Přejít na obsah

Modely ŠKODOVEK


Doporučené příspěvky

tak konečně první 1:24 a to octavia combi tour, a abych řekl pravdu tak ty menší se mi líbí asi víc,jinak mě překvapilo,že mám interiér takovej hodně zjednodušenej,na to jak jsou ty ostatní propracovaný...jsem zvědav na 1:18...tu OII Rs si pak taky pořídím :palec: foto sem dávat nebudu :palec:

Odkaz ke komentáři
Krabičky na aukro dávám kolem 40-45,- Kč, když jich někdo ode mne vezme víc, dávám lehce slevu, ale je o ně velký zájem, takže logicky nemám důvod.

Octavii se špalkem mám dvakrát, Fabii žádnou - i WRC i FII maj čudly ne špalek.

 

Tak ty spalkovy beru. Jinak jsem koukal na FII combi a ta ma taky spalek. Aspon ta moje. Nechvatam na ne, klidne si pockam, protoze ti urcite dalsi jeste pribudou :)

Odkaz ke komentáři
Na tu krabičku od FI WRC bys zájemce měl..rád počkám. To WRC jsem svého času sehnal od Solida a tak bych jen sladil obal..

 

také se hroutím při představách celkové ceny za sbírku, ale ten pohled za to stojí, což :) Teď vyhlížím nejstaršího člena..LaK z Aukra

Tak kde je ten co tolik chtěl tu krabičku od Fabie WRC?! A když jí mám zabalenou a připravenou, tak nic...

Odkaz ke komentáři

mischicka - Pěkné,pěkné. Octavie z Aukra viď? Měl jsem taky zálusk, ale viděl jsem že přihazuješ, tak jsem to nechal :)

 

Mě teď přišla žlutá Octavia CUP, musím teď zvolnit, ministr financí trochu vrčí a nerad bych přijal úsporný balíček :palec:

 

Foto z Norimberka (ne moje) IXO - to bude zase peněz, i když ta Fabie S2000 je taková divná, nevím. Uvidíme, jak bude vypadat v reálu. Jinak chválím naávrat k Octaviím

post-193-1265823662_thumb.jpg

post-193-1265823672_thumb.jpg

post-193-1265823680_thumb.jpg

post-193-1265823687_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

To jsi hodný :palec:

 

Já taky brzdím, docela jsem se teď rozšloupl, takže jsem přihodil jen základ a dál už ne e, takže mohla být tvoje :-)

 

Ke štěstí mi teď chybí jen Yeti v červené a Fabia sedan v modré a na dobu než budou jiné modely mám klid :-)

 

Spíš se asi některých zbavím - místa málo a např. SI nebo Room mám ve dvou barevných variantách, tak asi jednu pošlu do světa.

Odkaz ke komentáři

koukám,že nesbíráte jen od jedný firmy. Já jen Abrexy a stačí to. Jen octavii v sedanu budu muset koupit jinde,nevím proč ji nedělaj. A nový přírustky mám octavii kombi II 1:24, roomster 1:43 a jelikož zejtra jedu přes plzeň do žatce tak v olympii snad koupím další 72 skoro nikde je nemaj :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...