Přejít na obsah

Black Octavia


Závy

Doporučené příspěvky

Děkuji Lumi. Kola jsou pěkný, ale už mě nudí. Kdybych sehnal ty co jsem chtěl před čtvrt rokem tak už jsou dávno tyto prodané. Auto je nekonečná stavba, už je to zase níž než na fotce, jak vpředu tak vzadu :D

Hrany jsou zaklepaný gumovou paličkou, nahříval jsem je horkovzduškou. Nařezávat se nemusí, jen jsem uřízl horní držák na šroubek podběhu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zprávička pro všechny snižovače aut :D
Budu mít na prodej jeden stabilizátor JOM s velkým vykrojením na poloosu. Bohužel na moje extrémní snížení už je k ničemu, ale většina normálních lidí by ho využila. Starý je 2 týdny, byl na autě 1 den a musel ven, protože nešlo stočit dolu. Funkční je cca do snížení -80-100mm, což je dost pod úrovní všech stavitelných podvozků na maximálním snížení udávané výrobcem. Původní cena 1500,- Kč
Nyní bych si představoval 1200,-
post-16683-0-09738300-1439928139_thumb.jpg

A teď otázka do placu, nemá doma někdo stabík z RSa co se uchytává na tlumiče?

Upraveno uživatelem Závy
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Aby se neřeklo, že to tu úplně umřelo, tak pár fotek z poslední doby včetně Žamberka :)
Časem přidám ještě lepší foto, které mi dělal kamarád fotograf. Bude na co koukat :)

Jinak pro info, má octavie bude v příštím čísle autosport&tuning (škoda speciál) tak nezapomeňte koupit. Nechal jsem to nafotit abych na ni měl nějakou památku ^_^
Jak už někdo z Vás ví, octavie půjde brzy do série a spousta dílů bude k mání. Je čas se posunout někam jinam :)

Jo a ještě jedno videjko z focení za jízdy na čtyřproudovce :)

post-16683-0-13367000-1443700156_thumb.jpg

post-16683-0-93617800-1443700174_thumb.jpg

post-16683-0-04689500-1443700186_thumb.jpg

post-16683-0-10847300-1443700200_thumb.jpg

post-16683-0-73149100-1443700214_thumb.jpg

post-16683-0-84180400-1443700236_thumb.jpg

post-16683-0-30905700-1443700259_thumb.jpg

post-16683-0-26249700-1443700283_thumb.jpg

post-16683-0-03668400-1443700319_thumb.jpg

post-16683-0-97934800-1443700648_thumb.jpg

post-16683-0-32116900-1443700669_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Závy
Odkaz ke komentáři

Škoda to je, mám v tom autě kus srdce, ale určitě mi dáte zapravdu že to je krok správným směrem. Dělám to hlavně z důvodu, že jsem sehnal za krásný nájem garáž, do které bych ustájil celoročně své druhé auto. To by bylo jen a jen na úpravy a víkendové výlety. Takže nebudu mít strach že mi to někdo někde odře apod.
Mám v plánu rozjet takový větší projekt v podobě kompletní přestavby od generálky motoru po celolak. A pak si to auto na pěknou řádku let nechat jako ozdobu.
A další důvod ke koupi druhého auta je, že bych moc rád benzín. Přecejen je s tím větší sranda a k tomu upravenému auto to prostě patří víc. Octavie i když to zní trošku blbě, bude fungovat prostě jen jako dopravní prostředek :)

Upraveno uživatelem Závy
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...