Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Niki: neboj,já se nenecham :) aneb "Vítězí ten kdo věří!"

 

Zitra se snad dozvím nějaký definitivní termin.Trochu mi nebere palice že nemaji skladem ledvinky-taková základní věc která se podle mě občas musi objednávat při srážce se zvěři a tak :D

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jirko: to by mě nenapadlo že šestiválec má jiné ledvinky než čtyřvál.Schválně se na to člověče zeptám.

 

Petře asi jo,snad to dnes dorazi.Mira pochromování? No to čumim :huh:

 

Souhlas s Tomasem,mě ty chromovany ledvinky k tomu děsně pasuji,fakt že jo,strašně se mi to líbí v té originál úpravě.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tak auto je z 99% jako nové.Dnes se poveze z lakovny.Jsem moc spokojený co se týče komunikace s hlavním servisem BMW.V podstatě během 4 pracovních dnů auto je zpět na "silnici"

Všechno proběhlo mimo pravé mlhovky,na tu se ještě čeká z DE ale dá se s tim jezdit i bez té jedné mlhy.

 

Zbývá pořešit financování protože to nehodlám platit ze své kapsy.Doufám že mám na dlouho vybráno.Každopádně tomu mistu už se budu vyhýbat obloukem :( P.S stát se to muže kdekoliv ale už nebudu parkovat v mistech kde je minimální pohyb lidi.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Nevím jak to popsat...auto je pohromadě.Dnes jsem se tam byl podívat s Jardou.Technici tvrdí že lak na plastové díly a na kovové části nemuseji sednout uplně přesně(což jsem konzultoval se známym lakýrnikem) a ten se tomu smál...prý nesmysl.Tak zitra tam jedeme...když mě řekne že to je špatně tak jim to prostě nepřevezmu.

 

Těžky...komunikuju ještě se Štěpánem...že by mě poleštil strojně oba dva přední blatniky aby se ta barva jakoby "vytáhla" jestli to pomuže.

 

Druhá možnost je střiknout oba předni blatniky do ztracena jenže to je další vrstva laku a měřákem by to každý poznal-na to mě dnes upozornili v servisu takže nevím co dál.Zitřek rozhodne.

 

Jinak vše perfektně pasuje a neni nikde žádná vada.

Odkaz ke komentáři

Nevím jak to popsat...auto je pohromadě.Dnes jsem se tam byl podívat s Jardou.Technici tvrdí že lak na plastové díly a na kovové části nemuseji sednout uplně přesně(což jsem konzultoval se známym lakýrnikem) a ten se tomu smál...prý nesmysl.Tak zitra tam jedeme...když mě řekne že to je špatně tak jim to prostě nepřevezmu.

 

Těžky...komunikuju ještě se Štěpánem...že by mě poleštil strojně oba dva přední blatniky aby se ta barva jakoby "vytáhla" jestli to pomuže.

 

Druhá možnost je střiknout oba předni blatniky do ztracena jenže to je další vrstva laku a měřákem by to každý poznal-na to mě dnes upozornili v servisu takže nevím co dál.Zitřek rozhodne.

 

Jinak vše perfektně pasuje a neni nikde žádná vada.

Romane, to jsem ti ale psal, že když ti stříkají jeden díl celej, tak se obvykle musí okolní díly dát do rozstřiku, jinak to skoro vždy bude vidět. Jinak já mám kámoše dobrého lakýru, tak kdyby jsi potřeboval poradit, tak není problém. Má lakovnu v Pardubicích. Mi stříkal Octávku, když mi ji nějakej čuromedán nabořil na parkovišti a Krookous ti může říct, že je prd poznat.

Odkaz ke komentáři

No Romane, jestli se lakyrnik smeje tomu rozdilu plast vs zbytek, tak to neni dobrej lakyrnik

Presne tak, stačí si pozrieť akékoľvek nové auto a rozdiel medzi farbou na blatníkoch a plechu tam je aj keby to striekal naraz na aute s tou istou farbou. Je tam iný podklad a čím svetlejšia farba, tým je rozdiel väčší.Najmenej je rozdiel vidieť v tieni, najviac na slnku a najmenší rozdiel je na čiernej farbe

Viď. obr.:)

post-313-0-94292500-1374313573_thumb.jpg

post-313-0-39128600-1374313791_thumb.jpg

post-313-0-87140600-1374313810_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Nějaké foto,

 

auto jsem viděl, pod umělým osvětlením je rozdíl znát a to na první pohled, na venkovním světle to znát není na první pohled a rozdíl je poznat až po podrobnějším zkoumání ....

 

každopádně na fotkách je vidět ten rozdíl laku na plastu (zadní nárazník) a zbytku kastle, zadní nárazník je údajně origo z fabriky a nelakovaný, (pokud tedy nebyl lakován předchozím majitelem, což nejde na 100% vyloučit)

 

odstín na plastových dílech (typicky nárazníky) může být trochu jiný než na plechu, dost automobilek s tím má problémy (koncern je ale v tomto super, tam není znát nic),ale každopádně kapota má pod umělým světlem odstín shodný s nalakovaným předním nárazníkem (ovšem kapota plech a nárazník plast) a ten odstín je stejný jako odstín zadního nárazníku (nelakovaný při této události)

 

odstín prý dělali podle víčka nádrže, nevím ale jak BMW, ale víčka nádrže se dělají dost z plastu .....

 

podotýkám, že jsem na autě chyby hledal a byl jsem přísnej, pod umělým osvětlením to bylo hodně viditelný a to i pro toho, kdo o autech nic neví, na venkovním světle a sluníčku si toho nikdo nevšimne, ale jak to bude bez sluníčka a pod pouliční lampou nevím,

 

chvilku po prohlídce auta jsem byl řešit nějaké záležitosti v salonech koncernu a na VW a spol. rozdíly mezi lakovaným plastem a plechem nejsou znát.

post-117-0-32799300-1374315554_thumb.jpg

post-117-0-43741100-1374315560_thumb.jpg

post-117-0-69720000-1374315566_thumb.jpg

post-117-0-98929300-1374315577_thumb.jpg

post-117-0-32793100-1374315584_thumb.jpg

post-117-0-04245900-1374315590_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Jardo ja myslím, že to poznať aj na koncernových autách, len záleží od svetla

 

tak jasně, že záleží na světle a především na úhlu - sklonu lakovaných ploch na které se díváš a které porovnáváš, to ale nejde vyfotit, musíš se prostě dívat z různých stran a pod určitým úhlem, tak aby jsi porovnávané plochy dostal do stejných pozic, u koncernu lak umí dobře, když z dálky vyfotíš jakékoliv auto, tak bude mít jiný odstín na nárazníku a zbytku, protože zaoblení plechu není totožné se zaoblením plastu, takže od stykové spáry do plechu a do plastu se láme plocha pod jinými úhly

 

 

jinak třeba bílá na Fordu je z fabriky hrůza, když jsem to viděl ...... naštěstí mi to teď po lakování v servisu vylepšili min. o 70%, červená na VW je absolutně stejná na plastu i plechu

 

 

Odkaz ke komentáři

Kluci: nespal jsem z toho...

 

 

ale vše dopadlo jak v tom nejlepším snů.Vzal jsem s sebou dva lidi(jeden z nich se lakováním zabývá profi) a lakuje pro autor.servisy na živnost a odsouhlasili mě převzetí.Prý si to za dva měsice ještě více sedne a nebude to vůbec poznat že to bylo lakováno.Jsem spokojený.Roztřik nebyl tim pádem ani potřeba takže mě čeka opět keramika na předek a vyleštit předek jako takový se Štěpánem.

 

 

JSEM VELMI SPOKOJENÝ :palec:

post-81-0-51522100-1374320721_thumb.jpg

post-81-0-45399700-1374320909_thumb.jpg

post-81-0-03123100-1374321027_thumb.jpg

post-81-0-67096500-1374321125_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...