Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

Jen jsem potřeboval vědět jaká značka nebo typ je potřeba k tomu botovacímu cd jelikož mi to žádné nechtělo brát. Už se ale povedlo a mapy se nahrály. Akorát mi ted nenabíhá uvodní znak při zapnutí. Chtěl jsem ještě aktualizovat software ale když radio restartuju tak se mi ani neobjeví ta uvodní obrazovka s červeným nápisem at vložím cd. Prostě jen šedá obrazovka. Neví někdo čím to je? Začalo to pravě hned po nahrání nových map. Děkuji

Odkaz ke komentáři

Pokud chceš přehrát mapy pomocí SD karty:

- proženeš stažený iso soubor (CD_8350-East) přes maps tools

- tam kam navolíš cestu uložení z maps tools se vytvoří 2 složky a 3 soubory (celkem 5 položek)

- první 3 položky zkopíruješ na zformátovanou SD kartu (MAPS, MAPSDVD, test.mp3)

- 5. soubor je odkaz na návod

- 4. soubor (EU_sd_to_hdd_fw) je ten, který musíš vypálit jako obraz nejlíp na DVD+R Verbatim, např. přes program ImgBurn (stáhneš na stahuj.cz)

- postup pro ImgBurn: write image file to disc → otevřeš právě obraz EU_sd_to_hdd_fw → u write speed dát 2x

v návodu je pálit metodou track at once, cesta v ImgBurn → tools → settings → write → write type: TAO

vložit prázdné DVD a vypálit

 

Pak vložíš SD kartu do Columba, měl by se spustit test.mp3, pak už stačí trojhmat (SETUP + INFO + EJECT) , počkat cca 20s a vložit vytvořené DVD. Počkat 30 min a hotovo.

 

Takto jsem postupoval já a vše v pohodě, TMC funkční.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...