Přejít na obsah

Smazat téma prosím.


Doporučené příspěvky

Je to jednoduché.

Seženeš si žraloka, koupíš k němu konektor "Raku2" (např. já bral zde http://www.ahifi.cz/antenni-konektor-raku2-samice-295599.html ), nacvakneš jej na anténu. Odděláš zadní sloupkový plasty, dostaneš se klíčem (teď nevím, co je tam za velikost. Mám pocit ža 14 nebo 16) pod střechu, !!Bacha na tapecirun!!, prý se strašně rádo láme, povolíš a odděláš starou anténu, přimontuješ žraloka a musíš to zaplácnout něčím proti zátíkání, aby se ti nedostala voda do střechy.

 

Pro toho, kdo používá rádio to asi nedoporučuji, nebo jsem konektor špatně nacvakl. U nás v kopcích skoro nic nechytnu, kdežto po Brně pochytám vše.

Ale jak jsem psal na předchozí stránce. Já rádio neposlouchám, takže je mě velká anténka k prdu a tohle aspoň hezky vypadá.

Z B6 passatu/novějších audin, nevím kdo s tím přišel jako první, se mně líbí nejvíce. Ale 100 lidí, 100 chutí :).

Odkaz ke komentáři

Ahoj DanTe. Jezdil jsem cca 14dní po nehodě. Slavia ještě nezaplatila. Nechávám jim ještě čas do 11.3. Tento týden už to nemá smysl, další týden jedu na dovču, tak se těším víš co. Nebudu se rozčilovat nad lidma, co nedělají svojí práci.

 

To jsou teda kašpaři, to já už bych asi běsnil :lool: Ale máš pravdu, rozčilovat se před dovolenou nemá smysl, tak přeju krásnou dovolenou a cestu bez potíží a hlavně bez nehod :pivo:

Odkaz ke komentáři

Je to jednoduché.

Seženeš si žraloka, koupíš k němu konektor "Raku2" (např. já bral zde http://www.ahifi.cz/antenni-konektor-raku2-samice-295599.html ), nacvakneš jej na anténu. Odděláš zadní sloupkový plasty, dostaneš se klíčem (teď nevím, co je tam za velikost. Mám pocit ža 14 nebo 16) pod střechu, !!Bacha na tapecirun!!, prý se strašně rádo láme, povolíš a odděláš starou anténu, přimontuješ žraloka a musíš to zaplácnout něčím proti zátíkání, aby se ti nedostala voda do střechy.

 

Pro toho, kdo používá rádio to asi nedoporučuji, nebo jsem konektor špatně nacvakl. U nás v kopcích skoro nic nechytnu, kdežto po Brně pochytám vše.

Ale jak jsem psal na předchozí stránce. Já rádio neposlouchám, takže je mě velká anténka k prdu a tohle aspoň hezky vypadá.

Z B6 passatu/novějších audin, nevím kdo s tím přišel jako první, se mně líbí nejvíce. Ale 100 lidí, 100 chutí :).

Dík za odpověď :palec:

 

O dobrý signál na rádio přijít nechci, no uvidím, jak to pořeším :)

Odkaz ke komentáři

Je možné, že to mám špatně nacvaklé nebo anténa je v háji, ale tak byla z vraku že :). Ten účel, jaký to má plnit pro mě, tak to plní. Kouzlo USB jsem poznal, tak rádio neřeším.

 

Musím se pochlubit:

post-24885-0-83502900-1362116410_thumb.jpg

 

Foceno opět za tmy. Už aby bylo teplo a mohl jsem je tam "naplácnout".

Upraveno uživatelem Wokhiii
Odkaz ke komentáři

Tak, konečně jsem se dokopal k tomu tam dát nové znaky. Na té černo-stříbrné se mě to moc líbí. Je mě jasný, že někomu se to líbit nemusí, ale mě to tam sedí jak prdel do kalhot :)

 

Zde jsou fota:

Rolls Royce pro chudé: :D

post-24885-0-14580100-1362851129_thumb.jpg

 

Zadek:

post-24885-0-38638600-1362851057_thumb.jpg

 

Předek:

post-24885-0-32825600-1362851198_thumb.jpg

 

Jsem zvědavý, jak dlouho vydrží,než to nějaký chytrák sloupne...

Odkaz ke komentáři

Díky kluci. Jsem rád, že se Vám ty znaky líbí.

Včera jsem si udělal radost a byli jsme se sm0gem koupit repráčky, podložky, tlumící matroš. Už aby bylo aspon 12°C,ať to tam můžeme naházet.

Pak jen vyčistit interiér, rozleštit lak, zřejmě koupit lízo z cupry a končím. Budu mít sériofku, ale na mazlení.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Dlouho jsem nic nepřidal, tak dám jednu fotku toho, proč se hrozně moc těším na jaro:

post-24885-0-36938500-1365256090_thumb.jpg

 

Není to hudba za 50tis (to ani nechci, ale myslím, že to bude hrát trošku lépe, než původní papíráky.

Prvně jsem si říkal, že budou stačit jen na předek, ale tento týden jsem si koupil i Hertzy na zadek za zadní sedačky.

Odkaz ke komentáři

Eliapes: Musím uznat že dobře to zahraje jen co se to vytlumí, pač jsem mu je vybral Já :D PB jsou v této cenové kategorií asi nejlepší repráky na trhu spolu s u-Dimension, Hertzy jsou po nich a to vyzrazně lepšíma výškáčama a až po nich jsou dobré JBL, ale to pouze koaxiální nebo ovály. Nějakej magnát, crunch, atd,.. to bych se styděl někde vubec říkat, takovej aušus to mi křiví hubu při vyslovování :D

Upraveno uživatelem sm0g
Odkaz ke komentáři

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-roomster-facelift/znaky-napisy/skoda-roomster-zadni-znak-original-nove-logo-id:7948.eshop toto jsou ony. Z RumStríta :lol:

 

Ale jinak na OB už mají i na 1. oktu:

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-facelift/znaky-napisy/skoda-octavia-predni-zadni-znak-original-nove-logo-id:7946.eshop

 

Já to objednával přímo ve škodovce s tím výrobním číslem z RumStríta a pasuje to tam :)

Odkaz ke komentáři

Tak jsem si dal dnes tu práci a oktuli jsem oplách a ošetřil. Celková doba "údržby" trvala cca 3 hodiny a výsledek se mně líbil.

Takhle vypadala:

post-24885-0-75757900-1365851764_thumb.jpg

post-24885-0-77863900-1365851800_thumb.jpg

post-24885-0-55582300-1365851838_thumb.jpg

 

A do hodiny a půl přišel déšť a všechno "umyl"...

 

během příštího týdne už se snad dokopu k přezutí za letní :D

Upraveno uživatelem Wokhiii
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...