Přejít na obsah

Peťasova Čertinka Black&Red


Doporučené příspěvky

Nevíte prosím, kdo má na autě vyměněný ten spínač světel v chrom provedení s funkcí AUTO ? Je to myslím ze SII .

Někde jsem to tu viděl , že si to tu někdo koupil a upravoval to , aby to šlo dát do OII , nemůžu to ale najít.

Měnil na tom myslím ten kroužek . Ale nevím to jistě , jestli to bude fungovat . Potřeboval jsem zjistit , který mám objednat.

Potřebuji to pro zprovoznění některých funkcí , mám ten bez polohy AUTO

post-2502-0-02163100-1344442034_thumb.jpg

post-2502-0-45996300-1344442047_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No já jsem to tu někde viděl , nebo na tom druhém foru . Ale kdybych se posr...., nemůžu a nemůžu to nějak najít. Pamatuju si z toho jen, se mi zdá,že musel měnil ten kroužek co je kolem toho přepínače.Nevím , ale přesně , jestli ,to byl ze Superba , nebo ....

já mám ten 5 ti polohový a pro zprovoznění comming home a ještě pár dalších funkcí to prej chce vyměnit , jinak nic :D

Vím , že je s AUTO i do Octavie , ale asi je to jen ten plastový ??? Chtěl bych rači , když už to měnit ten s chrom dekorem .

Odkaz ke komentáři

Repliky Audi,že ? Tyhle kolca sluší bílým autům, jsem zvědavý, jak to bude vypadat na černé Octě. Rozměr 19" ?

 

Ahoj, jsou to GAM - Italské výr. , vypadají na autě docela zajímavě .

Chtěl jsem něco grafitového/antracit,protože u černých kol na černém autě mi přijde , že splývají s pneu, stříbrné jsem zkoušel a nějak mě to neoslovilo.

Pak jsem viděl černou Audi s antracitovými koly , a bylo mi jasné ,že tohle je pro mne to pravé.

Musí se to ale vidět na živo.Na těch konfigurátorech to neni ono.

Známý má pneuservis, tak jsem na nich vyzkoušel pneu 235/35 . Každý mi pořád říká 225/35, mě se to ale už zdá , že je to moc natažené do Áčka a ta guma je už tím zas nižší , a to nechci , nejezdím jen po pěkných cestách, tak jsem to chtěl vidět na živo na 235ce.

post-2502-0-44142500-1344806676_thumb.jpg

post-2502-0-97514300-1344806720_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ahoj, jsou to GAM - Italské výr. , vypadají na autě docela zajímavě .

vyzkoušel pneu 235/35 . Každý mi pořád říká 225/35

 

Kruci pisek, tyhle jsou dlouho hledal od nejakeho solidniho vyrobce, muzes mi pls. Poslat link kde jis je koupil a pripadne cenu.

 

Jinak jestli chces pozdeji snizovat tak tech 235 nebo 225 je pomerne zasadnich, me ceka uprava podbehu zadniho kola abych neskrtal a mohl to nechat na zadku dole o 50mm, takze

v tomhle pripade ma 225 smysl

Odkaz ke komentáři

Psal jsem , že jsme zkoušeli obout jedno kolo. Zajímalo mne jestli by tam šla ta 235 guma. Nejezdil jsem na tom , jen jsme to vyzkoušeli nasadit na auto . Dva chlapi si sedli na čelo kufru a pérovali s tím , kam až to pujde . Já sem se díval do blatníku , jestli si to sedne na na to problémové místo , ale nesedlo, což ale nemusí být v provozu pravda.

Nicméně to kolo ven z blatníku nelezlo, bylo schované tak akorát jak bych to chtěl.

 

V tom servisu,co u toho byli, měli všichni za to , že ta 235 tam může jít. Že by to nemělo škrtat. Ty 225 se mi zdají už strašně tenké tím jak je to vtažené dovnitř ("A"). Nejsem z velkoměsta kde bych jezdil jen po pěkných cestách , a proto tam nějaké tenké šlupky moc nechci. Stane se , že sjedu i na polňačku (jsem rybář)a tak chci , aby ten ráfek disku byl trochu tou pneumatikou krytý.Jinak by byl za chvíli dosekaný jak hovado.

 

Co se týče těch kol. Viděl jsem je na Audi RS5 a RS3 Sportback, hodně se mi zalíbili a tak jsem se po nich začal schánět, ale krom Replik 18"/8" v černé jsem je nikde nenašel (...že Princes :-) ).

Ukázel jsem je známému , co má pneuservis s tím , jestli by mi je byl schopný sehnat. No a on mi je sehnal, objednával mi je z Itálie přímo od té značky GAM .

 

Jo ,(Cjoctavian) ta pneumatika 235, když je ale na užším ráfku dělá balon, takže může třeba přesahovat víc ten disk .

Odkaz ke komentáři

byl bych jen rad kdyz bys pak potvrdil ze pri tech -55 ti to na tech 8.5J * ET45 neskrta pri ostre jizde ve vraceckach apod. Pro me by to znamenalo ze se potrebuju popsavat nekde o 3mm a mel bych vyreseno

 

A kde bereš tu záruku, že dvě rozdílná kola 8,5 ET45 polezou z blatníku stejně?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...