Přejít na obsah

Black Octavia


Závy

Doporučené příspěvky

Dakie: když je barva na brzdné ploše, tak ji nemusíš umývat, stačí 2x zabrzdit a ono to sleze samo ;)

 

Závy: dobrá práce, taky jsem chtěl dávat dozadu kotouče, ale na jaře jsem musel nutně ty zadní brzdy opravit, tak by se mi to teď ani nevyplatilo měnit, snad časem ;) , jinak co se týká tvého problému, tak to vidím stejně jako tvůj mechanik, špatný hlavní brzdový válec :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím, tak po nějaké té době napíšu co málo se událo :rolleyes:

 

Motor nachipovaný na něco málo přes 117 koníků :palec:

 

Konečně mám po dlouhé době zapojeno dálkové ovládání centrálu, nevěřili by jste, jak je těžké sehnat tady u nás někoho kdo by to udělal :lool: Navíc když se na mne Spooky vyprd a slíbený telefon na známého mi nedal :P

 

A jedno jubileum 150 000km ( sorry za foto kalkulačkou )

 

A jedna otázečka, máte tu někdo kombinaci destiček ATE ceramic a kotoučů ATE power disc ? Destičky mám na autě už skoro rok (maximální spokojenost) ale rozhodl sem se dát i nové kotouče. Viz. odkaz

http://www.cc-autodi...A&model=OCTAVIA

Díky :rolleyes:

post-16683-0-25503500-1374394683_thumb.jpg

post-16683-0-65804700-1374394736_thumb.jpg

post-16683-0-82490100-1374394767_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No nevím, ale pokud budeš dávat jetý desky na nový kotouče, tak to není úplně optimální z hlediska opotřebení.. Desky už jsou přizpůsobený starým kotoučům.. Bejt tebou, tak počkám, až se sjedou desky a pak to kup najednou ;)

Jo je mi jasný, že je lepší měnit to najednou, jenže jsem myslel, že ten kotouč vydrží, ale moc na to nevypadá ( má už celkem hranu )

Řeknu to takhle, na destičkách mám najeto cca 15 tisíc km a vypadají jako nové ! ( nesjel se snad ani milimetr ) A nejsem si jistej jestli při tomto tempu ( předpokládám, že ty desky vydrží ještě tak 50tisíc ) kotouč vydrží.

Je velkej problém dát jetý destičky na novej kotouč ? Nový kotouč je široký 22mm že ? Až bude čas zněřím kotouče na autě schválně :palec:

 

 

Nádherná ! i značka je dobrá pro policii ČR :DD

 

 

Díky, jsem rád, že se líbí :rolleyes: jinak jak jsem tu už dříve psal ta provokativní značka samozřejmě není pravá, jen změněný originál :lol:

Odkaz ke komentáři

Děkuji :rolleyes:

 

ten lak vypadá perfektně možná na foto, ale není na tom zase tak dobře bohužel. Ale pořád oproti otcovýmu laku na octě r.v. 98 sakra rozdíl :palec:

 

Jinak chystám se koupit nový volant, ten co tam mám je snad nějaká dámská verze nebo co, je hrozně tenkej a bolí mne z něj prsty. Nejdřív jsem uvažoval o potažení kůží, ale volba nakonec padla na tento volant ( foto zapůjčeno někde z netu )

Doufám že bude sedět lépe v ruce. Jinak řekl bych že v OI vypadá luxusně :palec:

Máte někdo zkušenost s tím přepinováním konektoru na bag? Zvládnu to doma sám ?

post-16683-0-70378500-1374951611_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No hovado nevím, ono když musíš jet pro ten písek cca 14km tam a 14km zpět, tak je lepší vzít víc :lool: ale nadruhou stranu já to ani moc neovlivním v tu chvíli, když mi to tam nasype tím nakladačem :rolleyes: Ten borec to moc neřeší pač je zvyklej nakládat návěsy za kamion tak mu to asi nepřijde tak těžký. Ale pravda je, že když tam bylo těch 13600kg tak sem jezdil kopce na dvojku a to už bylo utrpení to rvát domu :lol: ještě že tam máme celkem malý kola tak ten traktor tahne slušně, navíc je tam motor z 69ky a ne 57ky. No tak ted jsme se rozkecali o tématu vhodným síše na ZETOR fórum :D tak zpět k Octaviím ;)

 

Edit: k tomu tvýmu vozíku ( když něco potřebuješ přivézt, tak to prostě přivezeš, zlatý starý doma dělaný káry za auta )

Odkaz ke komentáři

Jasně chápu, když je něco potřeba odvést, tak se až tak moc nehledí na váhu a je lepší trochu přeložit, než jet 2x :lool: . Jinak já se v traktorech téměř vůbec nevyznám, jen vím, že ten tvůj už nějakou sílu má :palec: , kamarád ten má zase Zetor 4011 https://www.google.cz/search?q=zetor+4011&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=zKn6UdHtCJKAhQef-4DgCg&sqi=2&ved=0CDEQsAQ&biw=1536&bih=776#facrc=_&imgdii=_&imgrc=03Pk5KLcLBe4XM%3A%3BGV9lJQVQS6QzjM%3Bhttp%253A%252F%252Ffiles.zetory.webnode.cz%252F200000145-5c4bc5d45d%252FZetor%2525204011.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fzetory.webnode.cz%252Ffotogalerie%252Fklasika-zetory%252F%3B1024%3B768 a na takový to domácí žvýkání to bohatě stačí ;)

 

Co se týká starých podomácku dělaných vozíků, tak ty jsou většinou fakt festovní, jen mají prostě malou nosnost, i když ve skutečnosti uvezou víc ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím chlapi

 

Mám možnost dát na auto duralové podložky pod kola, nevím přesně tloušťku předek myslím 15mm a zadek 20mm. Na autě to vypadá celkem dobře, už 3 dny na tom jezdím a pohoda. Co myslíte, mám je tam nechat ? :D

Tady foto jak to vypadá

post-16683-0-68964600-1378136956_thumb.jpgpost-16683-0-07843300-1378136974_thumb.jpgpost-16683-0-29427300-1378137663_thumb.jpg

 

A jeden dotaz, doufám že někdo zareaguje.

Když jsem vyndaval EGR a dával náhradu, tak jsem odpojil dvě podtlakové hadičky a zaslepil, teď chci dávat nové silikonové hadičky a chci se zeptat, tohlecto co mi tam zbylo (viz. foto) můžu normálně vyhodit ne ? uplně zbytečný to tam je. Mám ty drátky co to ovládají ustřihnout nebo jak to děláte vy ? :) Díky za odpověď

post-16683-0-52219000-1378137008_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak pokukuju po kolech na příští sezónu :palec: pokud bych nesehnal spidery.

Líbí se mi tyto dvoje. Jsou to ale všechno repliky. 8jx18" ET35 takže ideál podle mne na oktávku. Jaké máte skušenosti s replikama ? Dají se používat na normální denní ježdění ? Vydrží občasné nerovnosti na silnici nebo je budu muset nechat každou sezónu rovnat ?

Doufám, že to nedopadne jako každá moje otázka tady a někdo zareaguje :palec: Díky.

post-16683-0-55409500-1379405668_thumb.jpg

post-16683-0-91341100-1379405672_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...