Přejít na obsah

Modely ŠKODOVEK


Doporučené příspěvky

110R je moc pěkný, uvidíme, co z toho bude. Koukal jsem na stránky toho prodejce a tam jsem nic nenašel.

 

Jinak jsem se odhodlal k tomu, abych se konečně vrhnul do polepování modelů. Měl jsem z toho strach, naposled jsem polepoval letadla kdysi před 20 lety. Napřed jsem polepil Fabii od Solida 1/18. Pár obtisků to bylo, navíc velký a tak nešlo celkem o nic. Nakonec jsem začal dělat Favorita z Klik Klaku, ten všichni znáte. Mám k tomu obtisky od REJI a nějaké leptané díly jako kola, stěrače, stříška aj.. Teď jsem ve fázi, že musím nalakovat nějaké díly a upravit kola.Navíc času je málo, jen obtisky jsem dělal celé odpoledne.

post-193-1300624327_thumb.jpg

post-193-1300624336_thumb.jpg

Upraveno uživatelem madcore
Odkaz ke komentáři

Také jsem koukal, ale je to drahý. Odtud http://spacirmodely.wz.cz/skoda.html mám zatím Favorita a ceny upravených Fabiích jsou trochu jinde(sice už asi nemá výše zmíněné). Navíc je záruka, že tento člověk dělá opravdu dobře. U těchto modelů - Duval a Novikov je velmi důležité zpracování, protože obtisky jsou velkoplošné a hodně se tím dá pokazit. Uvažuji, že bych zakoupil jen obtisky a upravoval sám http://www.boutique-miniature.com/index.ph...t=4a&page=1

Odkaz ke komentáři
V takových dvou krásných aukcích jsem měl přihozeno a pak prošvihl konec, až jsem z toho smutný :/

Tak nakonec jsem rád, že jsem ty aukce nevyhrál, našel jsem detailnější fotky a jsou to předělávky asi jak když jsme v první třídě začal lepit modely letadel :) Aneb nápad dobrý, snaha byla, ale provedení je slabší...

Odkaz ke komentáři

jestli ti jde o to je jen předělat tak mi napiš co chceš já ti to předělám, zaplatíš otisky a práci a je to. Modelařil jsem,takže sem tam bych ti něco spíchl. Já si chci takhle udělat svoji edici škodovek co jsem vlastnil a byly vrůzných stadiich ,,tuningu" :)

 

Jinak mám jen a čistě Abrexy nic jinýho, kromě jednoho co si nejsem schopnej vyzvednout....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...