Přejít na obsah

VW Passat B5.5


jirka3

Doporučené příspěvky

Ja bych se teda nevracel a osobne ani nepocitam, ze bych se stehoval zpatky do cr. Jak si psal, jeden duvod jsou penize, ale to by jeste nebylo tak strasny. Hlavni duvod je pristup lidi ke vsemu moznymu. Viz treba moje posledni navsteva servisu s Octou. :/ Neskutecny.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Hele mlhy bych i dodělat nechal, ale bohužel absolutně není čas, do ČR se teď dostanu jen zřídka kdy. Co se tý spotřeby týče, tak je to údaj za 50km. Je fakt že prvních 10 km je z kopce a zbytek po rovině. Jsou tu limity 50/80 a dodržuju, docela si to hlídaj a postihy maj hodně moc velký.

A tvůj Pašík to po kroupách odnesl?

 

Rolbař: Zítra ti to klidně cvaknu bez auta, je fakt, že auto tu fotku dost kazí

Odkaz ke komentáři

Tak včera rychlá cesta Švýcarsko-ČR, jen na víkend. Ujeto v kuse 1000 km, průměrná rychlost 122 km/hod s průměrnou spotřebou 6,4l. Takže max. spokojenost. A nejhezčí spotřeba byla prvních 200 km Švýcarskem, pořád po dálnici rychlostí 120-14. Na hranicích jsem dotankoval pouze 9,85 litrů

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak ja tady v zime nahon na vsechny ctyri docela vyuziju. I kdyz v lete by se mi libil o hodne vic zadohrab. Jinak uz mam rezervaci, je to rok 6/2006, kupovany v CR, jeden majitel, najeto 78 tis. Luxusni stav. A komplet M-paket. Jeste ale musim zkusit, jestli se do ty trojky vubec vejdu. Ale mel jsem jednicku, tak by to snad melo byt ok

Odkaz ke komentáři

paráda :palec: jen si prostorově pohoršíš no, ale zase polepšíš asi všim ostatnim. Taky pořád zvažuju, že pašik půjde z domu, přecejen nalítáno "už" 220tis, ty povídačky o tom, že je v nejepších letech, to sice motorově ANO, ale ostatní věci asi všichni opomíjí - třmeny, altík, výfuk atd atd - je toho hodně, už jsem do toho nasypal dosti, navíc tam mám pouchejřky na blatnících, tak jestli to dobře dopadne, tak půjde pašík taky z domu. Jinak klido SZ za kolik ho dáváš + nějakej popis? Díky

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...