Přejít na obsah

Stickler's white TFSI


Doporučené příspěvky

Takhle.. Co je stříbrné, stejně půjde do laku - chci něco tmavšího, asi grafitovou. Ale ze všech uvedených mi všechny přijdou takové.. nevím.. fádní. Jsem dost náročný a to mě štve, mám pokaždé problém se rozhodnout.. Je fakt, že třeba ty Terony mi designově sednou, jen jsem chtěl změnu, no..

Odkaz ke komentáři

"felgi" :D To je v překladu "ráfky", ale budiž :D

 

Vypadají dobře, potíž bude možná ve velikosti znaku, členitosti (opticky zmenšující) a velikosti znaku. Beru je ale v potaz :)

Jinak děkuji i klokymu a Petusovi za názor, originály jsou nejlevnější alternatvou a zároveň sázkou na jistotu, s tou stříbrnou to vidím bledě, auto by vypadalo asi fádněji, to spíše tu grafitovou, ale lak už je jen detail :)

 

Aby toho ale nebylo málo, mám toho na výběr více :D

Mám od jistého prodejce nabídku na 30 neorigo kol. Údajně homologované, to bych si ale ověřil pak už konkrétně spolu s ET. Jsou tam i taková kola, která bych si nedal na auto, ale pro úplnost jsem uvedl všechna. V nabídce jsou i originály (měly být na konci, ale zapomněl jsem na 10 neorigo kol a už se mi to nechtělo přejmenovávat, takže bohužel). Pokud máte někdo chuť a čas se na to kouknout a hlasovat, můžete tak učinit zde:

 

http://denykr.euweb.cz/rafky.htm

 

V rychlosti jsem udělal jednu stránku, abych nezahltil fórum. Je nastavena možnost hlasovat pro více kol, pro každé jen jednou. Pokud máte více favoritů, prosím hlasujte max. pro 3, aby to mělo smysl. Nakonec si stejně vyberu já, ale zajímá mě mínění ostatních a během přemýšlení si tím zkrátím čas :)

 

Všem kdo se zúčastní předem díky! :palec:

 

PS: Na barevnou kombinaci neberte nyní zřetel, vše se dá přelakovat :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Jinak se mi konečně podařilo najít reálné fotky těch, jak vy říkáte, "felgi" kol z VW :D

Bohužel se stalo to, co jsem očekával - jak samostatně stojící ráfek vypadá super, tak se mi v reálu na autě tolik nelíbí. Na pohled sportovní tvary jsou rázem docela elegantní a kolo je tak nějak moc plné. Toto kolo bych tedy z výběru tak nějak vyřadil, už jen s ohledem na větší středovou díru a složitou dostupnost :)

 

...upřímně se začínám opravdu nejvíce přiklánět opět originálům, které by šly do laku - Denom, nebo ty Terony..

 

2013-VW-Jetta-09.jpg

post-28923-0-95724200-1416384922_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Pokud mi je chcete znechutit, daří se vám to :blink::lol:

Nicméně stejně ty Terony mě asi lákají nejvíce, spíše mě principiálně štve ta podobnost designu s koly Premia, která jsem dosud měl. Jinak pokud se vše podaří, ke konci týdne, či počátkem příštího si je vyzvedne nový majitel a já tak budu moci případně něco koupit :)

Odkaz ke komentáři

Ale ET je 56, což je docela dost a design.. Nevím.. Všechno mi v poslední době přijde na jedno brdo, navíc ta Seaťácká snad budou vypadat i opticky větší tím, že jsou docela tvarově jednoduchá :) Asi i tak půjdou do laku, ale to už je detail

Navíc ta, která posíláš, mají použité gumy, předek a zadek navíc jiné. Ta ze Seatu jsou nová i s pneu :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Tyhle jsou hezký.Buďto tyhle nebo ty Denomy,hlavně jsou to originály a oboje mají hrubé paprsky,rozhodně lepší než ty mnohopaprskové.Nechal bych je stříbrný,ale to se zas nelíbí tobě

Tak je zde docela vysoká pravděpodobnost, že nakonec opravdu koupím tato kola:

 

attachicon.gif10029405-nova-original-17-26quot-3B-kola-seat-1.jpg

 

Mě tak nějak zaujala nejvíce a s prodejcem se už nějak domlouvám. Co myslíte? :)

 

Odkaz ke komentáři

Kamo to rozhodovani Ti nezavidim.Kola se nekupujou kazdy den,tak verim,ze chces vybrat co nejlepe,ale za me ty posledni kola urcite ne..nevim,ale mi pripominaji vetrak :( vim,ze mas omezeny vyber (moznosti),ale kdyz uz bych mel vybrat z tebou nabizenych variant,tak ty Denomy ;)

Upraveno uživatelem Schavi
Odkaz ke komentáři

Každopádně všem děkuji za názory, pomáhají mi utřídit si myšlenky :) Ale asi každý uzná, že je tady vidět extra kontrast mezi vkusy. Někdo označuje dost tvarově i barevně zběsilá kola za TOP a já se obávám, že bych je na autě nesnesl. Někdo je pro konzervativnější styl v podobě více paprsků a někdo zase naopak vidí jako TOP různé variace pětipaprsků :)

 

Osobně od začátku k těm pětipaprskům tak nějak směřuji. Jsou v poslední době méně časté, opticky kolo zvětšují a když vidím nějaké sportovnější auto - třeba nějaký paket na Mercedesu, nebo Audi, apod., mají právě kola podobného stylu. Navíc zase hledám trošku změnu, ačkoli se mi ty současné 16" jinak líbí.

K těm možnostem: Ony jsou i nejsou omezené. Jasně, kola za 50 tisíc nekoupím. Ale jen pro představu, Denony i s novým pneu seženu za 12 tisíc. Tato Seaťácká kola jsou na prodej za 22 tisíc. A když jsem se na ně byl zeptat v Seatu, málem mě kleplo - za 4 kola bez pneu bych zaplatil 42 tisíc (!). Jak jsem hledal na internetu, tato kola se dávají k paketu FR. Mi se opravdu líbí a i dle fotomontáží podle mě asi splňují to, co hledám :)

 

Udělal jsem zase 2 variace: Stříbrná kola a grafitová.. Černá by vypadala hrozně. Upřímně se mi na fotomontážích více líbí ta stříbrná. Ale poněvadž mám červené třmeny s černými náboji, k čemuž by stříbrná vypadala asi hrozně a poněvadž je stříbrná zkrátka tuctovka, asi bych v reálu stejně hodil kola do laku :palec:

 

Stříbrná:

post-28923-0-69465800-1416431835_thumb.jpgpost-28923-0-31972600-1416431848_thumb.jpg

 

Grafitová:

post-28923-0-45792500-1416431856_thumb.jpgpost-28923-0-60203700-1416431860_thumb.jpg

 

 

Jinak takto vypadají kola v reálu:

post-28923-0-61649500-1416432203_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...