Přejít na obsah

Královehradecký a Pardubický kraj


Myš

Doporučené příspěvky

hele o hodnocení na rozkoši bych nemluvil :D :D :D to sou hrozný homoušové :D jak může mít 3. místo týpek se ztuzinovanou oktávkou se spojlerama který sou dobrý tak v zimě na sníh a potaženou palubkou nákou žlutou sra.kou z plyšáků a na sedačkách žlutý potahy s tou gumou co má muj děda ve fábii? :D to nééé to mě fakt dostalo :D :D

Odkaz ke komentáři

no mě to jen utvrdilo v tom že dokud nebude jiná porota tak tam už nepojedu, loni sem dostal aspon to véčko a to sem ještě neměl sedačky a modrý kola atd a ted sem to nedostal a mám to o mrtě lepší :D byl sem tam třikrát a už tam nepojedu, stejně je na tom dobrý jen to prostředí ale program žádnej atd.. :wallbash:

Odkaz ke komentáři

hele o hodnocení na rozkoši bych nemluvil :D :D :D to sou hrozný homoušové :D jak může mít 3. místo týpek se ztuzinovanou oktávkou se spojlerama který sou dobrý tak v zimě na sníh a potaženou palubkou nákou žlutou sra.kou z plyšáků a na sedačkách žlutý potahy s tou gumou co má muj děda ve fábii? :D to nééé to mě fakt dostalo :D :D

 

Hele, ten s tou divokou octávkou to dostal asi za výdrž, protože tam nebyl poprvé... :loool:

 

Na Rozkoš holt stačí i tohle, a je to smutný, protože bych tam našel mnohem, ale mnohem hezčí octávky.

 

Odkaz ke komentáři

Drobkac: ty jo tvá vypadá teda fakt pekně :palec:

 

 

ty jo nemáte nekde fotku tý žlutý, to by mě zajímalo teda co to je, když to bylo 3 :D

 

jinak já se tam jako každej rok nedostala a mám to asi 5km od baráku :D, ale bohužel jako vždy bejvá peknejch max 10 aut

 

a třeba hodnotit zda máš muziku a motor mi přijde ulet, o tom to přece není, nekdo na to vubec nejede, tak to počátat do celkovýho hodnocení mi přijde jako slušnej ulet :blink:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...