Přejít na obsah

Octavia Combi TDI L&K Black


Doporučené příspěvky

Pani vedeli by ste poradit prosim ?

... dnes sme menili polodot za maxidot ( moje 2.5G , maxi 3G ) . k novym budikom mam samo aj PIN a teda vybrali sme polodot a dali maxidot ale problem je vtom ze ked sme v 17 - Pristrojova doska , dame Login ( pin maxidotu ) tak PIN vezme bez chyby ale do 10s sa ako keby restartne spojenie s RJ budikov a a vybehne Upozornenie - login bol zmazany pre prerusenie spojenia .. a stale dokola cize neviem zmenit ani PN ani nakodovat kluce A TERAZ SPECIALITKA ked sme smutny davali spet povodne budiky tak sme si vsimli ze na modrej svorkovnici je na modrom kabli "spojka" a ide kabel zo zvezku do svorky a od tej spojky ide este niekam do pristrojovky dole ... ???

vdaka

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

ahojte ,

 

tak po case nejak moc zmeny nenastali - akurat som rozbehal ten maxi-dot a cakam na maxi-k nech to fici ... Dalej som zohnal origo RS kridlo dozadu tak vymenim za ten laminatovy odliatok :) ...

 

Kedze origo L&K co mam nazimu boli mrte utopene tak som dal 2cm podlozky a hned to vyzera lepsie a este sme sa pohrali s podvozkom TA Technix - kedze po celej sezone som zistil ze som ho mal zle nastaveny vpredu - kedze je aj tuhostne tak vcera som nastavavil ako ma + origo gumene dorazy miesto plasto-gumenych a komfort je citelne lepsi ( ano stale to nie je seria ) ale som uplne spoko ...

 

a jedna foto z dnesneho zimneho oplachu :)

post-29807-0-71280300-1418146800_thumb.jpg

post-29807-0-27445300-1418146907_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

vdaka pani :)

 

Tommy23 @ pravdupovediac dost cau aj penazi aj nervov , som zvedavy ci uz sa len v sezone 2015 budem vozit :) uz mi len podla planu chybaju doriesit brzdy a este spekulujem zeby som nalozil nejake paradne kolecka a potom uz len jazdit ...

 

inak ztej foto moc nieje vidiet rozdiel v podlozkach ale jeden som ako tak sfotil :)

post-29807-0-27042600-1418152547_thumb.jpg

post-29807-0-70352000-1418152558_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

taky jsem vyměnil MFA za maxidot hlavně kvuli maxi-k, hlavně sem měl za přistrojovkou uplně rozdrbanou kabelaž a hazelo to chyby komfortky, pazduch mi to přijednom spravil.. přístup super jen si musim vyhrat v photoshopu nebo malovani a chci si udělat vlastni logo při zapnuti zapalovani :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

ahojte pani , v prvom rade oneskorene ale predsa stastne a vesele a pomaly uz aj vsetko dobre do noveho roku :)

 

inak dnes ma mali take zimne SFS stretko , ucast +- 70 aut a potom sprinty ...

 

o1rs tu som nechaval za sebou a o3 rs tdi ma dala ale este je problem medzi sedackou a volantom tak to potrenujem nech potrapim viac :)

 

pridavam malu panoramu :)

 

a male videjko odtial

post-29807-0-20533500-1419714147_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...