Přejít na obsah

Stickler's white TFSI


Doporučené příspěvky

...taková typická adventní neděle... :D

 

post-28923-0-98292800-1417961086_thumb.jpg

 

Dnešní deník prací:

 

1) Opraven výfuk. Zdálo se mi, že v jeho spodní části (v místě spoje koncovky s výfukem) vidím saze. Dnes jsem proto musel sundat nárazník, abych se k tomu dostal a opravdu - tmel zrovna moc kvalitní není, začal se drolit. Proto jsem už s předstihem koupil nějakou "spešl" hliníkovou pásku na výfuky o délce 1 metru, která by se měla po nalepení teplem postupně stáhnout. Vše hezky utěsnila, takže výfuk by měl být zase v pořádku - bohužel, tím, že není koncovka originál, průměrem nesedí tak, jak má..

 

2) Přeleštěna zadní světla, lak už dozrál, takže aby byla hezky lesklá tak, jak mají být. Tím malinko zesvětlala, leštil jsem tak, aby byl lak rovnoměrný. Hnusně bylo i dnes, takže fotky jsou stále "ponuré", ale ještě jsem něco málo vyfotil:

 

post-28923-0-55878500-1417961322_thumb.jpgpost-28923-0-63555600-1417961327_thumb.jpgpost-28923-0-07690700-1417961331_thumb.jpg

 

3) Nevím, zda si vzpomínáte, jak jsem asi před měsícem psal o tom, že mi nějaký idiot na parkovišti odřel nárazník:

 

post-28923-0-17416000-1417961373_thumb.jpg

 

...dnes jsem se konečně dostal k tomu, abych opravu dokončil - poté, co jsem před pár týdny odstranil čmouhy a škrábanec zabarvil lakovou tužkou, dnes jsem lak zbrousil a přeleštil. S výsledkem jsem spokojen :)

 

post-28923-0-43842200-1417961363_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Jojo co sem slysel tak paradoxne lakova tuzka skoro nikdy netrefi odstin, je lepsi si nechat namichat barvu.

 

Tak to je fajn, je skoda ze takovyhle sluzby oprav laku nenabizi zadna lakovna, vsichni chtej lakovat celej dil coz je drahy jak prase :( A jelikoz mam skrabance temer vsude taky by to bylo na celolak :wallbash:

Nenabizi a vedi proc - vem si tu casovou narocnost. Vzdyt by jim to 95% lidi nezaplatilo, kdyby jim servis rekl cenu.

Jinak retuse lakovkama na tmavsich barvach jsou za trest. Vysledek pro oko nikdy nebude takovej jako treba zde na bile. To proste neni realne.

 

Stickler: Super prace na tech svetlech, vypada to fakt hodne dobre!

Odkaz ke komentáři

Fakt moc se mi líbí ten perfektně hladký povrch, vypadá to jako až skleněně a vůbec ne plastově. Zajímalo by mě, jak to vypadá, když světla svítí. Takhle jak jsi to vyfotil je to na mě možná až moc tmavý, na druhou stranu je to jen fotka a hlavně za alespoň trochu lepšího počasí to bude vypadat zase o level výš.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...