Přejít na obsah

6.OCTAVIA SRAZ 2014


Doporučené příspěvky

Dobre rano sokolici!

 

Kemp v Zamberku se zacina pomalu probouzet k zivotu. Pocasi tu zatim je takove trosku umounene, ale do devate hodinyv- oficialni "oteviraci" hodiny - ma jeste cas se umoudrit...

 

Jinak pro ty, coz jeste vahaji par spionaznich fotek:

15e94ff5d5c75e623309d82cd53413f9.jpg

4dcb425a32009df3f138bd7ecc52350b.jpg

e89c16dd08bf8fe969311d8a2d1436da.jpg

 

Mate-li cas a chut, dorazte! :-)

Tesime se na Vas v zelenem vjezdovem stanu s napisem OctaviaClub...

2f97928836ee7efacff06e05981f9dc7.jpg

Odkaz ke komentáři

Servus, dámy a páni, na začiatku chcem pochváliť organizátorov, klobúk dole pred Vami :palec: , jazdím po rôznych zrazoch už 5 rokov, ale toto bol jeden z tých naj kultivovanejších a špičkovo organizovaných na akom som kedy bol, určite prídeme aj na ďalšie ročníky, moc sa nám páčilo.

Neviem ako moc tu máte radi odkazy na FB ale tu je pár foto aj odomňa FOTO FB

post-31720-0-54545400-1409475866_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Takže k právě skončenému srazu bych chtěl vzkázat celému organizačnímu týmu v čele s Viktorem...lidičky smekám, sraz byl opět perfektně připravený, perfektně organizovaný. Jen škoda, že jsem nevydržel na vyhlašování, prý jsem zabodoval v kvízu, takže za rok to napravím... Přeju všem bezproblémový návrat domů a už teď se na celou bandu těším za rok.

 

Odkaz ke komentáři

Sraz byl perfektní, o to víc, že odjíždím s tak obrovským oceněním. Díky všem za hlasy, ani nevíte, jakou jsem z toho měl radost. V tak veliké konkurenci jsem to opravdu nečekal :) Vloni jsem neviděl svoje auto ani na žádné fotce, a letos rovnou pohárek. Ještě jednou veliký dík!

winner.jpg10532353_10201649333194146_2044180742929312128_n.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Za svojí osobu ledabyle postávající u vjezdu a buzerující každýho přijíždějícího ( :smich:) můžu poděkovat na druhou stranu barikády, tj. ÚČASTNÍKŮM. I za klidný a hladký průběh všeho a dobré nálady i navzdor počasí.

 

Chtěl bych však smeknout před Viktorem a jeho rodinou za opravdu suprovou organizaci i v zázemí! To se jen tak nevidí, co tito "neviditelní skřítci" dokáží za krátký čas.... např. polepy 300ks OctaviaClub vody a další "drobnosti".

 

Ol@fovi za jeho nehynoucí zásluhy za grily, aby měli všichni objednaní svoje papání. Fakt klobouk dolů; vynikající a de facto v jeden a půl člověku (Vojta :D) tam šéfovat třem grilům a téměř dvěma stům steaků! :palec:

 

A v neposlední řadě bych chtěl poděkovat všem dobrovolníkům, kteří přiložili ruku k dílu při stavění/bourání srazu či při přesunu propriet před deštěm atp..

 

Ale protože při takovýhle děkovačce hrozí, že na někoho zapomenu, tak zkrátka:

 

DĚKUJU VŠEM, KTEŘÍ DOJELI A VYTVOŘILI TÍM TU PRAVOU ATMOSFÉRU 6. OCTAVIA SRAZU V ŽAMBERKU. :palec:

 

EDIT 1/2: Jo, zapomněl jsem poděkovat parkovacím asistentům Vojtovi a Jindrovi za odebírání "kundšaftů" :D A Jindrovi pak ještě jednou i za stánek s dobrý tekutým občerstvením :beer:

 

EDIT 1: pár mých mobilových fofrfotek ze sobotního rána ;)

2014-08-30 07.17.59.jpg 2014-08-30 07.17.04.jpg 2014-08-30 07.18.38.jpg 2014-08-30 07.19.07.jpg 2014-08-30 07.18.55.jpg 2014-08-30 07.20.01.jpg 2014-08-30 07.21.00.jpg 2014-08-30 07.21.14.jpg 2014-08-30 07.21.41.jpg 2014-08-30 07.23.19.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...