě napadá, že je to fakt kvůli tomu, aby se řidič neleknul, kdyby to bylo přednastavený na vysokou hlasitost, ale těch 10 u tebe je řekl bych tak akorát, 6 je trochu málo.

Nevím, jestli to jde nastavit aspoň ta hodnota, na kterou se to má vracet (když ty to máš na 10 a já na 6), ale Rolbař se do toho rádia ani nedostal, když to zkoušel, prostě ho to nepustilo.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...