Přejít na obsah

Repase turbodmychadla


Doporučené příspěvky

Zdravím pánové a dámy,

měl bych dotaz ohledně repase turbodmychadla. Mám OCT II 2,0 TDI 16V typ BKD. A potřeboval bych si nechat repasovat turbínu jen nevím kde a u koho. Jestli by se jednalo o repas mého turba nebo výměnou tak to nerozhoduje. Moje požadavky jsou jenom rozumná cena, dobrý přístup k zákazníkovi a hlavně to nejdůležitější tak kvalita práce a materiálu. Proto bych se chtěl zeptat jestli máte s někým zkušenost a koho byste doporučily a pokud možno nejlépe z Vysočiny ale to až tak nerozhoduje. Předem se omlouvám jestli jsem téma založil nějak blbě jsem tady nový tak se furt učím jak to tady chodí. Předem děkuji za odpovědi a rady.

 

S pozdravem Vašek Mach

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 2 týdny později...

To by mě zajímalo, u koho si Best nechává dělat tu repasia vyvážení.

Asi mě čeká repase, protože mi tuhle spadlo auto do nouzáku, když jsem mu do kopečka naložil. Mám najeto 171 000 a ve 150 bylo turbo venku na vyčištění regulace.

Krom toho, když mu víc naložím, tak tak nějak divně píská...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Nechal jsem před měsícem repasovat turbo na 2.0tdi (BMM). K repasi si připočtěte nový olej a čištění olej vany. Taky mi tam měnili jakousi "trubku" za litr a hromadu těsnění (celkem kolem 15-16tis.).
Repase měla být brnkačka. Zvrhlo se to na 10-ti denní handrkování mezi servisem a firmou z Brna, která turbo repasovala. Turbo tam totiž namontovali a zjistili, že v otáčkách hvízdá. Netěsnila dosedací plocha, když se motor zahřál. Takže turbo ven a reklamace, kterou neochotně uznali, nicméně další turbo stále ku/va hvízdalo. V Brně odmítli reklamaci dosedací plochy a servis ji následně na své náklady nechal přefrézovat.

Nakonec jede auto jako nové. Jenže jsem byl 14 dní bez něj a mám pocit, že si ze mě dělá někdo prdel.

... Toť moje zkušenost s repasí turba. Třeba jen smůla.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...