Přejít na obsah

Hagis Octavia I 1.8 T


Doporučené příspěvky

Zdar hoši,

tak jsem se konečně dostal k tomu, abych si udělal něco v interiéru a zde je výsledek:

 

středový panel PŘED:

post-19675-0-95585900-1345794149_thumb.jpg

 

 

středový panel PO:

post-19675-0-55693700-1345794153_thumb.jpg

 

 

Nevím jak vám, ale mě se to dost líbí :) a nezůstane asi jen u toho středového, polepím tak decentně toho víc, aby to jako celek působilo dobře.

 

Folii jsem koupil zde: http://aukro.cz/carbon-3d-folie-or-152x1m-az-30m-11-barev-akce-i2566610370.html

 

tak jak se to líbí vám?

Hagis

Odkaz ke komentáři

Ty plasty tam rozhodně nedávej !!! TO se dávalo na feldy , když byli vyhnilý a byla třeba ji prodat .. Odpověděl sis sám . Tím , že to nedoláhá tak ti tam pujde bordel + vlhkost a akorát tomu ublížíš ..

 

jojo, asi máš pravdu, vím to, ale nemůžu si pomoct, líbilo se mi to s tím... huh.gif

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Tak to tady trochu oživím taky :)

 

zatím vše šlape pořád jak má. čeká mě výměna oleje a taky jsem koupil sportovní podvozek kupovaný v DE. pružiny Lowtec -40 a tlumiče přední SACHS a zadní TURBO BOGE. tak uvidíme jak to dopadne. no a rád bych na to pak nasadil nějaké 17" kolesa. zatím nejblíž jsem asi těmto, které jsem si profi upravil v "malování" :-D na své auto.

 

post-19675-0-30987500-1370255786_thumb.jpg

 

 

co vy na to? :)

ps: ty kryty blatníků tam nemám, to je stará fotka, když jsem to zkoušel...

Odkaz ke komentáři

zas mě tak nechvalte hoši laugh.gif ano, chtěl jsem to z jednoho kusu, ale nejde to. ono totiž ta folie jde natáhnout, takže na vypouklé věci no problém, ale když je to vypouklé obráceně, tj. dovnitř, tak se folie nesmrskne a je ji tam prostě moc.

 

snažil jsem se, aby to bylo z jednoho kusu, ale fakt to nejde, takže je to z více kusů, ale snažil jsem se to napasovat tak, aby to sedělo.

 

jenže ten přechod je vidět v reálu, na první pohled ani ne, ale když o tom vím, tak to vidím a to mě co? no sere wallbash.giflaugh.gif

 

takže až mě to naštve, tak to strhnu a bude klid lol.gif každopádně mi to ted ladí ke zbytku co už mám polepený tongue.gif

Odkaz ke komentáři

Čao kluci,

tak jsem si dnes udělal malou radost a povedlo se mi, že jsem svoje 15" elektrony vyměnil s jedním frajerem za 17" a doplatil 800,- kč :)

sice jsem dost prodělal na pneu, ale myslím, že vizuální dojem to vše spraví, co myslíte vy??? :)

 

jsou to ABTčka, ET nevím, ale leze to trochu ven, takže tipuji tak 35.

 

post-19675-0-44668900-1370799142_thumb.jpg post-19675-0-01839600-1370799146_thumb.jpg post-19675-0-86487800-1370799149_thumb.jpg post-19675-0-22185700-1370799154_thumb.jpg post-19675-0-30738400-1370799159_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...