Přejít na obsah

G6 tornado


jar_da

Doporučené příspěvky

gratulace Jardo k novému povozu...vypadá fakt nádherně, u VW TSi (červené i) je předpokládám 1.4TSi 90kW? Mám ted taky OIIFL combi s tímto motorem a jsem velice mile překvapen, jak to auto jezdí a ta spotřeba je také jak popisuješ :palec:

 

tak mnoho štastných km a červená je pecka !!! kdo ji neměl, to nepochopí :D

Odkaz ke komentáři

Kluci, všem díky za ohlasy, zatím najeto 5.300 km, trochu se s tím dá jezdit už pod 2.000 ot, tak 1.800 ot.,

 

jediné co ještě nefunguje je zrychlení na šestku a i na pětku (částečně) z nižších otáček, sešlápnu a ..... nic, díra, snad se to zlepší a rozjede, trojka ačtyřka tahá parádně :palec:

 

@Badys, jak se to chová tobě? :D,

 

co se týká spotřeby, tak se s tím dá jet za málo, ale musí se nevytáčet a nejezdit rychle, tedy podle předpisů, do 100 km/h,

 

Praha - HK po staré - 5,6 l/100

 

dlohodobou mám za nějakých posledních 3.500 km 7.1 l/100 - ovšem 20% km jsou dálnice a dalších 20% město, nejčastěji ucpaná Praha,

 

dálnice 140-160 km/h, mimo 100 km/h, průměrka je nějakých 58 km/h

 

taky vyměněn olej za klasický - LL z výroby je pryč a najíždím na svůj oblíbený a osvědčený Aral High Tronic 5W-40 :)

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Díkes, červená na Golfa je dobrá :D, podobně jako na Fábii, prostě k týhle koncepci a velikosti káry :palec:

 

no snad vyřeším jedno mínus auta a tím je je, že nejde moc zdvihnout volant a musím mít sedačku na můj vkus moc dole, snad se zadaří useknutej volant z R-line a navíc jako bonus lepší ovládání HF, protože jen páčkou je to takové kostrbaté :D,

 

taky jsem zjistil, že pravé zrcátko má hezkej mrtvej ůhel do které se schová celé auto, jsem se málem posss.......

 

auto se trochu začíná rozjíždět a spotřeba lehce klesla lol.gif, včera Kladno-Jaroměř

 

 

 

 

post-117-0-36085900-1318491163_thumb.jpg

post-117-0-87204000-1318491168_thumb.jpg

post-117-0-93662300-1318491173_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak trochu popojedem ..... biggrin.gif

 

auto se dočkalo pár změn ve výbavě, díky Jardovi Rolbařovi pivo.gif (nějak mi chybí klanící se smajlík),

G6 pro něho není problém palec.gif a já mu děkuji za jeho práci.

další dík patří i Bobíkovi za zkvalitnění cestování beer.gif

 

doděláno: Tempomat, PDC p+z, HF GSM III Premium, MF volant

post-117-0-27318500-1319814772_thumb.jpg

post-117-0-80030900-1319814777_thumb.jpg

post-117-0-82006400-1319814783_thumb.jpg

post-117-0-05067100-1319814788_thumb.jpg

post-117-0-22201400-1319814792_thumb.jpg

post-117-0-65169500-1319814796_thumb.jpg

post-117-0-69555100-1319814801_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Jardo ten volant je parádní :palec:

 

jsem z něj nadšenej, hned mě trochu méně vadí vrzající dveře biggrin.gif,

krásně se drží, má trochu menší průměr a zploštělé boky umožňují parádní přístup k páčkám,

spodní useknutí mi umožnilo zvednout si sedačku tak, jak mi to vyhovuje pro moje záda, to s klasickým nešlo, resp šlo, ale nevyndal jsem z pod volantu nohy, výškové nahoru už posunout nešel

 

 

mooooooooooc pěkný, dávej fotky častějc at mám motivaci :lool:

 

nějaké ještě budou biggrin.gif, motor se už zajíždí, už to začíná být to co jsem chtěl - zábavné auto, už tahá lépe odspodu (doufám ale že to bude ještě lepší), celkově se projev motoru lepší protože jsem tento týden už několikrát řadil sedmičku, ale bohužel DSG tam není lol.gif

 

první vynulování dlouhodobé spotřeby bylo 7,3 l/100 při průměrce 59 km/h s minimálně 60% podílem dálnice

 

Odkaz ke komentáři

Palo díky,

snad se zadaří tak jak píšeš, nesmím potkat vola na cestě, sám nesmím být volem, zloději musí na jiné auto, technika vydržet a musí být práce, aby bylo čím platit lol.gif

 

přezuto

 

Volant je opravdu jako z nějakého brka :lool:

 

Jardo: musíme dát někdy sprinty :lol:

 

z brka Scirocco, biggrin.gif

 

sprinty můžeme, ale ujedeš mi lol.gif, já nemám chip biggrin.gif

 

 

 

post-117-0-37336800-1319988107_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Bral jsem ji od známého co dělá navi, hudbu a gps do aut, je to tahle na foto, jen se dala jiná koncovka,která pasuje na jednotku HF

http://www.skveleceny.cz/Vnitrni-GSM-antena-nalepovaci-ohebna-STRIP_g78602.html

stačí, když je položená na jednotce pod sedadlem, až bude čas, tak jde dát do sloupku spolujezdce a třeba nalepit na ten plast sloupku

post-117-0-74442500-1320586304_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...