Přejít na obsah

VW Passat B5.5


jirka3

Doporučené příspěvky

Jojo, není problém se pak někde sejít. Rozhodoval jsem se mezi tímhle a OII RS, ta je o necelé tři roky mladší a najeto 24 tis. km. Cenově stejně jako BMW. Brambora je sice už trochu starší, ale myslím, že motorově i podvozkově si nic lepšího přát nemůžu. Navíc pán se o to staral vážně skvěle a podle toho to taky vypadá. Vím, že si pohorším co se prostoru týče, ale jezdím převážně sám nebo ve dvouch. A kufr? Když bude potřeba, tak Octa zůstává :palec:

Odkaz ke komentáři

Jojo, není problém se pak někde sejít. Rozhodoval jsem se mezi tímhle a OII RS, ta je o necelé tři roky mladší a najeto 24 tis. km. Cenově stejně jako BMW. Brambora je sice už trochu starší, ale myslím, že motorově i podvozkově si nic lepšího přát nemůžu. Navíc pán se o to staral vážně skvěle a podle toho to taky vypadá. Vím, že si pohorším co se prostoru týče, ale jezdím převážně sám nebo ve dvouch. A kufr? Když bude potřeba, tak Octa zůstává :palec:

 

No s Oktou to ani rovnat nejde, i kdyby byla nová :D

 

Budu se teda těšit ;)

 

 

 

Odkaz ke komentáři

taky mám po 3 letech 34.000 na C-maxu a otec po dvou letech na Fábii nějakých 22.000 km, manželky Micra má po 15 letech 95.000 km biggrin.gif, podotýkám všechno kupované funglovky, když jsem se tak díval, na cenovku Micry tehdy ....... 350.000,-

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Hádám správně Volvo? :palec:

Správně :-) jen pořád nevím jakou motorizaci, všechna mají svá pro a proti a možná ta 2.5T nebo 2.0T by mohla být zajímavá. Včera jsem projel 2.4i 103kw a taky to nejede špatně, líbí se mi ten bublající 5ti vál :palec::prcprc:

 

Zase vidina úspory s D5..nevím nevím

Upraveno uživatelem Jord
Odkaz ke komentáři

Správně :-) jen pořád nevím jakou motorizaci, všechna mají svá pro a proti a možná ta 2.5T nebo 2.0T by mohla být zajímavá. Včera jsem projel 2.4i 103kw a taky to nejede špatně, líbí se mi ten bublající 5ti vál :palec::prcprc:

 

Zase vidina úspory s D5..nevím nevím

Podle mně nejlepší volba je 2,4i 125kW. Sice to není největší dravec, to by jsi musel do 2,5T, ale zase ta 2,4i je povedený držák, kde se nemá co kazit a jede to slušně a spotřeba není nijak šílená. Ta 2,5T může být průser. Podle toho kdo s tím jezdil a jak se k tomu choval. Ale je předpoklad, že si to první majitel koupil kvůli výkonu a dával tomu za uši. Pročti volvácké stránky a uvidíš jaké tam jsou pak průsery, když je motor na kaši po předešlém pilotovi. Je fakt, že to nebude asi tak markantní jako u BMW, kde když si BMW s větší kubatůrou koupí, tak je to téměř vždy o tom tomu dávat za uši. U Volva přecijen toto asi není úplně prioritní důvod ke koupi, ale ostražitost je na místě. No a u 2,4i není co pokazit celkem. Oleje, filtry a co 60tkm svíčky. Ve 180tkm rozvody. Podle toho jaké vozítko vybereš, tak pak spotřebák. Já mám S40, což se dá servisovat prakticky jako Focus a tím pádem za focusácké ceny. Navíc je menší než S60 nebo S80, takže i lépe jede se stejným motorem a má o něco menší spotřebu. S60 a S80 na druhou stranu zase má uvnitř více komfortu, ale ten je velmi slušný už i u té S40.

BTW, nejsi to ty, kdo na srazu poslouchal krásný zvuk mé S40?

Odkaz ke komentáři

Tomasi taky jsem se bal, aby to nebyla nejaka vylitana past, ale pan si toho trilitra koupil jen kvuli X-drive. Je v nejaky lyzarsky asociaci a potreboval obcas na hory. I dlouhodoba spotreba na palubaku ukazovala 6,2 tak si myslim, ze to nikde moc nehonil. Navic je pan rocnik 41. Prodava jen kvuli tomu, ze to chce jeste jednou vymenit. Je to uz jeho nekolikatej bawor. Tentokrat ma objednanyho uz jen dvoulitra. Tohle auto kdyby soukromne neprodal, tak by ho dal protiuctem. Kazdopadne uz se na nej tesim jako malej Jarda, tak doufam, ze to klapne

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...