Přejít na obsah

Radio DVD z číny


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Tak dneska jsem ho zkousel na delsi cestu.dvd,navigace s liskou,radio, bt na ptehravani muziky a volani..vsechno ok.ja jsem za ty prachy maximalne spokojenej. Zkousel jsem to u kamose v aute a ten mel ten can bus a normalne mu mf volant fungoval.ja to mam bez a slape super!!za ty prachy ikdyby hralo jen rok. Prehozeni za stere mi ted uz zabera max 20min.spokojenost,radost!

 

 

Dobry den , potreboval bych poradit so zapojenim radia, mam stejne jako vy, potreboval bych ho zapojit s MF volantem u skody octavie 2 ,2007, dekuji za odpovet Honza praha

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Čaute, poprosil by som radu. Mám O II MR 2005, radio Stream, bez ovládania na volante a bez parkovacích senzorov, chcel by som kúpiť toto čínske rádio - http://dx.com/p/joyous-j-8613mx-8-8-screen-car-gps-dvd-player-for-vw-passat-jetta-polo-skoda-amark-seat-leon-234939#.UwZPic69hko. Máte nejaké skúsenosti?, poprípade bude tam pasovať? kde naňho zohnať rámček?, Ďakujem moc.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Caute, precital som si cele vlakno, a co pozeram tak po vacsine radia maju operacny system windows ce6 a dost slaby hardver, neseka vam to? zvlada to plynule prechody medzi navy, pozeranim filmov, prehravanim hudby a tak, a dalsia vec, aka je kvalita prehravania? ja napriklad mam taku skusenost s cinskymi radiami ze je mizerna, je sice pravda ze to boli radia o niekolko generacii starsie s windows ce5 ale hralo to priserne.... ja som rozmyslal nad niecim co disponuje dvojjadrom a androidom, nemate skusenosti niekto s takymi radiami? vacsinov pri nich pisu 4x60w ale to je nerealne, chcel by som aby to hralo aspon tak ako origo radia diky

Odkaz ke komentáři

Neviem ci mozem ale pridam odkaz http://www.alibaba.com/product-detail/Green-light-Car-DVD-for-Skoda_1580051863.html , pozorne precitat parametre a nepresviedcat.... Je vela roznych stranok odkial sa da nakupit cinska elektronika a tato sa mi zda celkom vyhodna, radio som dlho nehladal je ich tam velmi vela a lisia sa len v detailoch, toto som tu dal len tak na rychlo aby sme vedeli o com sa bavime, internet v mobile dnes nie je problem, to riesit nebudem, tak sa spytam este raz mate niekto skusenosti s touto radou radii? seka to ci nie? trochu pomalsia odozva by mi nevadila, podstatny je pre mna zvuk, lebo ako som spominal tie starsie ciny mali otrasny zvuk


aa cena nech neodradza, clovek ked tam trosku pohlada tak najde radiko s rovnakymi parametrami do 200eur aj s postovnym co je si myslim uz celkom solidna suma, len este treba nejak domysliet zdanenie a popripade clo

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

ludia prosim o malu pomoc,

 

chcem kupit toto radio

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Android-8-034-LCD-Head-Unit-Car-DVD-Player-GPS-Navigation-BT-Touch-L2-CD-for-VW-/331376139305?_trksid=p2054897.l4275

 

ale moc sa v tych CAMBUSoch nevyznam... vedel by mi niekto povedat ci tento bude pasovat ako nahrada za bolero???

 

 

chcem si len byt isty pred tym ako to kupil kedze je to z chiny..

 

dakujem

post-35459-0-35115900-1420880323_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Rád bych trochu oživil toto téma.

Uvažuji čím dál více o pořízení 2DIN radia (navigace) s displejem do své OII 2006 před FL místo aktuálního radia Stream.

Proštudoval jsem x for, ebay, DX apod... a nejsem z toho absolutne moudry. Nez koupit zajíce v pytli, raději bych si popovídal s někým, kdo podobnou situaci řešil a má osobní zkušenost s rádiem, které pořídil.

Originál navigaci opravdu kupovat nechci vzhledem k ceně.

 

Docela se mi zamlouvají tyto navigačky, pokud by to mělo být z Česka:

1. http://2din.cz/2din-autoradia/2din-autoradio-univerzalni-skoda-seat-vw-ford-12

- zde mě láká cena, ale odrazuje malý displej a bojím se že by to v autě nevypadalo nic moc

 

2. http://2din.cz/specialni-autoradia/autoradio-2din-specialni-vw-skoda-seat-10

- toto se mi osobně líbí hodně, červené podsvícení bych asi oželel, nemá RDS, stále si ale říkám, jestli není jiná možnost buď stejné výbavy za míň peněz, a nebo za stejné peníze lepší

 

Budu rád za názory a vyjádření ostatních. Je mi jasné, že řeknete je to Čína apod... ale co se dnes v Číně nevyrábí. Hlavně jsem měl možnost si už pár Čínských radií prohlédnou, osahat a docela mě překvapily. Bohužel jsou už nesehnatelná.

Případně budu rád za jiné doporučení, představuji si cenu +-6tis.

 

Díky moc smile.png

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...