Přejít na obsah

Nove audio


Doporučené příspěvky

Dobry den, chcel by som vymenit povodne reproduktoryv mojej octavii, nakolko uz niektore podozrivo bzucia, a rad by som chcel mat aspon aky taky zazitok z pocuvania, nechcem do toho ale zas vela investovat. Predpokladam, ze dopredu na dvere dat kompozitne a do zadu nejake bass repraky, kedze bez bassov hudba nie je ono. Subwoofer neplanujem, som si plne vedomy, ze bez subwoofera nikdy nebudem mat prave bassy, ale tak nieco sa da dostat aj bez subwooferu. Radio som pozeral toto http://www.hej.sk/televizory-audio-video/obchod/1584584/pioneer/pioneer-deh-1420ub-cierne/?kampan=257#utm_source=heureka.sk&utm_medium=srovnavac , da sa zohnat za tuto cenu nieco lepsie? Jedinou mojou podmienkou je USB konektor, CD nemusi. Do predu na dvere som pozeral nieco taketo http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/jbl-gt6-6c a do zadu toto

http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/jbl-gt5-502 . Este by sa zisli zrejme nejake vyskace. Co poviete na moj vyber? Da sa zohnat nieco lepsie v danej cenovej kategorii? Takisto by som sa este ccel spytatt ci ked dam do zadu nejake bassove repraky ci mi nebude velmi vybrovat ta doska popripade ako to poriesit. Dakijem velmi pekne za odpovede.

Odkaz ke komentáři

Tak jestli ti jde o ceny ,tak kup radio bez cd-mechaniky http://www.carhifi-profi.cz/autoradia/01979-mvh-1400ub.html

 

repro do předních dveří http://www.carhifi-profi.cz/reproduktory/00136-b-62c.html hrajou opravdu dobře (vytlumit dveře jinak to nemá cenu ani měnit )

 

do zadu bych nedával (už takle pojede radio na maximum na ty přední) ale když musí být tak ovály

http://www.carhifi-profi.cz/reproduktory/00137-b-69x.html ale ze spoda pod platem bych je uzavřel

 

ale osobně bych volil jenom přední repro a v kufru subwoofer a když ti jde o místo tak zástavbu

 

Takle zní můj názor ale je to tvoje konečný rozhodnutí

projdi sekci audio je tu toho mraky

Odkaz ke komentáři

je to asi jedno, jen aby jedny nebyly chrčáky a druhé super repra... zadní jsou spíš mi přijde na dozvučení.

 

Já mám kombinaci udimension a zadní rainbow. K rádiu kenwood jedné z vyšších verzí. Hlavně pomohlo vytlumení. Ale na druhou stranu mi kvůli tomu spadly dveře - ojeté panty v jednom místě. Pak jsem řešil co mi kde drnčí v kaslíku, klíče ve dveřích apod :)

Odkaz ke komentáři

Jak zde pise Gefro,do zadu dej dvoupasmo(vyska,stred) a do kufru si zabuduj subwoofer do bocnice,pozitek z hudby je super,samozrejme pokud chces bez suba,tak te celkova hudbe vyjde mnohem draz-vec nazoru.zde na foru je navod na subwoofet do bocnice nekolik variant

 

Pokud budes kupovat radio tak Ti doporucuji se zesilovacem typu MOSFET(nizkofrekvencni,trandak) a co se tyce subwoferu,tak Ti mohu poslat podrobny navod na vyrobu do bocnice-SM

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...