Přejít na obsah

POLAR FIS+ Advanced


mischicka

Doporučené příspěvky

Stáhni scan reader nainstaluj přibalený driver, připoj Polar přes USB a spusť Can reader. Potom vyber Climatronic a dej Start log, nech to chvilku běžet a mačkej postupně všechny tlačítka na Climatronicu. Potom stiskni Stop log a pak Save log a někam to ulož a pojmenuj Climatronic. Pak stiskni Clean log vyber Parktronic a celej proces zopakuj.

 

edit

Jo a ještě udělej Vagem autoscan všech jednotek ať je to komplet

... jo a nezapomeň až budeš připojovat VAG, tak vylézt ven z menu Polar Fis např. tam dej klasické MFD

Upraveno uživatelem Alessi
Odkaz ke komentáři

Zvláštní, mě funguje zobrazení už od nějaké 0.2.něco verze bez problémů.

 

 

Taky jsem přemýšel, jestli to jsou cm nebo co.

 

Zatím mám taky 0.3.3R, zítra to zkusím asi upnout, jsem zvědavý na šipky :lool:

 

 

Jak to píše Ondřej, není to hodnota, která by byla dostupná v ECU, musela by se počítat a problémů je několik, třeba jak k tomu získat vzdálenost, takže to nejspíš Polar zobrazovat nebude.

 

Ja si teda osobne myslim, ze to rozhodne nebudou cm ani cokoliv jineho...protoze to nedava smysl(255cm???)...dle meho je to jednoduchy UnsignedShortInteger(USINT)...ktery dava hodnoty 0..255 ...takze bud casem dotahnou nejake realne rozmery a nebo si hold kazdy bude muset uvedomit, ze je to nejake cislo pomerne ke vzdalenosti kde se nachazi, ale i tak bych to videl jako super vec....oproti tomu pipani.

Odkaz ke komentáři

Ja si teda osobne myslim, ze to rozhodne nebudou cm ani cokoliv jineho...protoze to nedava smysl(255cm???)...dle meho je to jednoduchy UnsignedShortInteger(USINT)...ktery dava hodnoty 0..255 ...takze bud casem dotahnou nejake realne rozmery a nebo si hold kazdy bude muset uvedomit, ze je to nejake cislo pomerne ke vzdalenosti kde se nachazi, ale i tak bych to videl jako super vec....oproti tomu pipani.

 

No, bude treba pomerit :D, ale ja nevidim nerealne 2,5 metru, kdyz zacne stale pipani, tak mi ukazuje 30, no a prece origo senzory jsou nastaveny na 30cm pro bezpecne parkovani ne?

Odkaz ke komentáři

Zdravim, mel bych zajem o toto zarizeni. Tak mam par otazek. Da se to poridit i nekde v obchode nebo jen tady v bazaru? Cena je tech 6tis? Jakym zpusobem se to pripojuje do auta, a bude to fungovat i u meho auta Yeti 2.0TDi CR. Koukal jsem do seznamu podporovanych jednotek a moje konci indexem LH a ta v seznamu neni:-( Jsou s tim nejake problemy?

Diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři

Da se to poridit i primo na strankach auto-polar, nevim jestli vyhodneji tam nebo tady.

Na 2.0tdi yeti to urcite fungovat bude, a kdyz neni podporovana ECU, tak to autopolar dokaze obratem opravit, aby podporovano bylo.

 

Da se rict, ze Skodovky maji nejlepsi kompatibilitu, jelikoz ten co to cele vymyslel a vse programuje, ma Octu RS, a vetsina testeru jsou Octavky.

Odkaz ke komentáři

Dá se to objednat buď u výrobce a nebo o něco výhodněji u mě http://forum.octavia...showtopic=16611

Jak píše Dragole do Yeti to půjde, akorát to zobrazuje vždy jen čtyři hodnoty na jedné obrazovce (tak jak u OII FL) a ne 6 jako je to u OII před fl viz. foto. Vše je na novějších maxidotech teprve ve vývoji, ale pokud je s něčím nějaký problém, tak stačí kontaktovat výrobce na jejich foru a oni se ihned snaží vše opravit/doladit .....

post-547-0-41298700-1363212155_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

 

 

 

Jak to píše Ondřej, není to hodnota, která by byla dostupná v ECU, musela by se počítat a problémů je několik, třeba jak k tomu získat vzdálenost, takže to nejspíš Polar zobrazovat nebude.

No,pokud kouknete do merenych hodnot ,tak ta hodnota spotreby je normalne v motorvce.Aspon u mne jo.

Myslim blok 15 policko 3.

Odkaz ke komentáři

no cece pokud jsi to udelal muzes zkusit pripojit polar k notebooku bez zapnuteho zapalovani jestli se nadetekuje a udelat upgrade znovu.

 

Pokud to nepujde budes muset odpojit kabel co vede do polaru z gateway (mozna by stacilo odpojit auto od baterie) a pak by se mel dat polar zcela jiste nadetekovat v notebooku a znova udelat upgrade na Red Dot verzi.

Odkaz ke komentáři

diky za info ... jeste jeden dotaz, mam predface ale mam uz face parkovak a climatronic, nebude se me to nejak tlouct, respektive jde v polaru ta emulace climatr. a parkovaku na radiu vpynout? ... Ale na Maxidotu bych parkovaky chtel :)

jeste jedna vec, co to umi zobrazovat je mi jasne, nicmene kdyz budu chtit zobrazit nazvy pisnicek, prumernou spotrebu nebo navigacni menu, tak se musim prepnout do normalniho MFD? A nejde to jinak nez 30s drzet talcitko? Je to dost dlouho...

Odkaz ke komentáři

diky za info ... jeste jeden dotaz, mam predface ale mam uz face parkovak a climatronic, nebude se me to nejak tlouct, respektive jde v polaru ta emulace climatr. a parkovaku na radiu vpynout? ... Ale na Maxidotu bych parkovaky chtel :)

 

Pokud máš v předFL OII jednotku parkováku z FL, tak ju polarfis bude ve svém menu ignorovat tak jak kdyby tam nebyla, neboť FL jednotka PDC je na nakódovaná na jiné adrese (předFL má adresu 76 a FL má adresu 10) tzn. že ti vše bude fungovat tak jak má ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...