Přejít na obsah

Královehradecký a Pardubický kraj


Myš

Doporučené příspěvky

 

Co se týče lakových oprav, tak ve svým okolí (RK, Solnice, atd) znám pár lidí, nebo mám známí, co tohle dělají. Záleží na typu, velikosti, kvalitě vs. ceně a taky jak na to moc spěcháš.

 

no chci hodně muziky za málo peněz :D :D jelikož se jedná dejme tomu o 90% slepice :ph34r:

 

ale řeknu to asi tak, nechce se mi poslat do ofiko škodovky dejme tomu 50t, když ani nevím jak moc to tam uměj, takže radči dám na dobrý reference :palec:

Odkaz ke komentáři

Ten tvůj požadavek mě ani nepřekvapil :D Takže ti jde vlastně o celolak ;) V tuhle chvíli mě napadají asi 4 místa, kde by to měli zvládnout. Trochu ti to osonduju a pak ti na ně napíšu kontakt. Ale par dní to zabere, na všechny nemám telefon, takže tam budu muset osobně.

 

chtěla sem to napsat trochu z vesela no :D ;)...hale uplně v klidu, zase at ti to nezabírá čas, já taky sonduju...a ano bohužel mi jde o celolak -_-

 

 

jinak co se týká srazu, určitě můžeme něco domluvit, jen doufám že se aspon trefíme do počasí, kdy nebude -20C :D a většinou jsou ty srazy odpoledne, kdy to vyhovuje všem...domlouvám se to na místech, kde je možné si koupit kávu nebo jiné občerstvení, takže podle toho to prosím navrhujte, kor když by byla kosa, tak se na parkáči u Rozkoše asi pokakáme zimou :D :D

 

a je to tak že když se na nečem dohodneme napíšu viktorovi a on to hodí na fb jako ofiko událost OC ;)

Odkaz ke komentáři

 

chtěla sem to napsat trochu z vesela no :D ;)...hale uplně v klidu, zase at ti to nezabírá čas, já taky sonduju...a ano bohužel mi jde o celolak -_-

 

 

jinak co se týká srazu, určitě můžeme něco domluvit, jen doufám že se aspon trefíme do počasí, kdy nebude -20C :D a většinou jsou ty srazy odpoledne, kdy to vyhovuje všem...domlouvám se to na místech, kde je možné si koupit kávu nebo jiné občerstvení, takže podle toho to prosím navrhujte, kor když by byla kosa, tak se na parkáči u Rozkoše asi pokakáme zimou :D :D

 

a je to tak že když se na nečem dohodneme napíšu viktorovi a on to hodí na fb jako ofiko událost OC ;)

 

Neboj, kvůli tobě se nepřetrhnu ;) a kvůli autu už vůbec ne B) :D Ale teď vážněji, po něčem se ti poptám, ale celolak není laciná sranda. Počítej zhruba s 25-30 000,- Až budu mít odpovědi, tak ti písnu.

Odkaz ke komentáři

Miso ty chceš dělat celolak? Nechces radši tohle prodat a koupit něco zanovniho?

tak chci, nechci ale musím....prodat? nevím co bych koupila novějšího a navíc nekradu :D

 

 

Neboj, kvůli tobě se nepřetrhnu ;) a kvůli autu už vůbec ne B) :D Ale teď vážněji, po něčem se ti poptám, ale celolak není laciná sranda. Počítej zhruba s 25-30 000,- Až budu mít odpovědi, tak ti písnu.

jasný ješte aby si se přetrhl, kdo by mě to pak zjistil :D :D...jj vím zhruba, ale třeba ve škodě je to shruba od 50 a vejš :D

Odkaz ke komentáři

jasný ješte aby si se přetrhl, kdo by mě to pak zjistil :D :D...jj vím zhruba, ale třeba ve škodě je to shruba od 50 a vejš :D

 

Tak mám pro tebe vybraný dvě místa, každý ma jinou výhodu i předběžnou cenu. Jestli chceš, tak ti napíšu jména a tel. čísla do SZ, nebo to tu můžu napsat veřejně. Vyber si! B) ;)

Odkaz ke komentáři

 

Tak mám pro tebe vybraný dvě místa, každý ma jinou výhodu i předběžnou cenu. Jestli chceš, tak ti napíšu jména a tel. čísla do SZ, nebo to tu můžu napsat veřejně. Vyber si! B) ;)

klidne napis verejne...mne by tiez trebaalo nieco nalakovat..;) nie cele auto ale dake suciastky..;)

Odkaz ke komentáři

klidne napis verejne...mne by tiez trebaalo nieco nalakovat.. ;) nie cele auto ale dake suciastky.. ;)

 

Takže ať to vědí všichni, co by taky chtěli poopravit vizáž ;)

Obě místa jsou v Kvasinách (z Náchoda je to asi 35km). Je tu buď menší lakovna, která má pár zaměstnanců. Z toho vyplývá, že jedou a makají jak na běžícím páse, ale jelikož je to všechno ofiko, tak se na tom přiživuje i stát, takže jsou dražší - kontakt je 604 767 535 pan Roleček.

Pak je tu pan Fišer, se kterým se dá daleko líp domluvit a i cena je příznivější. Práce co odvádí je kvalitní. Já osobně bych volil jeho - kontak je 775 279 082 pan Fišer.

Přeju dobrý pořízení a když už budete v Kvasinách, tak se aspoň z venku můžete podívat, kde se vyrábějí škodovky (teda jen Superby, Yeťáci a Roomsteři) ;)

Odkaz ke komentáři

 

Takže ať to vědí všichni, co by taky chtěli poopravit vizáž ;)

Obě místa jsou v Kvasinách (z Náchoda je to asi 35km). Je tu buď menší lakovna, která má pár zaměstnanců. Z toho vyplývá, že jedou a makají jak na běžícím páse, ale jelikož je to všechno ofiko, tak se na tom přiživuje i stát, takže jsou dražší - kontakt je 604 767 535 pan Roleček.

Pak je tu pan Fišer, se kterým se dá daleko líp domluvit a i cena je příznivější. Práce co odvádí je kvalitní. Já osobně bych volil jeho - kontak je 775 279 082 pan Fišer.

Přeju dobrý pořízení a když už budete v Kvasinách, tak se aspoň z venku můžete podívat, kde se vyrábějí škodovky (teda jen Superby, Yeťáci a Roomsteři) ;)

:palec::palec::palec::palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...