Přejít na obsah

POLAR FIS+ Advanced


mischicka

Doporučené příspěvky

maros: teplotu oleje mám většinou nižší než teplotu vody, ale pokud jedu pilu, tak je to obráceně. Na teplotu nafty se nezaměřuji, tak ti to teď z hlavy neřeknu.

 

Jinak už je na online updateru verze 3.8 ve které je opravena emulace parktronicu a climatronicu pro Bolero ze SII

post-547-0-18146600-1367086564_thumb.jpg

post-547-0-16986600-1367086566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Sílu větráku to ukazuje jen když ji měním, pokud nastavuji směr ofuku, tak je zvýrazněn jen ten směr ofuku. Má to svoji logiku v tom, že to zobrazuje to co právě nastavuješ a ne vše co máš na climatroniku zapnuté. Jestli je to správně a nebo ne nevím. Jak to zobrazuje originál OII FL si už nepamatuji.

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem zase cestou do práce regeneroval, tak jsem se na to trošku zaměřil, ale moc chytrej z toho nejsem. Jakmile to začne regenerovat, místo 0 se zobrazí 1 a postupně se to zvyšuje. Ale vzdálenost to IMHO nebude, protože to naskakuje pořád stejně rychle, bez ohledu na rychlost jízdy.

 

Spíš mi to připadá jako nějaký časový počítadlo, který počítá sekundy.

Odkaz ke komentáři

Nemám tu teraz auto ale keď si dobre pamätám tak 30.. ale aká to je hodnota to netuším.. pozriem sa na to keď mi pípne minimum oleja koľko to bude ukazovať..

mne to ukazuje 23 nekdy to skoci na 26.

 

jj 3.8 je zatím jen beta s opravou emulace climatronicu a parktronicu pro Bolero ze SII

to nemusim teda ještě aktualizovat.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

... je to jednoduchý :) vlezeš do menu a dáš nastavit zrcátka a ono ti to bude samo na maxíku psát co máš udělat.

V prvním kroku to po tobě chce abys dal ovladač zrcátek do pozice R, potvrdíš OK, v druhém kroku nastavíš zrcátko tak jak ho používáš za jízdy a potvrdíš OK, ve třetím kroku to chce aby sis nastavil zpětný zrcátko tak, jak ho chceš mít při parkování (sklopené) a dáš OK. Pak se tě to ještě ptá na volbu automaticky a nebo manuálně, tak ty si vybereš volbu automaticky tzn. že se ti zrcátko sklopí automaticky při zařazení zpátečky. Po vyřazení zpátečky se vrátí zpět.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...