Přejít na obsah

Čierna Faceliftová Perla :)


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

No pomaly nenaskakuju, myslim ze tak akurat :D

Inak dnes som vytiahol Igora z postele a nakodovali sme tu regulaciu podsvitu palubovky.

Clovek by ani nemyslel, ze taka prkotina zaberie hodinku kodovania <_< ...preto mu patri velka vdaka, ako vzdy :pivo:

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Mění i budíky, ale palubku ne. Ale to i u verzí s kolečkem. Kvůli palubce si z principu kolečko asi nechám dodělat taky, ale trošku nechápu přístup jednoho místního člena, který v bazaru kolečko nabízí za 90,- Kč, sliboval, ale pak se už neozval :wallbash: Takže u Váši to asi nebude, ale zase na to tak nespěchám :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

@denis: ved Vasa ti to moze potiahnut, nakodovat a vyskusat funkcnost. Kolecko si potom mozes neskor vymenit aj sam. Mne to tiez vsetko pozapajal este davnejsie, ale spojazdnili sme to az teraz :)

Len to nakodovanie je trosku zlozite <_<

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Vasa to vie aj nakodovat, resp. ma na to kable a sw. Len mne to nekodoval koli zadnym LED svetlam, lebo pri parametrizacii cez Odis ide BCM do defaultu a je otazka, ci potom jednotka zoberie backup nastaveni. Mne to vsetko nastastie zobrala :)

 

@lubinob: Njn nema, setri sa na vsetkom <_<

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Oukej, děkuji za info :)

 

@lubinob: Vždyť classic/prima/activ neměla nic, co vyšší verze ano. Namátkově :

 

- Chyběla duální anténa

- Zadní stropní světélko, včetně "tunelu" pro schránku na brýle

- Druhá lampička v kufru

- Lampička v kastlíku

- Jumbo box

- Chrom tlačítko na ručce, chrom kličky dveří, chrom "úsměv" na volantu a chrom lišta na popelníku

- Čalouněné bočnice palubky

- Tónovaná okna

- Výškově stavitelné sedadlo spolujezdce a nastavitelné bederní opěrky

- Dělené zadní sedačky a sklopný sedák

- Uzavíratelná schránka palubky

- Palubní počítač (pozor, ne Maxi-DOT)

- Stropní bagy

- ESP

- Malý kožený paket

- Dálkový centrál

- Dle verze někdy chyběla i klima

- a nakonec ta regulace podsvitu palubky

 

..a z exteriéru..

 

- Mlhovky s denním svícením

- Lakované kliky a zrcátka

- Asférické zrcátko na straně řidiče

- Boční lišty

 

...a to je možná vše. Proto není tak jednoduché a hlavně ne levné udělat z tohoto ničeho "něco" ;)

 

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

duálnu anténu nemal predFL ani zo Streamom v elegance.. ale face so Swingom už áno.. ;)

ESP som nemal ani s Elegance plus... výškovo nastaviteľnú sedačku spolujazdca nemá ani Tomiq, ale zas ten má dovoz z Talianska.. :D

a tie ostatné veci väčšinou viem čo nebolo v základe ;) len nejak tá regulácia podsvitu ma zaskočila že nebola.. :D

 

nj, na Rapide šetria dosť aby nekonkuroval octávke...

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři

Kdo ma primu?! Prodam mu calouneny sloupky:D

A-ckove? V ako stave? :D

Na tych plastovych sa mi dost odraza podsvit kluciek, co mi trosku vadi.

 

@denis: to som mal v pakete aj ja :)

A tu antenu si vyriesil ako?

 

@lubinob: ten podsvit je nastaveny na cca 75% a ja som to chcel aby to svietilo naplno...a ked uz mal Vasa rozobratu polovicu palubky, tak mi to tam hned nakabloval...kolecko som mal kupene uz davnejsie.

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Už jsem to mnohokrát popisoval i s fotkou :)

Koupil jsem neorigo prut do přední části střechy, do přepážky nad rádiem jsem vyvrtal díru a upnul jsem tam tu anténu klasicky matkou (patka totiž měla šroub) tak, že prut míří směrem k pravým dveřím vodorovně v palubce. Anténa měla klasický DIN konektor, takže jsem ještě přikoupit redukce a bylo. Měl jsem to tak už na předFL s Amundsenem a už tehdy to fungovalo perfektně :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...