Jump to content

Kubeho VW Touran alias STITCH


Kube

Recommended Posts

Jo kluci snazim se. Je fajn kdyz auto funguje. Neznalku vidim tvuj podnet k vtipku :D uklepl jsem se tam jednou dvojkou navic :jelen: Jinak jedno chrasteni tam je porad a to v prevodovce. A s tim nic neudela. Repas prevodocky je strasne moc penez a to se mi dat neche. Tak nejak me prestalo bavit do auta vrazet penize.... Ale samozrejme bezny servis delat budu i nadale. ;)

Link to comment

Tak dnes nakoupeny dalsi veci na servis. Olej, komplet origo filtry, origo kotouce a desky a nova brzdovka. Do konce tydne probehne vymena. Vcera jsem jeste nechal prevazit kola jako kazdou sezonu. Musel sahnout jen na dve a to ty ktere byly loni v predu. A pochval mi ze mam pekne ojete pneu. Rovnomerne a na to ze maji Barumky uz 20tis km tak rikal ze slusny vzorek. Mam radost. Jsem spokojen. Jinak jsem dns porvedl mensi servis na Bubline, Olej v motoru a vsechny filtry, prehozeni h7 na Osram NBplus a blinkru na diademy. A jeste Bublinu ceka spojka a olej v prevodovce. Ale cekame na HDS lamelu. Zitra me ceka olej a komplet filtry na kamarodove OI 66kw. Vechny dily origo skoda, oleje dodal Vectom. Vsem diky za pomoc. Fotky nemam protoze samsun mam porad rozbity a tahle prehistoricka kalkulacka foti uplne na hovno. :(

Link to comment

Kluci diky. Ono ani tohle neni levna sranda. Tento mesic jsem do Stitche taky pustil 15tis. Ale je to znat. Veskere nezadouci vibrace a pazvuky jsou pryc. Jsem spokojeny. A brzdy se tak rychle neunavi ;)

Link to comment

Takze vcera jsme uspesne dokoncili servis meho auticka. Vymenen olej a filtry, predni brzdy z 288mm na 312mm a brzdova kapalina. Fuj ta byla hnusna ;) A par fotecek ;)

sis schtupnul po obede :D

obrazek č .7 :D

Link to comment

To ne ja to kamarad mekaniko :jelen: Jsem rikal. Ja furt nekde s necim lital a pobihal a on furt lezi :D pod prednim kolem, pod zadni casti, pod predkem. Si rikam herdek tak ja se tu dru a on furt lezi :loool: :jelen: :smich: Jeste ze tu nema ucet bo bych za to asi dostal do drzky :D Nee delam si srandu. Sikovny synek a taky jsem pridal ruku k dily. Hlavne jsem zprostredkoval vsechny potrebne dily za lepsi peniz. Hoblik prispel taky troskou do mlyna. Cimz mu jeste jednou diky ;) Nejen za skvely pokec :palec: I za maly zavod TDI vs 3,6FSI :jelen:

Edited by Kube
Link to comment
  • 3 weeks later...

Lanci ja taky a hoodne :D

 

Martas diky ;)

 

Priznam se ze jsem dlouho zvazoval mad dalsima investicema do Stitche. Tim jak se v posledni dobe menily neplanovane veci a musel jsem odkladat upravy tak jsem byl navazkach. Ale po poslednim servise mi udelal cestou do prase takovou radost a dela mi ji pokazde jak se jdem projet,ze jsem se rozhodl pokracovat v lazeni a ze zusrane doma. O to vic se tesim na dalsi dil skladacky :D Ale nesmim se tesit moc aby se nic nepokakalo. Znate to ;)

Link to comment

Maroši i na to v nedavnem obdobi dolso. Mel jsem par tydnu hodne pochmurnou naladu a vubec nic me nebavilo. Ale nastesti je to pryc a Stitch u me doufam zustane na hoodne dlouho. Je toho jeste dost co s nim chci podniknout :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Příspěvky

    • Pokud je u octavia 1 špatná geometrie na zadní nápravě, tak pomůže jen výměna za novou.  Štelovat se dá tuším jen u 4x4 😉 
    • Sice práce kopec, ale ten výsledek bude stát za to 😉👍 
    • Kedže maju elektriku tak treba dotiahnúť káble a aby sa dobre robilo tak som rozobral čo šlo 😄 že si rovno konečne vytepujem koberec podľa mojich predstáv. a keď som to videl ako som to oholil tak som si rovno skomplikoval život a navštivil ahifi stránku a objednal odhlučnenie na podlahu 😄 tiež som objednal čierny sprej na koberce a nastriekam koberec aby vyzeral opäť jednofarebne. Po tých rokoch aj po vytepovaní je na miestach stále flakatý. 
×
×
  • Create New...