Přejít na obsah

6.OCTAVIA SRAZ 2014


Doporučené příspěvky

I ja jsem sraz navstivil a musim pochvalit velice pratelske a profesionalni chovani poradatelu, auta vsechny pekny, potkal jsem kamarady , proste pohoda, tak jak to ma byt. Co bych asi vytknul, bylo ze na blby kafe jsem musel jit ven do restaurantu, protoze dle reci slecny ve stanu ho proste nemela :blink: . No a taky me zamrzelo nadrazene chovani nekterych jedincu, majitelu "lepsich" aut O2 a O3, ale s tim se asi nic delat neda. Ale celkove musim rict ze to byla vyvedena akce :palec: :palec: :palec:

Odkaz ke komentáři

Moc děkuji organizátorům za super akci a samo i lidem, co dojeli a dobře se bavili, díky nim byla fajn atmosféra, dokonce i počasí nám překvapivě navzdory předpovědím přálo :)

 

PS: 100lidí, 100názorů, 100chutí, bohužel se nikdy nedá zavděčit všem ač se o to organizátoři vždy maximálně snaží, za což jim velice děkuji a držím palce na další ročník

Odkaz ke komentáři

Čím více nedostatků se zde objeví tím lepší to bude příští rok. Nikdo není dokonalý a ne všichni mají na jednu věc stejný názor. Jak píše Rolba v PS. Sraz super, lidi fajn. Jsem rád, že všichni při parkování poslouchali a tím pádem to mělo hlavu a patu a zjistilo se, že kemp má kapacitu 230 aut. Když se budu hodně snažit tak 250, ale to už bude 15. výročí OC! Palec nahoru Viktorovi!

 

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři

Já myslím že máme každý rok vzestupnou úroveň co se týče kvality srazu a doufám že to udržíme!

 

Chci poděkovat Viktorovi, že vyslyšel některé připomínky nás ostatních organizátorů :beer:

Další dík Jindrovi za pomoc při parkování v jednom už bych to opravd nezvládl!

Další velký dík Honzovi9007 za pomoc na vjezdu a všude okolo, doufám že alespoň cena prezidenta byla malou satisfakcí ^_^

Další díky Olafovi za super steaky a organizaci grilování (já byl jen pravá ruka) a pohoštění v pátek :jager: :jager: :ph34r:

 

a hlavní dík všem co přijeli myslím že nakonec bylo 185 aut co je slušná porce a slušnej nárůst od posledního ročníku :palec:

Upraveno uživatelem vittorio
pocet aut :D
Odkaz ke komentáři

jeste jsem se moc neprobral a nepovracel veci do pujcoven, ale sluselo by se abych uz taky neco napsal :D

 

DIKY VSEM, KTERI JAKKOLI POMOHLI, ZEJMÉNA RODINĚ VČETNĚ MICHALKY A TĚM, KTEŘÍ COKOLI PŘIVEZLI, STAVĚLI, BOURALI, ODNÁŠELI, BALILI, ZKRÁTKA JAKKOLI POMOHLI. JSEM RÁD, ŽE VÁS JEŠTĚ TOLIK JE A NENÍ TO PRO VÁS PROBLÉM.

 

NECHCI JMENOVAT, ABYCH NAHODOU NEZAPOMNEL NA NĚKOHO, VŠAK VY VÍTE, KOHO MYSLÍM.

 

DÍKY ZA TO, ŽE JSTE PŘIJELI A ŽE VÁS TO PODLE REAKCÍ BAVILO, JEZDÍ VÁS STÁLE VÍCE, TAKŽE SE VŽDYCKY OBJEVÍ NĚJAKÉ VĚCI NA VYLEPŠENÍ.

 

NA DALŠÍ ROK UŽ MÁME NA PAPÍŘE NĚJAKÁ VYLEPŠENÍ, NOVÉ NÁPADY, DALŠÍ MOŽNOSTI.

 

DÍKY VRCHNÍM PARKOVAČŮM VÍME, ŽE SE DO KEMPU VEJDEME I ZA ROK, MOŽNÁ I ZA DVA, TAKŽE MÍSTO ZACHOVÁME.

 

DÍKY VŠEM JEŠTĚ JEDNOU A POTOM BUDE POTŘEBA DOHLEDAT 2 ČLOVĚKY, KTEŘÍ ODJELI PŘED VYHLÁŠENÍM A ZÍSKALI POHÁRKY, JEJICH VJEZDOVÁ ČÍSLA MÁM DOMA, VEČER UVEŘEJNÍM.

 

ČLÁNEK A FOTO GALERIE S VIDEEM BYCH RÁD STIHL DO ČTVRTKA, MUSÍM BOHUŽEL MIMO ČR PRACOVNĚ

Odkaz ke komentáři

ked su auta takto ve vlakne je to super ,ale ked tak prehledam fotky celkovo celý zraz tak je to na jedno kopyto ,aspon že sem tam je zmena barvy ,inak velke kolesa ideal audi ,nove znaky,zatmavena svetla ,rs narazník ,cupra lip ,clean style skoro nic ,jasne že lepší jak okridelkovane pitominy,ale to už sa v 2014 nenosí ,momentalne seriovky a kola a detaily co si ani človek nevšimne

Odkaz ke komentáři

Také bych rád všem, co se podíleli na organizaci letošního srazu, moc poděkoval. Bylo to super a už teď se těším na další rok. ^_^

 

Tady nějaké foto ode mě: https://www.facebook.com/mich.smetana/media_set?set=a.10204854402029021.1073741827.1508357294

 

EDIT: plus tam tedy v tom albu je jedna fotka od mato88 a dvě fotky od Šternyho z cesty, tak doufám, že se nebudete zlobit, že jsem si je vypůjčil...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...