Přejít na obsah

Nové tlumiče


Djaka

Doporučené příspěvky

zatim mam originaly..takze se jeste nemenily

 

Tak se prosím koukni na přední tlumič co má za orig. číslo - měl by být štítek přímo na trubce tlumiče je dobře vidět když máš kola v rovině ( bílý štítek s čárovým kodem číslo by mělo začínat 1K..... ) to číslo mi pošli a já ti pošlu čísla těch tlumičů a ty si potom na netu najdeš kdo je má nejlevnější.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dnes jsem byl na testu tlumičů a vypadají jak nové. Servisák mě však řekl, že mohou být unavené pružiny, ať změřím prostor mezi blatníkem a kolem. Bylo mě to podezřelý už dřív, protože když přejedu rychleji nějaké retardery, tak škrtám tažným. Tak jsem měřil od země po okraj blatníku a mám vzadu 67,5 cm a ruku tam nestrčím. Pak jsem měřil služební krátkou octu a tam 69,5 a ruku tam strčím krásně. Může někdo změřit u kombíku ať mám přesné srovnání. Díky.

Přednípost-22674-13920206959845_thumb.jpg

Zadnípost-22674-13920207777791_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím vás a mám zároveň prosbu. Čeká mě výměna tlumičů na mé OII 1.9 a automechanik mi dal na výběr ze dvou tlumičů, které nabízí k namontování.

 

První, levnější varianta, jsou tlumiče Sachs plyno-kapalinové.

 

Druhou variantou jsou tlumiče Monroe, které jsou plynové, odkaz mi dal tento http://www.carsshop.cz/nahradni-dily/p-l-tlumic-perovani-monroe-reflex-479/tlumice-297.

 

Ta druhá varianta je dražší, tak věřím, že i lepší, ale nevyznám se. Co z těchto dvou doporučujete vy?

 

 

Díky všem za odpovědi :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Strašně mi auto tříská a když přejíždím prahy nebo nějaké překážky auto se jakoby rozkývá do boků, čím to je jsou to tlumiče? Můžu projet překážku rychle i úplně pomalinku a je to stejná rána. Navíc mi přijde, že v zatáčkách auto nedrží a strašně odskakuje. Zase nejedu nijak divoko prostě normální jízda. :wacko:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...