Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

čoveče, 100% s tebou soucítím... dálnice je fakt prázdná, minimalně od poděbrad do HK a když není špička tak i jinde.... maximalně před prahou a z prahy trošku větší kolonička...

těch 180 mě přijde akorát do 6l spotřeby a je to příjemně rychlé...

Záleží kdy jezdíš, ale taky kolikkrát je to až ke sjezdu na Kolín na pikaču a táhne se to jak smrad 100-120. Naštěstí většinou jezdím zpět na Pardubice dost pozdě večer nebo v noci, tak je to pohoda. No do 1.11.2013 se musím krotit na 160 GPS, ale stejně mi to často nedá :) Protože bych se nudou ukousal.

Nebo to též řeším tak, že celou cestu telefonuju, to pak jedu 120-140, mám malou spotřebu a hezky to uteče a ještě si pokecám.

Odkaz ke komentáři

Jezděte dle předpisů, stejně tady v tý naší malý republice nic nenaženete (jestli 10-15 minut?).. Kvůli tomu přece nemá cenu se stresovat :)

 

Romane, vím kde to je, silnice je tam nádherná, ale vždy hodím tempomat na 100 km/h a jedu si v klídečku :) Tak teď si dávej pozor, ať tě nezměří podruhé jako se to stalo před 5 lety mě a přišel jsem o řidičák... Od tý doby si prostě dávám majzla pivo.gif

Odkaz ke komentáři

VSemi: vzhledem k tomu, že nejezdím pokaždé stejným autem a do služebních vozů ti nikdo nepovolí cokoliv namontovat, nezbylo mi jiné řešení.. A do soukromého vozu si žádný zařízení dávat nebudu, jezdím prostě dle předpisů a vyhovuje mi to..

Odkaz ke komentáři

Marku: mě chytla modrá Octávie FL která je na silnici přes rok a půl...

 

Jinak v mém připadě se bohužel nedá zaplatit ani Most ... prostě musim být celý rok čistý.

 

Zitra mě čeká 260 km na Moravu až ke slovenským hranicim a představa že na Svitavsko pojedu za kolonou a budu posraný předjiždět mě docela niči...

Odkaz ke komentáři

Romane, neřeš to. Stejně ti to vydrží jen pár dnů.

Já dneska potkal ráno Pašíka na D11 a večer kolem 22 hod mně stavěli kousek od baráku. Stavoval jsem se v Hradišti pro bednu vína a když viděli odkuď vyjíždím, tak si mně vyčíhali, ale měli smolíka, protože jsem nic nepil :D Jsem na ně uhodil, že po mně vyjeli, protože viděli odkuď vyjíždím a kluci to potvrdili. Prej bych se divil, kolik ožralů za volantem pochytají. Prej měsíčně kolem 30 + zfetovaní.

Odkaz ke komentáři

Romane, neřeš to. Stejně ti to vydrží jen pár dnů.

Já dneska potkal ráno Pašíka na D11 a večer kolem 22 hod mně stavěli kousek od baráku. Stavoval jsem se v Hradišti pro bednu vína a když viděli odkuď vyjíždím, tak si mně vyčíhali, ale měli smolíka, protože jsem nic nepil :D Jsem na ně uhodil, že po mně vyjeli, protože viděli odkuď vyjíždím a kluci to potvrdili. Prej bych se divil, kolik ožralů za volantem pochytají. Prej měsíčně kolem 30 + zfetovaní.

Ale tak zrovna tohle jim kvituji, alkohol a drogy obecně za volant nepatří.

Odkaz ke komentáři

VSemi: počkej,to je asi nesmysl,ne? Když mě chytnou třeba za pásy tak o papiry přeci nepřicházim-mám ještě 9 bodu.V mém připadě se přece jedná jen o tu vyšší rychlost na podruhé a pak bych měl utrum.Chápu to tak snad dobře(takhle nějak mi to vysvětlovali i četníci)

 

 

Jinak jedu ke slovenskym hranicim-Blatnice pod Svatým Antoninkem(a vůbec se mi tam nechce...)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Dnes jsem zkoušel natankovat po včerejším zátahu na Slovensko a po najeti cca 500 km a doplnění nádrže až po okraj jako včera mi ukázal dojezd 920 km.Sice to neni TDi černá hificar elegance ale v podstatě spokojenost.Jediny co bych udělal tak bych při mém nájezdu skoro rok po koupě asi sáhnul po benzinu...

 

P.S prvních 500 km po odečtení 3 bodu jsem malinko klidnější...jako kdyby za mnou seděl učitel autoškoly...snad mi to vydrží...jakypak snad.Vydrží.Musi(jinak jsem bez práce)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

To das, Romane, ten rok utece, taky jsem to absolvoval... navic se sluzebakem stejne nesmis moc divocit, ne? (GPS)

 

Mimochodem, jestli to neni tajny, jak funguje ochrana pred polcamem? To monitoruje nejaky jiny vysilani? Co kdyz ale zrovna nic nerikaj do vysilacky? Nebo maj jeste nejakej jeste jinej vysilac, datalink nebo neco? Zajima me to ciste jako technicky...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...