Přejít na obsah

Stickler's white TFSI


Doporučené příspěvky

Já detaily neřeším až tak moc jak ty. Spíš teda řeším detaily v interiéru než exteriéru, ale pokud by vyloženě ty prasklinky nebily do očí a přes den by to člověk nepoznal, pokud o tom nevěděl nebo je detailně nezkoumal, smířil bych se s tím. Když teda vylučuješ novou sadu. Sralo by mě to, ale než na to pořád myslet..i takhle máš pěkné auto ;) Za chvilku najdeš někoho, kdo Ti namontuje blow off ventil a o světlech už přemýšlet nebudeš :D

Odkaz ke komentáři

No, uvidím :D

Uvidím zítra na denním světle, aspoň doma to pod světlem vypadalo OK, dokud na to nezačalo dopadat jemné světlo pod úhlem. Ta fólie to nespasí, ale napadlo mě to udělat tak, že bych světlo zbrousil do matna (tedy jen tu bílou plochu) kvůli rozptylu a na to tu světle černou fólii - v tomto smyslu:

 

_vyrn_563CERNA-SVETLA2.jpg

 

To by mělo pomoct aspoň na 60%, čili zcela dostatečně. Pokud to bude ale na světle vidět moc a fólie nepomůže, tak budu hledat alternativy :)

 

Jo, jinak blow-off by měl být příští týden, už jsem se domluvil s jedním klukem :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Jj, mohlo. A myslím, že i vzhledově by to mohlo být OK -nad touto fólií jsem totiž přemýšlel už dříve, aby ten chrom tolik "nekřičel" :)

 

Ten blow-off je spíše pro efekt. Přesněji tím, že upouští, nenamáhá tolik turbo a teoreticky tím zvyšuje jeho životnost, navíc se docela těším na jediný řekněme "výkonový" přínos a to ten, že když ti odfoukne po přeřazení, nemusíš čekat zase na zátah turba, ale turbo se může hned nadechnout, nedusí se. To bych celkem ocenil, protože řadím dost rychle a když se takto někde rozjíždím a každá vteřina je dobrá, po přeřazení autu v poslední době trvá tak sekundu až 2, než se "nadechne" a zase začne tahat - takže vnitřně doufám, že to pomůže. Od Forge Motorsport to běžně stojí nějakou šestku, což je pro mě nesmyslně moc, ale když bylo možné sehnat použitý ve stavu nového za 2 litry, neváhal jsem :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Je to jak píšeš, Lukáši, je to takové prokletí :)

 

Jinak matnou úpravu jsem už zkoušel, ještě než jsem je dal na auto, no nebylo to nic moc. Proto s fólií počítám a bude-li mít odstín, v jaký doufám, mohlo by to vypadat ještě lépe, no pokud bych ten bílý plast brousil do matu, tak už jen kvůli rozptylu světla pod fólií, jinak to bude pravděpodobně normálně tak, jak to je, jen s lehce tmavší fólií nahoře :)

Odkaz ke komentáři

Cim dlhsie spekulujes s tymi svetlami tym viac sa mi zda ze ides cestou ,, ako ich este viac dojekazit,, :(

 

Za mna a myslim si ze aj za viacerych si mal najlepsiu upravu svetiel za cias Zamberku :) som zvedavy na finale ale mam takeho tusaka ze budes objednavat nove svetla :wallbash: :D

Upraveno uživatelem lumi
Odkaz ke komentáři

To za mě taky, ale chci se odlišit a tím, že jsou LED světla světlejší, než ta origo, původní zatmavení na pohled nebylo vlastně vidět. Teď to vypadá jak chci, jen ještě uvidím, zda se to lehkým "zakouřením" té bílé plochy zlepší, nebo ne :) Ale jinak to mám teď v zásadě stejné jako na Žamberku, jen malinko tmavší červené plochy (ale ne zas tak moc, fotka zkresluje) :palec:

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Tak to záleží. Pallas jsou podle mě hezká kola, jen trošku okoukaná. Ale to budou brzy Denomy taky. Takže záleží na tobě, no :)

Já jsem se pro ta Seat kola rozhodl ze 2 důvodů:

 

1) Líbí se mi a líbila se mi od začátku

2) Když jsem zjistil, že jsou nová a nová se prodávají ve 4 kusech za 42 tisíc, zatímco já je budu mít za 14, nebylo co řešit :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...