Jump to content

Typový list na Spider rs 17


Recommended Posts

 • 2 months later...

tu mas

 

Zdravím, takže chápu to dobře, že pokud s tímto papírem ( co je zde v odkazu ) dojdu na STK tak mi ty Spidery R17 schválí a na úřadě následně zapíšou ? nebo je třeba ještě něco ? Díky za odpověď. :)

Link to post
 • 2 months later...
 • 1 month later...
 • 3 months later...

Zdravím vás chlapi!! Prosím vás...mám úplně stejný problém....a jsem na tohle totální analfabet! Tak prosím ještě jednou o podrobné vysvětlení! Mám OI (seriovku, diesel)a budu tam dávat spidery R17. Mohl byste mi někdo poradit, kde vzít typový list se kterým bych mohl zajít na technickou na základě kterého by mi vystavili potvrzení se kterým bych zašel na úřad a tam by mi to bez problému zapsali. Stáhl jsem ten výše uvedený typový list v němčině, ale myslím si, že s tím, když přijdu na technickou, tak s tím moc nepochodím. Nemáte PROSÍM někdo přesný typ kol, nebo v nejlepším typový list na jiné kola, se kterým když tam přijdu a na autě budu mít Spidery R17 tak mi to dají! PROSÍM MOC O RADU, JSTE MOJE POSLEDNÍ ZÁCHRANA!!!!!!! DÍÍÍÍÍKY MOOOCCC!!!!!!!

Link to post
 • 3 months later...

Caute. pripajam sa aj ja. Potreboval by som Typový list v SK alebo CZ. S ktorym mi zapíšu na Slovensku spydery 17ky do techničáku. Prípadne iný TL na 17ky... Nemáte dakto? na nete sa to nedá nájsť. Dík

Link to post

Lze opravdu na základě tohoto dokumentu zapsat 17tky spider do TP?? Jaký je postup stačí zajet na TP kde mi je potvrdí??

 

Jenom na základě TUV protokolu to nezapíšou, je potřeba typový list, který vydává výrobce/prodejce kol a který většinou odkazuje na ten TUV.

Protože prodejcem Spiderů je přímo Škodovka, a ta ty kola nepovoluje na jiné modely kromě RS, takže nelze získat typový pist přímo na Spidery.

Je potřeba to obejít - nechat si zapsat jiné liťáky o stejném rozměru a ET

Link to post
 • 8 months later...
Guest MikiMiki

Ten TL treba dať podla mňa preložiť z DE do SK niekomu, kto ti dá na to úradné razítko, že si si to neprekladal doma v google.

Tak isto ako dávaš prekladať techničák ked dovlečieš auto z DE... Potom s tým preloženým TL treba zájsť na STK a s papierom od STK na okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, tam by mali vydať nejake schvalenie a potom zo všetkými potvrdeniami zájsť na dopravný inšpektorát, že môže vykonať zápis do čipového tech. ... teda Takto to idem skusit ja :) tak som zvedavý ako dopadnem...

 

Link to post
 • 1 year later...
 • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...