Přejít na obsah

Uzamčení spojky


cracken1

Doporučené příspěvky

pěkný já kdysy měl k dispozici služebního transportéra a tomu sem dělal s vinglů stoličku a zamykal dohromady všechny 3 pedály německýmu majiteli tenkrát málem vypadli kukadla když stím chtěl odjet ani odemknout to neuměl :lool:

jinak zamykání pedálů se dnes dá bez problémů koupit akorát ta cena je řádná kolem 3tisíc :wallbash:

image_2117(1).jpg

Odkaz ke komentáři

pěkný já kdysy měl k dispozici služebního transportéra a tomu sem dělal s vinglů stoličku a zamykal dohromady všechny 3 pedály německýmu majiteli tenkrát málem vypadli kukadla když stím chtěl odjet ani odemknout to neuměl :lool:

jinak zamykání pedálů se dnes dá bez problémů koupit akorát ta cena je řádná kolem 3tisíc :wallbash:

post-19031-0-32300300-1367849260_thumb.jpg

 

 

No právě,ta cena.A kamoš automechanik mě říkal že se to dá viviklat nebo zlomit pedály.Udělal si k tomu ještě protikus na bajonet,takže stím nešlo hnout.

Odkaz ke komentáři

pěkný já kdysy měl k dispozici služebního transportéra a tomu sem dělal s vinglů stoličku a zamykal dohromady všechny 3 pedály německýmu majiteli tenkrát málem vypadli kukadla když stím chtěl odjet ani odemknout to neuměl :lool:

jinak zamykání pedálů se dnes dá bez problémů koupit akorát ta cena je řádná kolem 3tisíc :wallbash:

post-19031-0-32300300-1367849260_thumb.jpg

 

 

jj ten bullock mám, výborná věc

Odkaz ke komentáři

Jednoduché uzamčení spojky,vyrobeno asi za 2hodiny aji s koumáním jak na to.Náklady cca 149kč zámek,materiál do 100kč.Barva?2013-05-05 15.38.56.jpg2013-05-05 15.39.09.jpg2013-05-05 15.40.33.jpg

 

Docela dobrej nápad ..myslím ,že spoustu zlodějíčků to odradí a nebo bodou docela čumnět ... bohužel druhá stránka je to co tu už kolegové popisovaly .. jet se dá v pohodě na dvoku popřípadě trojku a kdo umí a učily se řidit na modelech škoda 100 a 120, a auta co mněli lanko tak se dá docela řadit i bez spojky ..to samé rozjezd na dvojku není moc problém .. do kopce horší ...

 

další věc ,že pedál je plastový a proto nějaké vylomení či ulomení není až takovej problem .. ale dobrej nápad...

Odkaz ke komentáři

Docela dobrej nápad ..myslím ,že spoustu zlodějíčků to odradí a nebo bodou docela čumnět ... bohužel druhá stránka je to co tu už kolegové popisovaly .. jet se dá v pohodě na dvoku popřípadě trojku a kdo umí a učily se řidit na modelech škoda 100 a 120, a auta co mněli lanko tak se dá docela řadit i bez spojky ..to samé rozjezd na dvojku není moc problém .. do kopce horší ...

 

další věc ,že pedál je plastový a proto nějaké vylomení či ulomení není až takovej problem .. ale dobrej nápad...

 

 

Jo,to stebou souhlasím,ale proč ničit auto (pedál) abys ho musel opravovat? To se už navyplatí,pokud to teda není nějakej super model a navíc to chci spojit s uzamčením zpátečky. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Pro nepřipraveného zloděje určitě překážka a aspoň nějaké zpomalení, pro fetky nepřekonatelná překážka :palec: :palec: . Ale jak už ostatní psali, dá se nastartovat a jet i bez spojky. Na peugeotu 405 mi prasklo lanko na slovensku a dojel jsem ještě 20km do mista opravy bez. Když si člověk pohraje s plynem tak je to pahoda.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...