Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+2 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

No, nechci to do autorizáku a navíc, pochybuji, že by mě 1.3 vyměnili bez keců za 1.8... mě jde spíš o to,jestli tu nemá někdo nějakého známého, přeci jen né každý servisuje auto v autorizáku, kdo by to třeba za 5-7tis vyměnil. Troufám si sám na spoustu věcí, ale na výměnu motoru fakt ne.
Naskytla se mě velice výhodná koupě (pokud teda prodávající začne pořádně komunikovat) tročku polazeného gti motoru 1.8 za velice pěknou cenu, který je ještě v dosavadním autě, ale majitel přechází na 1.8T, tak sháním prvně někoho, kdo by to vyměnil kus za kus s tím, že úplně vše potřebné dodám.

Odkaz ke komentáři

Hele, motor šlape, sice má prdlý těsnění pod hlavou a termostat v háji, ale to jsou otázky pár korun.
Spíš jde o to, že ten jiný motor má taky 3x větší výkon jak ten, co v něm je teď. Co se týče toho vrtání do motoru... Teď ten motor šlape v jiné mk2 bez chybičky, tak proč si ho nehodit do své, když jeho majitel údajně přechází na 1.8t

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...