Přejít na obsah

Spotřeba


Doporučené příspěvky

Zatim je tedy neskutecne papavej, 250 km a prumerna 8,9... Coz se mi zda dost na to co pisou, ale je to syrovka! :o

v meste a na kratke vzdialensti (do 15 km) mam aj ja taku spotrebu.

Ale napriklad predvcerom 400km trip bol 7,4l pri permanenetne zapnutej klime. Teda ak odratam 0,5 - 0,6l, tak je to celkom OK. Teplota bola od 30 do 32 stupnov...

Dodavam, ze len nedavno som pokoril 3000km :o

Odkaz ke komentáři

Cjo, ale klima ti rozhodně nepřidá 0,5 - 0,6 litru na sto... to fakt ne.... :) já jezdím furt s klimoškou a co jsem teď jezdil po Tatrách, tak jsem měl průměr kolem 7 litrů, tak mi neříkej, že bych jezdil dokonce za 6,5 bo tak :huh: možná na začátku při plném výkonu si to něco veme, ale pak už ne! :D

Odkaz ke komentáři

Meril jsem to na volnobeh podle PP, s klimou a bez, venku kolem 23-24 stupnu, nastaveno 22, a rozdil delal 0,2-0,3 l/h. Tudiz pokud to bude pri vetsim teple venku, pocitejme rekneme 0,3-0,4 l/h.

 

A pokud budeme uvazovat prumernou rychlost treba 75 km/h, coz bez dalnic (kombinace vesnice a okresky) je podle mne realne, dava to 0,4-0,53 l/100.

 

Pokud to bude s prumerkou 50 km/h, dostaneme se az na 0,6-0,8 l/100!!

 

No a kdyz vezmu, ze treba po Praze mam stabilne prumer pod 30 km/h, pak i tech "obycejnych" 0,2-0,3 l/h udela 0,67-1 l/100km !!!

Odkaz ke komentáři

Takze prvnich "tisic" km a me postrehy. Spotreba se odviji od Vasich, nasich nohou, pokud se spravne radi, na hranici velkeho toku a jede se vazne dle predpisu, tak po meste se da jet do 8mi litru pri 70% plynule jizde, kdyz se chce trosicku vyuzit potencional motoru a slyset mfoukat T tak 10 a klidne vice na tech onech 15km co jezdim pravidelne. Nyni pres prodlouzeny vikend najeto 600 km a prumerna kombinovana 90%venek 10% mesto byla 7,4l/100km, na jeden zatah 170 jizni cechy - Praha dle predpisu, dalnice 160 - 6,9l/100km coz si myslim, ze jde.

 

Takze celkove mohu rici, ze to bude velmi podobne spotrebe byvale 1,6 75kW, ale mnohem lepe to tahne a jeste jsou o 2cm sirsi pneu.

Odkaz ke komentáři
ty mi chceš říct, že při 160 km/h máš aktuálku 6,9 litru? tak to je pěkná kravina!!!! sry... ale mazat si med kolem huby za každou cenu??? nevím nevím

To si muzes mazat ty s tim, ze 2,0FSI je povedeny motor :pivo::lol:

 

Nepsal jsem aktualku, ale prumernou za onech 170km z jiznich Cech :P

Na 6ku to pri 160 toci neco pres 3tis a na rovine na tempomat je spotreba slusna, usek dalnice byl z tech 170km asi 30

Odkaz ke komentáři

jo ta šestka je na dálnici super,

 

trochu mimo, téma, Davone já podniknul cestu na Šumavu a to bylo 300 tam a 300 zpět, dálnice tak 80km, jen jsem nejel 160, ale 120 tempomat, max jsem byl chvíli na 145km/h - 4.000 ot. - průměrku jsem měl 6,7 i se zastávkou v Praze na Floře na nákup, já osobně jsem spokojený,

 

nemám 1,4 tsi a sem to píšu, protože jsme s Davonem řešili společně nákup nových aut, takže to je pro něho

Odkaz ke komentáři

Vorlajz, jasne pise

 

...na jeden zatah 170 jizni cechy - Praha dle predpisu, dalnice 160 - 6,9l/100km ...

 

takze jel usek z jiznich Cech do Prahy, celou cestu dle predpisu, pouze na dalnici 160 km. A prumerku mel 6,9 l/100km...

Cemuz bez problemu verim.

 

Samozrejme pri 160 bude aktualka uplne jina, treba ja se svoji 1.8TSi mam v tehle rychlosti kolem 15 l/100.

 

Edit: Davon byl rychlejsi...

Upraveno uživatelem P.T.
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak dnes jsem najel asi 70 km po Praze, da se rici bez vetsich front, semafory vsak v provozu jsou.. :palec:. Mam najeto cca 1700 km tak jsem tomu trosku pridal, tocil jsem to cca do 5000 a vysledna spotrebicka byla kolem 11l/100km. Takze kdyz se slape, jede hezky, ale neco za neco!!!!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...