Přejít na obsah

POLAR FIS+ Advanced


mischicka

Doporučené příspěvky

Ono to právě funguje i na GV. Na vw-clubu to jeden člen má a funguje mu to. Mezitím co jsem to napsal i sem se mi už ozval, ale z hlavy nevěděl, jaký FW v tom Polaru má (prý už to delší dobu neaktualizoval), ale snad se na to mrkne. ŘJ parktronicu má stejnou, takže to spíš opravdu vypadá na nějakou chybu v tom posledním FW. Když nepomůže starší FW, tak to budu řešit dál. ;-)

 

Jenom mě zajímalo, jestli to s tou 4.7.b funguje na OII v pohodě.

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Tak jsem lehce zmaten.... Když jsme Polar včera připojil k počítači mimo auto, tak to nabízelo několik adresářů s různými verzemi aktualizací (bylo jich celkem dost - 4.7.b, 4.6., 4.4. atd). Teď jsem to připojil v autě, adresáře pro výběr verze to nenabídne a k dispozici je jenom v jednom adresáři 4.2 a 4.3.b. Ale při aktualizaci to hodí chybu......

 

Edit: tak teď ještě, o pár příspěvků výš, čtu, že 4.3 a nižší jednou na nejnovější verze Polaru použít. :-/ Tak proč je to nabízí?? :-/

 

Odkaz ke komentáři

Podle návodu Polaru jsou to údaje v milimetrech. To je ale taky nesmysl, protože by to bylo bez překážky jenom 25cm :-). Mě je celkem jedno co to vlastně je, chtěl bych to mít funkční na RNS.

 

Jaké máš číslo ŘJ parktroniku? A Polar máš ještě "plechový"?

 

Odkaz ke komentáři

na to kaslu, rano jsem zapnul parktronic FIS a uz nebyl kde vyzkouset, odpoledne az budu odjizdet tak ho testnu a pokud bude ukazovat tak musi vylepsit jen emulaci na RNS-510 pokud nebude maji nekde vetsi fail. Udelam ten log komunikace a poslu jim to at to odladi, kdyz to fungovalo na predchozim HW musi to rozchodit i na novem.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Ahoj, to opravdu s PolarFis+ Advanced na me predFL O2 RS (s predFL gateway) rozjedu zobrazovani climatroniku (1Z0 907 044 J) + parkovacich senzoru (1Z0 919 283 B) na obrazovce Columbuse? Rozjedu i novejsi GSM jednotky na predFL maxidotu (a Columbusovi), takze uz nebudu muset zoufale shanet 1Z0 035 729 ( B), za kterou bych dal ranec? Bude mi fungovat i sklapeni praveho zrcatka pri zarazeni zpatecky bez sedacek s pameti? Za info predem diky ;-)

Upraveno uživatelem DawiDX
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Čau. Uvažuju nad nákupem. Zajímá mě jak funguje to naklápění zrcátka. Jde to nastavit na nějaký manuál? Protože ne vždycky bych uvítal že se mi naklopí dole (častejc couvám do prostoru než parkuju u obrubníku). Jde nastavit při zařazení zpátečky aby nic nedělalo, a jen při zmáčknutí nečeho aby se naklopilo?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...