Přejít na obsah

POLAR FIS+ Advanced


mischicka

Doporučené příspěvky

Když bude problém s češtinou, případně slovenčinou, dejte vědět, vím, že je tam chyba minimálně při výběru parametrů. Překlad se dělá trošku špatně, protože z XLS nevím, kde se to bude zobrazovat, je tam jen text a ne vždy jde odhadnout, o co vlastně jde. Taky jejich script ne vždy řekne, že je překlad již dlouhý. Testuju to jen na starém červeném maxidotu, takže je možné, že na novějším je zase něco jinak. Posledně jsem odstranil diakritiku, protože to neumí hodně znaků (alespoň na red maxidotu) a pak je dle mého lepší nemít žádnou, než částečnou.

Odkaz ke komentáři

... ten XLS soubor máme taky a na zkrácení se pracuje. Problém je hlavně na white dotu, tam jsou názvy parametrů moc dlouhé.

 

maros: tobě ta emulace funguje ze všech nejlíp a ještě si stěžuješ :) jinak mě osobně o tu emulaci ani tak nejde beru to jako vedleší funkci a snad to časem vychytají vše ostatní splňuje moje očekávání. Šlo mi hlavně o hodnoty ....

Odkaz ke komentáři

kdyz vlezes do menu polaru ukazuje ti tu novou verzi nebo starou ? jsou pripady kdy ukazuje starou je je potreba dat reset. Kdyz zapnes zobrazeni parktronicu na maxidotu tak tam to funguje pokazde ?

Ukazuje mi to uz novou verzi a po teto aktualizaci se mi me nastaveni cele vymazalo :(

 

na maxiku to funguje pokazde.

jeste tomu dam jednu aktualizaci a bude na prodej.

Odkaz ke komentáři

Ahoj, tak jsem dnes nahral verzi 3.5, uz dlouho jsem jezdil s 3.3, tak uz bylo na case.

 

Clima na columbu ukazuje suprovne, konecne jsou tam ty sipky a jine kraviny navic :)

 

Parktronic na maxiku docela dobra vychytavka, krasne ukazuje vzdalenost, je to v cm, nepletu se ze?

 

Jinak tam neco pridali z diagnostiky (kodovani), da se nastavit cas zavreni oken po zamknuti vozidla, zatim jsem nezkousel.

Odkaz ke komentáři

jeste tomu dam jednu aktualizaci a bude na prodej.

 

To je samozrejme tvoje volba, nezapomen ale ze mas v Columbu nahranej upravenej FW. Dokazes vlastne rict jakou verzi a jestli prapuvodne neni treba pro VW? Ty jsi z Severnich Cech ze? Ze bych se stavil (jezdi pomerne casto Beskydy) a udelal scan komunikace.

Odkaz ke komentáři

maros jj je to přesně jak píše Ondra každej máme v autě něco jiného a jinak upraveného, takže se to těžko řeší. Ideální by bylo, abys udělal autoscan všech jednotek v autě, kde bude vlastně vidět i tvoje kódování a verze HW/SW a dále by to chtělo udělat scan komunikace. Tohle vše pak odeslat klukům do Polaru a pak může být tvůj problém vyřešen. Buď se u tebe může Ondra zastavit nebo se můžete někde sejít třeba ve Frenštátu pod Radhoštěm ať nemusí jezdit až k tobě a udělá ti scan komunikace a nebo si ten program stáhni ze stránek Polar fóra (CAN reader). Snažíme se s Ondrou na tom pracovat jak to jen jde, ale také máme i jiné starosti. Navíc veškerá komunikace je v angličtině a tu zajišťuje Ondra, kterej je docela dost vytíženej a také to není zrovna jednoduché, neboť se jedná o tech. záležitosti .....

Odkaz ke komentáři

Dva technický:

 

1) Jak je to s poslední aktualizací a zobrazením spotřeby v PolarFisu...pořád nic??

 

2) Jak je to s diagnostikou - tuším Fido nebo Alda mi to říkal, ale nějak jsem to neudržel cool.gif Stačí to vypnout "v menu", nebo to musím fyzicky odpojit, aby se dalo diagnostikovat??

Odkaz ke komentáři

Parkovak funguje jen jednou a pak napise viz foto.

Nestlumi ani radio :(

Zvláštní, mě funguje zobrazení už od nějaké 0.2.něco verze bez problémů.

 

Ahoj, tak jsem dnes nahral verzi 3.5, uz dlouho jsem jezdil s 3.3, tak uz bylo na case.

 

Clima na columbu ukazuje suprovne, konecne jsou tam ty sipky a jine kraviny navic :)

 

Parktronic na maxiku docela dobra vychytavka, krasne ukazuje vzdalenost, je to v cm, nepletu se ze?

 

Jinak tam neco pridali z diagnostiky (kodovani), da se nastavit cas zavreni oken po zamknuti vozidla, zatim jsem nezkousel.

Taky jsem přemýšel, jestli to jsou cm nebo co.

 

Zatím mám taky 0.3.3R, zítra to zkusím asi upnout, jsem zvědavý na šipky :lool:

 

Dva technický:

 

1) Jak je to s poslední aktualizací a zobrazením spotřeby v PolarFisu...pořád nic??

 

2) Jak je to s diagnostikou - tuším Fido nebo Alda mi to říkal, ale nějak jsem to neudržel cool.gif Stačí to vypnout "v menu", nebo to musím fyzicky odpojit, aby se dalo diagnostikovat??

Jak to píše Ondřej, není to hodnota, která by byla dostupná v ECU, musela by se počítat a problémů je několik, třeba jak k tomu získat vzdálenost, takže to nejspíš Polar zobrazovat nebude.

Odkaz ke komentáři

Aha, tak to je celkem zklamání :( Protože to je jedna z mála věci, která mi dost zásadně vadí. Rád občas na tu spotřebu kouknu a přepínání z Polaru do MFD je otrava.

 

No snad to kluci ještě nějak pořeší, přece když to umí zobrazit/spočítat palubák, tak by to měl v zásadě být schopen spočítat i Polar huh.gif Naděje umírá poslední palec.gif

Odkaz ke komentáři

To je samozrejme tvoje volba, nezapomen ale ze mas v Columbu nahranej upravenej FW. Dokazes vlastne rict jakou verzi a jestli prapuvodne neni treba pro VW? Ty jsi z Severnich Cech ze? Ze bych se stavil (jezdi pomerne casto Beskydy) a udelal scan komunikace.

Ja jsem od Ostravy = severni morava :palec:

 

maros jj je to přesně jak píše Ondra každej máme v autě něco jiného a jinak upraveného, takže se to těžko řeší. Ideální by bylo, abys udělal autoscan všech jednotek v autě, kde bude vlastně vidět i tvoje kódování a verze HW/SW a dále by to chtělo udělat scan komunikace. Tohle vše pak odeslat klukům do Polaru a pak může být tvůj problém vyřešen. Buď se u tebe může Ondra zastavit nebo se můžete někde sejít třeba ve Frenštátu pod Radhoštěm ať nemusí jezdit až k tobě a udělá ti scan komunikace a nebo si ten program stáhni ze stránek Polar fóra (CAN reader). Snažíme se s Ondrou na tom pracovat jak to jen jde, ale také máme i jiné starosti. Navíc veškerá komunikace je v angličtině a tu zajišťuje Ondra, kterej je docela dost vytíženej a také to není zrovna jednoduché, neboť se jedná o tech. záležitosti .....

Kuci,ja vim. Vazim si vasi snahy :palec:

Odkaz ke komentáři

Aha, tak to je celkem zklamání :( Protože to je jedna z mála věci, která mi dost zásadně vadí. Rád občas na tu spotřebu kouknu a přepínání z Polaru do MFD je otrava.

 

No snad to kluci ještě nějak pořeší, přece když to umí zobrazit/spočítat palubák, tak by to měl v zásadě být schopen spočítat i Polar huh.gif Naděje umírá poslední palec.gif

Přesně tak - spotřeba je jediný důvod, proč Polar přepínám na klasický displej.

 

Jsou to kluci šikovní, takže uvidíme, věřím jim, vždyť s každým updatem je něco nového.

 

Ja jsem od Ostravy = severni morava :palec:

Ony ani ty Beskydy nejsou moc v Severních Čechách :prcprc:

Odkaz ke komentáři

Ty jsi z Severnich Cech ze? Ze bych se stavil (jezdim pomerne casto Beskydy)

 

 

Ja jsem od Ostravy = severni morava :palec:Kuci,ja vim. Vazim si vasi snahy :palec:

 

Myslim Moravu pisu Cechy,proto tam byly ty Beskydy. To je hruza co s clovekem udela kdyz tyden nechodi do prace.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...