Přejít na obsah

OIII 2,0 TDi 4x4 ambition dynamic plus


Doporučené příspěvky

Tak Jockere překvápko se bohužel nekoná. NH Car mě identický olej nabídl za celých 800Kč vč. DPH. Pán v servisu to ale zarval hláškou "tady ten skladem nedržíme, buď vám ho objednám, nebo my tu vedeme Castrol. Je to stejná norma, ale je o dost levnější - litr za 600Kč". :loool:
Zamumlal jsem jestli to myslí vážně a s pozdravem čabas a vykuleným zrakem jsem se odjebal k východu. :blink:

Odkaz ke komentáři

Simply Clever, ale dokud se bude český národ chvat jako stádo ovcí, tak to lepší nebude...

Presne jak pise Igor

 

Prijde mi ze objevujete ameriku :) jakykoli autorizak ma nejvetsi vatu na oleji, vim to moc dobre, tvoril sem ty ceniky a videl je :) Teda ne ze by vata nebyla na vsem ostatnim, viz filtry, na kterych za me meli marze pres 100%

 

300 sem placnul protoze to mely dejme tomu ty nejmensi autorizaky za 5W-30ky, je to sice 3 roky zpatky, ale ono to nebude jiny, podle odberu bude cena.

 

vysledek je ovsem jasny, kazdy si koupi olej a jde tam. mam sice auto od vykorstovatele, ale ten si koupil sud a hezky si napumpujeme a jdeme do servisu :) kdyz nas odmitnou, smula :) olej je podle normy tak jdeme o dum dal :) pravdepodobne to bude proto, ze reditelova Q7 ten olej trochu zere :D

 

ohanet se recma simply clever a ze je skodovka draha je mimo misu v tomto pripade :) snad jedine u Lady by mohlo byt levneji :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím,

rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s novou OIII. První co bych chtěl uvést hned na začátku je, že je to služební vůz a proto nehrozí žádné úpravy, dodělávky, mazlení atd.

 

Do této OIII jsem přesedlal z původní OII fl 1,4TSI 90kW Ambition

na první doteky, je nová O větší, má přesnější řízení (OII byla na můj vkus dost gumová - pohyb volantem +- 10°a auto jelo pořád rovně....)

 

Výbava

- 2.0 TDi 4x4 Ambition dynamic+

Crw protect assistant

Simply clever

všechny zrcátka stmívací

BT

tlak v pneu

vyhřívané sedačky Dynamic

Light assistant s day light

attachicon.gif20131007_170518 (1).jpg

attachicon.gif20131007_170644 (1).jpg

 

První dojmy:

 

- dost mi vadí plast o který opírám pravou nohu - jsem docela zvědavý jak to budu snášt na delších cestách

- řízení je o hodně přsnější než v OII

- když je spárovaný telefon přes BT ne vždy se podaří donutit přehrát mp3 v telefonu přes BT

- sedadla jsou boží

- kelímek na telefon je boží - ale nevím co budou dělat lidi s telefonem větším než samsung SII - je tam dost na těsno

- nevím zda je to surovostí auta (200km), ale OII 2,0TDi je pocitově pružnější

- dobrá je možnost aktivace tempomatu na původně nastavenou rychlost i po přeřazení

- lacině působící klíček

- origo gumové koberce u řidiče končí pod pedálama - dám foto

- celkově mi na škodovkách vadí nemožnost zapnutí zadní mlhovky bez toho aby byly zapnuté přední....

Si myslím, že ten pocit že ta novější je slabší je namístě, určitě je to uškrcené oproti OII. Totéž jsem pozoroval u Mondea.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Takže první servisní prohlídka z krku....vše OK závady co se v průběhu 30 tis vybliknuly se na diagnostice neukázaly, rosení auta je dle Škody v normálu,....dyť byla zima ne pane. S PDF (jo fak se mnou mluvil o pfd filtru) filtrem si nedělejte starosti, jakmile se vám rozsvítí kontrolka, tak přijeďte a vyměníme vám ho. Spotřeba oleje je dle škody auto v normálu do 1l / 5000km. Stav karoserie na poškození sme nekontrolovali, dyť to máte nové auto, A filtr palůiva sme vám vyměnili jenom protože jste chtěl....normálně stačí měnit po 60 tis.

 

Díky kluci, uvidíme se doufám za dalších 30tis

 

SIMPLY NEVER

Odkaz ke komentáři

zákon je jedna věc, ale trávit časem zadáváním znaleckých posudků, popřípadě pak zažalovat výrobce, hodně štěstí :)

 

autorizák žádný keci mít nebude, řídí je Mladá Boleslav. dám příklad, podělá se motor, v Boleslavi někdo zjistí že byl dodán vlastní olej, ihned to začnou házet na to, prodlužovat termíny atd atd, takhle to prostě dnes je. takže doporučení navštěvovat autorizák po dobu záruky a používat jejich olej, pak tě nemůžou s vážnými vadami, které ti znemožnují používat auto vyhodit, ale řešit to asi budou...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

O sobotě jsem na jedné křižovatce vypadal jak k....n, stál jsem na červené, vedle zastavila myslím fábka a boreček měl evidentně zájem si dát šprintík...párkrát protočil motor, no nechal jsme se unést a chtěl mu odpovědět, ale k mému překvapení jsem bez zařazené rychlosti nemohl vytočit motor na víc jak 2 tisíce ???? Nikdy předtím jsem nezaznamenal, že by tam omezovač byl...neměl jsem potřebu vytáčet... to je tam opravdu taková ochrana?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...