Přejít na obsah

Hlučnost rozvodů


Guest Mišel

Doporučené příspěvky

Ahoj, nechával jsem si dnes měnit komplet rozvody a vodní pumpu. Vše originál Škoda od Martina :palec:

 

no přebral jsem auto jel domů a jak jsem zajížděl do garáže slyšel jsem hučení. Sundal jse ochranný plast rozvodů a hučí rozvody! Jako kdyby se dřelo někde nějaký ložisko, nebo kdyby se dřel řemen.. s přidávajícím plynem hučí víc a víc - spíš to tak píská, má to specifický zvuk jako když se někde něco brousí ve vysokých otáčkách..

 

může to být nový řemen, že ještě nění měkký? nebo co to může být? 5emen je ppodle mýho napnutej až dost :palec:

 

bojím se s tím jezdit, ať něco neposeru :-/

Odkaz ke komentáři

Chod to dať hneť vyreklamovať :) Nám poskladali auto a posunuli nám rozvodový remeň o zub!!!!!!!!

 

Šťastie od pána boha že sa nestretli ventily a auto po naštartovaní išlo ako traktor hučalo ako trafené :-)

Odkaz ke komentáři

rozvody musí chodit potichu = reklamovat. Jak se pozná, že jsou rozvody např. o 1 zub posunutý, úplně přesně ti to neřeknu, ale na vačkovém kolu (hřídeli?), převodovce a možná ještě někde jinde jsou rysky a ty musí sedět proti sobě, pokud nesedí, tak se potom podle toho dá spočítat, o kolik zubů a v jakém směru je to poskočený :)

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři

takže moc děkuju!!! :)

 

Koukal jsem na to a první co mě lisklo přes pusu - napínací kladka má mít prý výlisek v bloku motoru, kde se uchytí jedna packa a má být napnutá "tak akorád" - poznám to tak, že má být šipka na šipce. Alespoň podle DP.

 

u mě je napínací klapka posunutá cca 3 cm doprava, od místa, kde je díra a zdá se, že v ničem nedrží - že tam není nikde druhej výlisek, kam se ta packa napínací kladky strčí a druhej šotek, že to není správě napnutý - je to posunutý o nějakej milimetřík od šipek. Tak to se mi snad zdá, mechanik se dušoval, že je vše naprosto v pořádku a jsen se mi to zdá. Beru to jako výsměch, už se mu s tím nechtělo pachtit..

 

dá se s tím trochu popojíždět, když to nebudu nějak vytáčet?

Odkaz ke komentáři

dnes jedu na osmou hod k mechanikovi.

Vytiskl jsem mu DP a celou výměnu rozvodů, tak snad už to bude OK.

 

Určitě je posunutá nap. kladka, odpoledne přiložím foto.

Jinak vám zatím děkuju :palec:

 

 

Fido, tento týden, nejpozděj příští se ti prosím tě ozve ten kámoš na to BMW 3, má tam něco s volnoběžným ventilem :pivo:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...