Jump to content

VW Passat B5.5

jirka3

Recommended Posts

Guest houmik

Ja bych se teda nevracel a osobne ani nepocitam, ze bych se stehoval zpatky do cr. Jak si psal, jeden duvod jsou penize, ale to by jeste nebylo tak strasny. Hlavni duvod je pristup lidi ke vsemu moznymu. Viz treba moje posledni navsteva servisu s Octou. :/ Neskutecny.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

divná spotřeba :lool: jestli bydlíš nahoře a je to foceno dole ve městě tak se nedivim té tvojí nízké spotřebě :lool:

jinak krasavec, nechceš dodělávat mlhy? strašně to prokoukne :) bibipass.jpg (fotka odpoledne před kroupama, pak už jen cedník :( )

Hele mlhy bych i dodělat nechal, ale bohužel absolutně není čas, do ČR se teď dostanu jen zřídka kdy. Co se tý spotřeby týče, tak je to údaj za 50km. Je fakt že prvních 10 km je z kopce a zbytek po rovině. Jsou tu limity 50/80 a dodržuju, docela si to hlídaj a postihy maj hodně moc velký.

A tvůj Pašík to po kroupách odnesl?

Rolbař: Zítra ti to klidně cvaknu bez auta, je fakt, že auto tu fotku dost kazí

neustál to no, uvidíme, kolik dá pojištovna, ale měla by to být totálka, tj. 50% ceny. Teďka už se to vztahuje na auta starší 5 a více let. Takže to mě aspoň hřeje na duši. Sice to je jen kosmetická vada, ale štve mě to :-)

Tak včera rychlá cesta Švýcarsko-ČR, jen na víkend. Ujeto v kuse 1000 km, průměrná rychlost 122 km/hod s průměrnou spotřebou 6,4l. Takže max. spokojenost. A nejhezčí spotřeba byla prvních 200 km Švýcarskem, pořád po dálnici rychlostí 120-14. Na hranicích jsem dotankoval pouze 9,85 litrů

• 1 month later...

Tak ja tady v zime nahon na vsechny ctyri docela vyuziju. I kdyz v lete by se mi libil o hodne vic zadohrab. Jinak uz mam rezervaci, je to rok 6/2006, kupovany v CR, jeden majitel, najeto 78 tis. Luxusni stav. A komplet M-paket. Jeste ale musim zkusit, jestli se do ty trojky vubec vejdu. Ale mel jsem jednicku, tak by to snad melo byt ok

paráda :palec: jen si prostorově pohoršíš no, ale zase polepšíš asi všim ostatnim. Taky pořád zvažuju, že pašik půjde z domu, přecejen nalítáno "už" 220tis, ty povídačky o tom, že je v nejepších letech, to sice motorově ANO, ale ostatní věci asi všichni opomíjí - třmeny, altík, výfuk atd atd - je toho hodně, už jsem do toho nasypal dosti, navíc tam mám pouchejřky na blatnících, tak jestli to dobře dopadne, tak půjde pašík taky z domu. Jinak klido SZ za kolik ho dáváš + nějakej popis? Díky

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
    • Troska foceni 
    • Jo, Digitun je v pohodě, dělá to na dálku přímo ten Polák, oni jsou jen prostředník, tak nějak jsem to prostředník. Už jsem to řešil s LKM. Nechal jsem si tam dělat motor, rovnou s K04, ale vázně mi to na převodovce, kde mám soft od TVS a nejde to přehrát, musím s tím k Pietro Care a to mám přes půl republiky + tam budu muset dvakrát, nejdřív stáhne SW z převodovky, pak musí poslat do TVS a ti mu následně pošlou můj sériový soft, luxus 🤣
    • Tak mám nahrané 1Z035156G na SW 0030 a stejně nefunguje AVRCP. Takže podezírám radio s indexem G ze to proste neumí. Bylo od 2009 az 2011. Tyhle HF jednotky 7P6 se dělaly od 2011 takze to treba neni kompatibilní. Takže by me zajimalo jestli Bolero s pismenem M nebo N uz kompatibilní je. Ty byly od 2011 az 2015. Nemá nekdo zkušenost nebo na pokus ? 😄 btw... díky @milhausek za budíky a upgrade radia. Vsechno funguje jak má.
  • Create New...