Přejít na obsah

Víko kufru


Doporučené příspěvky

Hele, samo se to asi nehlo, někdo tomu asi pomohl, ale těžko říct kdo. Každopádně se to dá vrátit, nad světlama jsou takový dorazy kufru a ty se daj dát vejš nebo níž, pole toho jak je to špatně sedlý. Ještě mě napadá jestli se ti třeba neutrhnul jeden z těch dorazů, co jsou na pátejch dveřích.

 

Nenašel jsem na jedničkovou octavii, ale je to skoro stejný, taky zkontroluj ty protikusy toho co je na foto, je to na dveřích. JInak hodně zdaru.

 

post-2749-0-73722600-1392234493_thumb.jpg

 

 

Zdravím všechny, nevím jak je to už dlouho ale všiml jsem si včera, že mi nesedí víko kufru na levé straně přečnívá nad světlo, na druhe straně je to zaroveň, mohlo se to samo nějak hnout? nebo čím to je. Díky za tipy.

 

Odkaz ke komentáři

Tak jsem na to koukal a nestačil jsem se divit, protikusy jsou vizualně stejné, ale co se týče slícování zadních světel ke karoserii tak na pravo je o dost vetší mezera než na levo, což ale neřeší proč to víko sedí křivě. víko když na něj dolehnu vahou tak sedna jak má, ale pustím ho a vratí se o par mm výš co už ale děla takový nehezký zub...

Odkaz ke komentáři

Presne, sam sa do toho ani nepustaj , treba uvolnit plynove vzpery a potom zlicovavat zadnu kapotu . A inak kedy si si vsimol tohto nedostatku? Ak to bolo predtim normalne tak sa muselo nieco stat.(naraz atd) Ked to budes licovat zacni od hora najprv vysku podla strechy potom sa presun na boky , svetla ak budu najak zle skus aj tie pri zatvorenom kufri zlicovat. Medzeri musia byt hlavne na oboch stranach rovnake to chces docielit. Ak by si si nevedel aj po normalnom nastaveni rady :prepilnikovat panty alebo natvrdo poohybat (s rozumom)

Odkaz ke komentáři

Celá tahle diskuse mi přijde upně mimo, žádný krasobruslení to neni. Hlavně nevim co chceš za rady, když to ani nevyfotíš... třeba já osobně si dělám na autě uplně všechno sám a to nejsem žádnej mechanik, jediný s čim jsem potřeboval pomoct, bylo vrácení převodovky na auto, protože je příliš těžká, tak přestaň fňukat a vzhůru do práce, protože to co ti tu napsali ostatní je celkem vyčerpávající popis možností jak na to a stejně je to divný, že se to hnulo bez toho, aby se v tom někdo vrtal nebo do tebe někdo bouchnul, to mi přijde jako blbost :lol:

Odkaz ke komentáři

takže přidávám fotky:

 

levý doraz

 

post-29727-0-37363900-1392464890_thumb.jpg

 

pravý doraz

 

post-29727-0-50152000-1392464932_thumb.jpg

 

a pak už nerovnost na levé straně, je vidět že je to výš

 

post-29727-0-58998000-1392464952_thumb.jpg

 

post-29727-0-83008500-1392465002_thumb.jpg

 

post-29727-0-05093000-1392465064_thumb.jpg

 

 

 

levá strana

 

post-29727-0-33448900-1392465026_thumb.jpg

 

post-29727-0-95410400-1392465039_thumb.jpg

 

z fotky to nevypada nijak otřesně ale když stojim u auta tak to docela bije do očí, proto mi to tak vadí, jak říkam nikdy se v tom nikdo nevrtal tak mi nejde do hlavy že se to takhle hnulo, všiml jsem si tak před pár dny...

 

Odkaz ke komentáři

kdyby jsi radši místo toho CAPSLOCKU napsal něco užitečnýho, třeba jak se to dělá, ty protikusy s těma jsem nikdy nehýbal ani nidko předtím, tak proč se to hnulo

 

 

:palec::smich::prcprc:

 

Nebudem sem davat ziadny navod jak nato!!!!!

 

VED SI MI ANI NEPODAKOVAL. :loool: :loool:

 

Ked si to v zivote nerobil tak to daj do servisu :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...