Přejít na obsah

Stickler's white TFSI


Doporučené příspěvky

Snad někdo pomůže aspoň s tímto:

 

Chystám se koupit si liťáky na další sezónu. Bohužel jsem limitován trapným 15" rozměrem, ale i přes to chci vybrat co nejlépe. Váhám mezi předraženými originály Škoda Pyxis, které jsou za každým rohem, no na druhou stranu jsou myslím dost povedené.

Druhou alternativou jsou poměrně nedávno nalezené neoriginály v kombinaci matně černé/leštěné.

 

Udělal jsem nějaké rychlé fotomontáže, snažil jsem se i trošku "povytáhnout" neoriginály, které by lezly ven trošku více díky menšímu ET.

 

Cenově jsou dražší Pyxisy, no ne o moc, proto mě zajímá, co byste vybrali vy?

Odkaz ke komentáři

Snad někdo pomůže aspoň s tímto:

 

Chystám se koupit si liťáky na další sezónu. Bohužel jsem limitován trapným 15" rozměrem, ale i přes to chci vybrat co nejlépe. Váhám mezi předraženými originály Škoda Pyxis, které jsou za každým rohem, no na druhou stranu jsou myslím dost povedené.

Druhou alternativou jsou poměrně nedávno nalezené neoriginály v kombinaci matně černé/leštěné.

 

Udělal jsem nějaké rychlé fotomontáže, snažil jsem se i trošku "povytáhnout" neoriginály, které by lezly ven trošku více díky menšímu ET.

 

Cenově jsou dražší Pyxisy, no ne o moc, proto mě zajímá, co byste vybrali vy?

post-28923-0-91090300-1386320856_thumb.jpg

post-28923-0-27800600-1386320863_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Díky tomiq :palec:

Marek: Jak pro koho, já v autě trávím dost času a úpravy jsou pro mě záležitostí komfortu. 17" kola by byla nejen nepohodlná a ve firmě dráždivá, ale platit si na ně obutí by mě stálo zbytečné peníze, které dávat nechci :palec:

 

feki: to teoreticky jo a bylo by to únosnější, no když ani náš obchodní ředitel nemá větší, než 15", já, jakožto relativně nový člověk, bych si se 17" asi dovolil až příliš moc. Poněvadž se ve firmě OIII kupují už na 16", možná se mi to podaří prosadit u dalšího auta :)

Jinak díky za názor :pivo:

Odkaz ke komentáři

Tak to každopádně, ale už tak jdu proti davu svým absolutním nesouhlasem s novým nařízením kupovat pneumatiky SAVA. Na rovinu jsem řekl, že si klidně zaplatím rozdíl, ale na těch sračkách jezdit nebudu.

16" jsem měl na starém autě a vnímám je jako optimum. Ovšem s výjimkou 2 kolegů, kteří dostali auto už na 16", ze 75 zaměstnanců mají všichni ostatní na OII 15", proto nechci příliš vyčnívat - dost na tom, jak mám auto upravované :)

Odkaz ke komentáři

to ti neporadim, ja som sa na diskoch obabral...potreboval som nove s dokladom, tak som vyberal podla vzhladu... tie moje vyzerali dobre este aj ked prisli... no po obuti som zostal vcelku sklamany... v buducnosti asi uz neodbocim od origo diskov rolleyes.gif a to ze su polske uz ani nechcem vraviet

Odkaz ke komentáři

Jak se koukám, sám jsi měl dříve Pyxisy :palec:

Ty současné.. Vloženě špatné nejsou, ale asi bych si je nekoupil, no.. Ono mě ty Pyxisy lákají z několika aspektů:

 

1) je to sázka na jistotu a líbí se mi

2) jsou trošku "promáčklé" dovnitř, což se mi líbí

3) je to originál, který sice neohromí, ale ani neurazí

4) na pohled připomínají 16" Craterisy

 

 

...ale zase vnímám pro ty neoriginály:

 

1) aspoň dle fotek vypadají na pohled velké, díky kombinaci s černou (a fakt se mi líbí, že je to matná černá a ne lesk)

2) celkovým sladěním barev by se mi k autu asi hodily více

3) jsou o malinko levnější

4) stříbrné třmeny, které na příští sezónu plánuji, by krásně vynikly

5) jsou neokoukané, před týdnem jsem na tento design narazil poprvé a přijde mi zajímavý, ač trošku koresponduje s designovým směrem kol koncernu VW

 

Nicméně fotomontáž je jedna věc, realita jiná. Nevím, jak dalece by polezly ven, aby nevypadaly s gumou jako traktor. Bojím se též, aby nevypadaly v tom leštěném provedení moc lacině a taky ploše. Fakt je rozhodnutí celkem těžké.

Nutno dodat, že jsem na ty černo-leštěné už složil zálohu, aby mi je podrželi do výplaty. Vše se dá ale změnit a začal jsem z prvotního nadšení trošku pochybovat, proto se radši ptám ostatních. :)

 

15" nikdy nebudou nic moc, ale chci v rámci možností udělat maximum pro to, aby na autě neurazily.

Odkaz ke komentáři

Tak ET by bylo vyřešeno, ty neorigo mají ET 40 :)

Ono já mám obavy možná proto, že valná většina neorigo 15" kol na Octávkách vypadá blbě. Docela lezou ven, působí s pneumatikami jako traktor a vypadá to lacině. Faktem ale je, že jsou to většinou disky, které opravdu laciné jsou, málokdy je někdo ochoten investovat do 15" kol sumy jako za 16", protože je málokdo tímto rozměrem omezen tak, jako já..

 

Níže ještě dvě rychlé fotomontáže z dalších úhlů :unsure:

post-28923-0-98318500-1386400416_thumb.jpg

post-28923-0-54327000-1386400443_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jinak jsem si dnes po měsíci konečně zase umyl auto, tak na chvíli nedělám ostudu :)

Poté jsem vyměnil parkovačky za běžné oranžové T10 a světe div se, svítí to moc hezky. Jen je při příští objednávce z OBautodily.cz asi vyměním za pokovené, aby nebyla ve světlech ta oranž. sklíčka vidět.

 

Udělal jsem pár foto pro porovnání a zdokumentování výsledku, můj skvělý iPhone však fotky neodeslal tak, jak měl a mezi tím jsem je smazal = bohužel fotky nebudou :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...